Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stany Zjednoczone: Cierpi na rozdzierający ból i krwawienie, a lekarz usuwa mu z nosa 150 owadów: Aktualności

Stany Zjednoczone: Cierpi na rozdzierający ból i krwawienie, a lekarz usuwa mu z nosa 150 owadów: Aktualności

Amerykanin, który przez kilka miesięcy cierpiał na nieznośny ból, usunął mu z nosa 150 owadów. Według HuffPost mógł złapać te owady podczas polowania.

Niezwykłe odkrycie. Według doniesień Amerykanin mieszkający na Florydzie 9 lutego przeszedł operację usunięcia 150 owadów z nosa po kilku miesiącach bólu, obrzęku i krwawienia. HuffPost wtorek 20 lutego.

Kiedy na początku lutego mężczyzna trafił do szpitala, skarżył się na uporczywe krwawienia z nosa oraz obrzęk nosa i warg. Pierwsze objawy poczuł w październiku, ale poczekał z konsultacją. Ale tego dnia sytuacja się pogorszyła: „W ciągu kilku godzin moja twarz zaczęła puchnąć, usta były spuchnięte i ledwo mogłem mówić. Nie mogłem nawet wstać i pójść do łazienki, bo krwawiło mi z nosa.”To jest do wyjaśnienia.

– To mogło go zabić.

Lekarz, który go badał, szybko to zauważył „ruch” Wewnątrz nosa. Były to małe pchły, a zwłaszcza ich larwy. Pracownik służby zdrowia próbował je wyssać, ale ostatecznie zdecydował się na użycie pęsety i wyciągnięcie ich pojedynczo. „Wiedziałem, że ma poważne problemy i że w pobliżu podstawy czaszki, w pobliżu oka i mózgu wystąpiła erozja”.Lekarz powiedział. „Były u podstawy czaszki, tuż pod mózgiem i mogły go zabić„.

Ta amerykańska praktyka łowiecka mogła być przyczyną prawdziwej tragedii. Powiedział, że teraz będzie bardziej uważał i unikał pasożytów. „Kiedyś myłem ręce w rzece, a teraz używam detergentu, żeby lepiej wykonywać swoją pracę i nie dotykam nosa ani rąk” – powiedział.

Opublikowano 23 lutego o 16:52, Lillian Moy, 6Medias

READ  Potrójna epidemia Covid-19, grypy i zapalenia oskrzelików we Francji ustępuje, ale w szpitalach utrzymują się napięcia