Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sposób na poznanie, z kim potajemnie rozmawia Twój partner!  -Teksboard

Sposób na poznanie, z kim potajemnie rozmawia Twój partner! -Teksboard

Jeśli rozmawiasz z kimś na Whatsapp i chcesz wiedzieć, z kim rozmawia, możesz się tego dowiedzieć na kilka sposobów.

Aplikacja Whatsapp jest pełen wskazówek, które są znane każdemu w taki czy inny sposób. Jeśli chcesz wiedzieć, z kim na co dzień rozmawiają Twoje kontakty, możesz się tego dowiedzieć na kilka sposobów.

Wiele funkcji WhatsApp

Od samego początku usługa przesyłania wiadomości Whatsapp stale się udoskonala. W rzeczywistości aplikacja stała się kompletnym narzędziem komunikacji Zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy WhatsApp uruchomił wiele funkcji poprawiających wygodę użytkownika. Zwłaszcza profesjonaliści Co czyni go prawdziwym narzędziem marketingowym.

Rzeczywiście, ci drudzy już niedługo będą mogli to zrobić Wykorzystaj aplikację do realizacji strategii marketingowej Bardziej ukierunkowane i bezpieczne dla odbiorców. A to nie jedyna innowacja, która ujrzy światło dzienne.

Niedawno uruchomiono kanały WhatsApp. Są to kanały WhatsApp, które zapewniają ogromne możliwości twórcom i markom. Jest to widoczne w zakładce aktualności w WhatsApp Właśnie dodano do aplikacji.

To nasza nowa prywatna usługa przesyłania strumieniowego. Marki lub twórcy treści mogą go wykorzystać, aby dotrzeć do swoich odbiorców w ukierunkowany i dyskretny sposób.

Oprócz kanałów WhatsApp umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych do wiadomości publicznejLub zdjęcia, plakaty, a nawet ankiety. Użytkownicy będą mogli znaleźć kanały, które warto śledzić, w opracowanym przez firmę przewodniku.

Wiele nowych rzeczy

Wśród innych nowości zaimplementowanych przez WhatsApp znajdują się aktualizacje związane z modyfikacją wysyłanych wiadomości. ta cecha Umożliwia użytkownikom poprawienie wiadomości.

Od tego momentu, aby edytować wiadomość, która została już wysłana, należy… Wystarczy, że przytrzymasz go długo Następnie kliknij Edytuj w wyświetlonym menu. Wiadomości można jednak edytować dopiero w ciągu 15 minut od wysłania.

Dlatego są Oznaczone jako „Zmodyfikowane”. Ta funkcja jest stopniowo udostępniana na całym świecie, ale francuscy użytkownicy mogą już z niej korzystać.

READ  Epic Games Store: Spirit of the North i The Captain za darmo w tym tygodniu, gra survivalowa z Dinosa i Tactical RPG wprowadzonymi w następnej kolejności

Wkrótce możliwe będzie także skorzystanie z funkcji udostępniania ekranu. WhatsApp planuje rozwijać tę aplikację dla osób pracujących w pracy Którzy korzystają z komunikatorów, aby rozmawiać z klientami. Podczas rozmowy wideo użytkownicy zobaczą opcję udostępniania u dołu swoich ekranów.

Podobnie jak inne aplikacje do wideokonferencji, mogą także udostępnić cały ekran lub tylko okno. W każdej chwili mogą przerwać uczestnictwo, Podobnie jak Google czy Microsoft.

Dowiedz się, z kim wymieniasz się kontaktami na WhatsApp

WhatsApp to najpopularniejszy adres e-mail na świecie. Oferuje wiele funkcji, w tym możliwość czatowania prywatnie lub w grupach. Ale czy można to wiedzieć? Z kim dana osoba rozmawia poprzez aplikację?

jak wiesz, Rozmowy są szyfrowane od końca do końca Stub, co oznacza, że ​​tylko nadawca i odbiorca mogą czytać wiadomości. Dlatego nie możesz uzyskać bezpośredniego dostępu do rozmów innych osób bez ich zgody.

Z drugiej strony, Monitorując zwyczaje użytkowania swoich kontaktów, dzięki czemu możesz zdecydować, kto może z nimi wchodzić w interakcję. Jeśli zauważysz, że często jest online o określonych porach, może to oznaczać, że regularnie z kimś rozmawia.

Jeśli zauważysz, że ostatni kontakt danej osoby miał miejsce po tych czasach lub tuż przed nimi, może to wzmocnić tę hipotezę. Powtarzaj zmiany zdjęcia profilowego Lub stan to także szczegół, który należy dokładnie rozważyć.

Ponadto, jeśli jesteś w grupie z daną osobą, możesz ją zobaczyć Kiedy czytasz wiadomości grupowe. Jeśli często czyta wiadomości wkrótce po ich wysłaniu, może to oznaczać, że rozmawia z kimś innym na WhatsApp.

Istnieją aplikacje innych firm, które twierdzą, że są w stanie powiedzieć Ci, z którym kontaktem rozmawiasz na Whatsapp. Z tymi aplikacjami trzeba jednak bardzo uważać, bo… Nie są one obsługiwane przez aplikację źródłową.