Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pękanie sieci społecznościowych, bolesny restart Marsylii

Czy Olympique Marseille awansuje po czwartkowej porażce w Europie z Galatasaray i wyeliminowaniu z Ligi Europejskiej? Na to wszyscy mają nadzieję Zwolennicy OM przed tym spotkaniem przeciwko ESTAC. Po remisie z Metzem i meczu z Lyonem został przerwany pociskiem rzuconym w Payet, Jorge Sampaoli skomponował zwykłą kompozycję, ale z okresem Conrada de la Fuente.

nudne spotkanie

Chociaż pojawiają się amerykańskie leady, pierwszy okres nie był zbyt intensywny i nie był wspaniałym widowiskiem. Czego w szczególności brakowało? hity w ramkach, na przykład. Aby się trochę zabawić, musieliśmy zobaczyć stronę Twittos, którzy oddali się zadowolonemu sercu, aby wydobyć nas trochę z drzemki meczu… lub przypomnieć nam Jak nudne było spotkanie?.

Ponieważ nie było co jeść, kibice OM obecni (w liczbie) na Twitterze nie zawahali się wskazać palcem na niedociągnięcia swojego zespołu. Lirola, Guendouzi, Luan Peres, De la Fuente… Każdy bierze to za swoją rangę.

…ale OM nie

Drugi okres był nadal Trochę bardziej żywy, z akcjami często wykonywanymi przez Dimitri Payet, z Arkadiuszem Milikiem na końcu. Jednak w starciu z polskim napastnikiem Gauthierem Gallonem bramkarz Troy opóźniał termin o kilka minut. I to w końcu Paul Lirola, który otworzył wynik dla OM w 74. minucie. Payet rzucił go w tył, a hiszpański tłok poszedł oszukać galon w pojedynku jeden za jednego, długie wątpliwości co do pozycji spalonej, czy nie.

READ  Mercato: Polka jest wypożyczona do Nicei, bez opcji kontr (oficjalnie)

Na tym nie poprzestaniemy: Olympique de Marseille wygrywa najmniejszymi przewagami. Wąskie zwycięstwo, ale od tego czasu ważne zwycięstwo OM wpada do czwartego, dwa punkty za drugim, Rennes, io jeden mecz mniej. Nie jestem pewien, czy to wystarczy kibicom olimpijskim, którzy są zaniepokojeni proponowanym meczem…