Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sukces serialu ostatecznie stawia Francję na mapie świata

Aktor Omar Sy w serialu „Lupin” na Netflix Obraz Lux / Starface

  • Druga część długo oczekiwanej serii łubin Będzie dostępny na Netflix w piątek.
  • Po raz pierwszy we francuskim serialu na Netflix premiera została wyróżniona na anglojęzycznej „globalnej konferencji prasowej”.
  • Ludivine Sagnier, Omar Sy i George Kay odpowiadali na wiele pytań dziennikarzy zagranicznych.
  • Zawieszenie łubin Czy stało się zjawiskiem globalnym?

Jeśli Brytyjczycy Jamesa Bonda, Francuzi teraz
łubin ! Bezprecedensowy sukces francuskiej powieści, pierwsza część, obejrzało 76 milionów rodzin na całym świecie, stając się jednym z największych sukcesów francuskiej powieści.
Netflix. Przy okazji wydania drugiej części w następny piątek, jak wygląda zjawisko? łubin Wreszcie umieszczasz Francję na seryjnej mapie świata?

Aby wydać drugą część الجزء łubin Otrzymał wyróżnienie z „globalnej konferencji prasowej” w języku angielskim, w którym 20 minut Wspierać. Po raz pierwszy we francuskim serialu Netflix. wykazać globalne zainteresowanie,
Omar CA
Ludivine Sagnier A George Kay, twórca serialu, odpowiadał na pytania z Chile, Indonezji, Malezji, Holandii, Kolumbii, Polski, a nawet Izraela.

„Netflix to seria olimpijska”

Zapytana o ten sukces, Ludivine Sagnier wyjaśniła: „Miałam wrażenie, że bardzo dobrze poradzi sobie we Francji, ponieważ Omar jest tak popularny i popularny, ale nie spodziewałam się, że będzie transmitowany na całym świecie… Dowiedziałem się zbyt późno 76 milionów!Wciąż nie mogę uwierzyć w te liczby!” „Kiedy tworzymy serial, zawsze mamy nadzieję, że ludzie go zobaczą i polubią, ale nie możemy oczekiwać czegoś tak dużego” – kontynuuje Omar Sy.

I dodam: Netflix to olimpiada serialu. Byliśmy pod francuską flagą, chcieliśmy zrobić coś wielkiego i dobrze reprezentować Francję.” Udany zakład ze srebrnym medalem na ponowne odczytanie dzieła Maurice’a Leblanc’a, poprzedzony mastodontem Kronika Bridgertonówobserwowane przez 82 miliony gospodarstw domowych.

„Przyjdź ukraść, zostań i ciesz się cudowną paryską scenerią”

W Stanach Zjednoczonych Lupin stał się pierwszą francuską serią, która znalazła się w pierwszej dziesiątce, wspomina يي ForbesPodkreślając, że serial „przyciąga dużą publiczność w każdym wieku i obu płci”.

Dla Brytyjczyka George’a Kay’a zagraniczna publiczność marzy o „przyjeździe do Paryża”. „Kiedy mieszkasz we Francji, możesz o tym zapomnieć, ale jeśli nie jesteś stąd i przyjeżdżasz. To miejsce jest dla ciebie świetne. „Niesamowity spektakl” Lupina zdobył uznanie zagranicznych krytyków. W swoim eseju” Powody, dla których warto oglądać Lupina na Netflix ”, wyjaśnia dziennikarka Buzzfeed Jane Abidor: „Przyjdź po napad, zostań i ciesz się wspaniałymi paryskimi widokami.” I rozwiń: „Bug? Ekscytujący. Włamanie do Luwru, bardzo blisko szklanej piramidy Luwru? Twórca. „

Czy sukces Lupina może zmienić grę pod względem różnorodności? „

„Widzimy w Paryżu zakątki, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni, jak most, na którym Claire oznajmia Omarowi, że jest w ciąży. Pokazujemy współczesny i realistyczny Paryż, a nie pocztówkę. To gra na atrakcyjności zagranicznej publiczności”, analizuje Ludivine Sagnier. Atrakcja wzmocniona faktem, że serial jest „dubbingowany w 15 językach i napisy w 30” – wspomina Omar C.

Doceniono także wymiar społeczny i inkluzję Lupina. Omar Sy zauważa: „Dla wielu obcokrajowców naprawdę interesujące jest pokazywanie tej francuskiej twarzy, której nie widujemy często”. Czy sukces Lupina może zmienić grę pod względem różnorodności i reprezentacji w literaturze francuskiej? – pyta jeden z belgijskich mediów. Omar Sy odpowiada: „Mam nadzieję”.

Ten mężczyzna kocha modę.

„Wiele osób kojarzy modę z Francją” – mówi kolumbijski dziennikarz. widziana z innego miejsca, łubin Zostań potężnym influencerem, którego sprzedaż poszybowała w górę
Trampki Air Jordan. „Ten facet kocha modę, ma krzykliwy styl, skupia się na trendach, jak tenisówki” – kontynuuje Kolumbijczyk. „Lubin ma bardzo szczególny styl z kapeluszem, monoklem i peleryną. Nasz Lupin to superbohater grany przez prostego współczesnego człowieka. Chcieliśmy zachować płaszcz, dlatego nosił długi płaszcz” – wyjaśnia Omar C. . I dodać: „Co może dziś mieć kapelusz? Tak pojawił się beret, a dla nowoczesnej strony trampki”.

Zagraniczne media wreszcie zainteresowały się książkami Arsene’a Lupina. „Czy dałeś ją swoim dzieciom do przeczytania?”, pyta indonezyjska dziennikarka. „Oni mają obsesję na punkcie opowieści Lupina” – wyjaśnia Ludivine Sagnier. Ponadto seria spowodowała brak zapasów we francuskich księgarniach. Ten sukces umieścił Francję na mapie światowego serialu i podobnie jak dzieci aktorki, cały świat miał na jego punkcie obsesję łubin !

READ  LoL: Kiedy G2 Jankos zdobył największy CSC w historii LEC