Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stała linia narysowana przez Real Madryt w sprawie akt Mbappe?

Stała linia narysowana przez Real Madryt w sprawie akt Mbappe?

Zacznij od Mondialu Wyłączono: wywiad Moussa Diaby w filmie „Mały Brat”!

Kylian Mbappé w Realu Madryt, cóż, ale nie za wszelką cenę! Według informacji mediów COPEJeśli kapitan reprezentacji Francji będzie chciał latem podpisać kontrakt z Merengues za darmo, będzie musiał zgodzić się na pewne wysiłki finansowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o jego pensję – Madridistas mogą zaoferować mu jedynie 15 milionów euro na sezon, podczas gdy PSG oferuje mu obecnie blisko 70 milionów euro – czy też pod względem premii za podpisanie kontraktu – prezes obecnych liderów La Liga, Florentino Pérezowi zostanie zaoferowane 60 milionów euro – lub nawet w zakresie praw do wizerunku, ponieważ niedawny zwycięzca Klubowego Pucharu Świata nie chce dać mu tylko 40% jego praw, aby zachować znaczną ich część.

Podbij serca kibiców

Oprócz wymiaru ekonomicznego, dla Realu Madryt ogromne znaczenie mają aspekty sportowe i emocjonalne. Z informacji Hiszpańskiego Radia wynika, że ​​paryski napastnik klubu będzie musiał także (ponownie) zdobyć serca kibiców Białego Domu, czego nie udało mu się już od dwóch sezonów, kiedy zdecydował się przedłużyć kontrakt swoją przygodą z paryżanami. Kolejnym szczegółem, ale nie mniej ważnym, jest chęć utrzymania dobrej równowagi w szatni Madrytu i dalszego wysyłania wiadomości: żaden zawodnik nie przewyższa establishmentu Merengue, nawet francuska gwiazda Kylian Mbappé. Rozdarty pomiędzy wysiłkami finansowymi a marzeniem o ataku złożonym z Jude Bellinghama, Rodrigo, Viniciusa Juniora i Kyliana Mbappe, Real Madryt będzie musiał szybko podjąć decyzję… tak jakby równowaga sił pomiędzy madryckim klubem a francuskim napastnikiem została przechylona . !

Podsumowując

Odejście Paris Saint-Germain jest bardziej nagłaśniane niż kiedykolwiek, a Kylian Mbappé może teraz negocjować z wybranym przez siebie klubem w celu zapewnienia sobie darmowego transferu tego lata. Real Madryt postawił jednak warunki przybycia francuskiego napastnika.