Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

STALKER 2: Xbox anuluje i zwróci środki za zamówienia w przedsprzedaży |  Xbox One

STALKER 2: Xbox anuluje i zwróci środki za zamówienia w przedsprzedaży | Xbox One

Został oficjalnie ujawniony w lipcu 2020 roku, Stalker 2: Serce Czarnobyla To bardzo wyczekiwana gra dla graczy. FPS doświadczyło wielu niepowodzeń i widać wyraźnie, że jego studio GSC Game World z siedzibą na Ukrainie zostało dotknięte konfliktem z Rosją. Chociaż w marcu ogłoszono, że wkrótce potem zostanie również zawieszone tworzenie gier Odłożyć do 2023Wygląda na to, że Microsoft podejmuje teraz działania.

Anulowane zamówienia w przedsprzedaży

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Xgp.plFirma zacznie już wysyłać wiadomości do graczy w celu anulowania zamówienia w przedsprzedaży gry. Podane powody to przesunięcie tytułu na nieznaną datę, którego przyszłość jest wciąż bardzo zagrożona.

Dziękujemy za zamówienie STALKER 2: The Heart of Chernobyl w przedsprzedaży. Dostępność tego tytułu została przesunięta na niepewną datę w przyszłości. W związku z tą zmianą anulowaliśmy Twoje zamówienie w przedsprzedaży i zwróciliśmy Twoją płatność. Miej oko na Xbox.com, aby uzyskać informacje o przyszłej dacie premiery tego tytułu.

W maju ubiegłego roku studio poinformowało, że po przeprowadzce do Pragi prace zostaną wznowione. Nie wiemy, jaka jest dzisiaj sytuacja, ale oczywiście życzymy zespołom powodzenia.

Pamiętaj, że STALKER 2: Heart of Czarnobyl musi zostać wydany na Xbox Series X | S i PC oraz bezpośrednio w Xbox Game Pass.

READ  Pierwszy zegarek Google Watch pojawi się w przyszłym roku