Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stephanie (Miłość na łące) Wyczerpana seksualnie przez Herveya? Otwiera się na temat ich intymnego związku

Szczególnie poruszył widzów podczas emisji swojego obrazu w 16. sezonie Miłość jest na łące. Hervey, 43-letni hodowca krów, ujawnił M6, że nadal jest dziewicą. Dziś wszystko się zmieniło. Jest w związku ze swoją rywalką Stephanie. A to nie wszystko: kochankowie nie żyją Intensywna pierwsza noc ! W rozmowie z ParyżRolnik zanurza się w swoim nowym życiu ze swoim pięknem i tą odkrywaną seksualnością.

Po ponad 40 latach abstynencji Hervey powiedział, że „Za niecały rok, piętnaście lat później [sa] wcześniejsze życieNawiązanie między innymi do jej pierwszej nocy miłosnej ze Stephanie podczas kręcenia filmu Miłość jest na łące. Przypomnij sobie, że przed kamerą 40-letni opiekun wyraził obawy dotyczące kontynuowania swoich wybryków. „Powiedzmy, że nie spodziewałem się, że będzie tak surowy. Myślałem: ’Gdyby tak było za każdym razem bym się męczył ! W końcu nie– powiedziała Stephanie.

Nie ma więc potrzeby przeciążać duszy, jak się obawiano. Ze swojej strony potwierdza Herve. „Graliśmy w to, ale jesteśmy jak wszyscy inni, On mówi. Nie skupiamy się tylko na tym. Z zabawą pozwoliło nam to w lekki sposób poruszyć wciąż tabu temat dziewictwa.Krótko mówiąc, dwa ptaki miłości mają tę samą długość fali!

Pamiętaj, że po pierwszym wspólnym spaniu Stephanie była nieco rozmowna. „Było bardzo dobrze, więcej niż mogłem sobie wyobrazić. Myślałem, że będzie szybko, ale wcale. To wcale nie jest rozczarowanie. Powiedziałem mu, że mnie to zmęczyło„Zostałem schwytany. Aby opowiedzieć scenę poza tym wieczorem:”I w pewnym momencie chciałem zapalić światło. Nie mogłem znaleźć przycisku. Powiedz mi, że jesteśmy daleko od ściany. – Nie słyszałeś, jak puka do szafki – powiedział mi. Będziemy musieli dostarczyć struny.„Hervey otrzymał gratulacje za jego występ”.Noc była doskonała. Strona nie jest już pusta. W końcu to się stało. Myślę, że byłam bardzo dobra„, powiedział w programie randkowym.

Dziś para pracuje nad dziewiątą chmurą i roi się od projektów. Stéphane Plaza ma zamiar znaleźć przytulne gniazdko, już planują wziąć ślub i mieć dziecko! Odnowiona praca.

READ  Glamorous Looks i miękkie przytulanie: Jodie Foster i Alexandra Hedison na festiwalu filmowym w Cannes