Studnie indyjskie | Leylah Fernandez s’incline au 4e . tour

(Indian Wells) Ostatni kanadyjski zawodnik podniósł flagę na Mistrzostwach Indian Wells Tennis we wtorek. Podróż Leili Fernandez zakończyła się o 4NS Runda przegrała trzy sety 6-2, 1-6, 6-7 z Amerykanką Shelby Rogers.

Pozycja 23NS Najlepiej rozstawiona Fernandes miała dobry początek, dwukrotnie przełamując rywalkę w pierwszym meczu i zdobywając ponad 68% punktów w swoim pierwszym serwisie. Z łatwością wygrała seta 6-2. Jednak później sprawy się skomplikowały.

W ostatniej rundzie 19-latka pozostała w walce i uratowała punkt meczowy wynikiem 5-6, ale jej starania nie powiodły się.

To najlepszy wynik w karierze kobiet Quebecu w turnieju WTA 1000. Na początku tego sezonu Fernandes sprawiła niespodziankę, dochodząc do finału Wielkiego Szlema podczas US Open.

Ona również zdobyła swój pierwszy tytuł WTA w tym roku, w marcu, w Monterrey.

spadek nasion

To był trudny początek dla małych dziewczynek we wtorek w Indian Wells. Przed Fernandezem w dwóch setach ostro pokonały Polkę Igę Świetik (2) i Ukrainkę Elinę Svitolinę (4).

Wiątek, czwarta rakieta świata, przegrała 6:4, 6:3 z Łotyszką Jeleną Ostapenko (24). Tymczasem tylko Svitolina przeszła do pierwszego etapu stawki, uzyskując w 68. minucie korektę 6-1, 6-1 przeciwko Amerykance Jessice Peguli (19).

Ostapenko zmierzy się teraz z Rogersem w ćwierćfinale. Pegula czeka na zwycięzcę białoruskiego pojedynku Victorii Azarenki (nNS 27) Aleksandra Sasnowicz.

Po stronie mężczyzn Włoch Matteo Berrettini (nr 5) nie mógł znaleźć odpowiedzi na mecz Amerykanina Taylora Fritza (nr.NS 31), który wygrał w dwóch setach 6-4, 6-3.

Lou Ross Karen Kachanov (nNS 24) Pokazanie Hiszpana Pablo Carreno Busta (N .) zajęło tylko 64 minuty.NS 12) w dwóch zestawach po 6-0, 6-4. gruziński Nikoloz Basilashvili (NNS 29) Ze swojej strony wyeliminował hiszpańskiego Alberta Ramosa-Vinolasa, kanadyjskiego napastnika Felixa Auger-Aliassime, 4-6, 7-6 (2), 6-2.

READ  Między „nadmierną reakcją” a „umiarkowaniem” epizod rakietowy w Polsce wiele mówi o Zełenskim

Późnym wieczorem grecki Stefanos Tsitsipas (nNS 2) i niemiecki Alexander Zverev (nNS 3) Będzie w pracy dla mężczyzn. Czeska Barbora Krejsikova (nNS 3) Postara się dotrzeć do ćwierćfinału.