Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Supergwiazda” Charlotte Wells występuje w roli córki Kate i Williama

„Supergwiazda” Charlotte Wells występuje w roli córki Kate i Williama

Napisane przez Justine Texier | dziennikarz

Pasjonująca się sportem i tenisem Justine weszła do świata gwiazd i już nigdy z niej nie wyszła! Szukając największych tajemnic wielkiego ekranu, wie wszystko o parach i rozstaniach. Nie ukryjesz przed nim plotek!

Spotkanie dwóch supergwiazd! Taylor Swift jest obecnie w trasie po Europie, a w zeszłym tygodniu była w Londynie na dwóch koncertach. Byli tam książę William ze swoimi dziećmi, Georgem i Charlotte. Kibice wyraźnie dali show na trybunach. Jednak według przyjaciółki piosenkarki za kulisami dziewczynka była szczególnie rozkojarzona…

Charlotte Wells to „supergwiazda”, gwiazda, która wywiera duży wpływ na jej osobowość


Zobacz wszystkie 32 zdjęcia

Reszta po ogłoszeniu

Byli bez wątpienia najsłynniejszymi gośćmi w historii Londynu! 22 czerwca dużym zaskoczeniem dla widzów Wembley było pojawienie się na trybunach niespodziewanych fanów Taylor Swift: wśród nich miejsce zajął książę William z dwójką najstarszych dzieci, George (10 lat) i Charlotte (9 lat). gwiazdy. Tłum ludzi opuścił się wśród pozostałych widzów, natomiast Kate Middleton w okresie rekonwalescencji pozostała obok najmłodszego z nich księcia Louisa (6 lat).

I żeby było śmieszniej, były to słowa dosłownie: w szczególności mąż Kate Middleton został sfotografowany, jak potrząsał biodrami w rytm piosenki amerykańskiej gwiazdy popu. pozbyć się Przez długie minuty. Według świadków spotkania rodziny królewskiej z młodą piosenkarką, jeszcze bardziej dyskretnie show zaprezentowała jej córka Charlotte.

W szczególności amerykański piłkarz Travis Kelce, który dzieli życie tego ostatniego, w swoim podcaście opowiedział ich spotkanie ze swoim bratem Jasonem, również sportowcem. Rozpoczynając od wyjaśnienia, że ​​syn króla Karola był „doskonały„To była mała Charlotte” – wyjaśnił.sympatyczny– powiedział, co zrobiło na nim największe wrażenie.

Prawdziwa „supergwiazda”!

Muszę powiedzieć, że książę William był wspaniały, ale najczęściej widzieliśmy księżniczkę Charlotte. Książę George też był miły. Ale jego siostra była naprawdę fajna. Nie mogłem już znieść widoku jej w takim stanie… Bez wątpienia była supergwiazdą!„, opisał, po czym zaczął wychwalać małą dziewczynkę, która naprawdę mu zaimponowała.

READ  Recenzja Domu Smoka na Netfliksie

Była w dobrej formie, zadawała pytania… Uwielbiam, gdy rodzice proszą swoje dzieci, aby się potwierdziły i nie wstydziły się, zachęcając je, aby wiedziały, jak podtrzymać rozmowę!– podsumował. Sportowiec, który był obecny na trzech występach swojej dziewczyny w Londynie, za każdym razem pojawiał się na scenie i mieszał się z tancerzami podczas wyjątkowej piosenki, ku uciesze publiczności.

Wygląda jednak na to, że wśród brytyjskiej publiczności znalazł swojego małego ulubieńca!