Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spider-Man – No Way Home: nowy serial jest dostępny online + Twoja opinia!

„Wydarzenie dla fanów”, aby wydać nowy zwiastun dla Spider-Man: Nie ma miejsca na dom ? Co więcej w Los Angeles, z Wielkie niespodzianki klucz? To mogło oznaczać tylko jedno… Sformalizowanie obsady Tobey Maguire i Andrew Garfielda, ich obecnością przed kilkuset niesfornymi fanami! Najpierw. Z drugiej strony Tom Holland naprawdę tam jest, a atmosfera przypomina nam, jak nic Nie zastąpi umów bezpośrednich.

Więc… co sądzisz o tym nowym zwiastunie, który ujawnia skład filmu Sinister Six-Minus-One i dobrą część struktury filmu? Ile tabletek potrzeba, aby zaakceptować fakt, że cała fabuła opiera się na niepowodzeniu zaklęcia Doktora Strange’a? Michelle Jones, czy spotka cię taki sam los jak Gwen Stacy? A co najważniejsze, kim są postacie, które przekraczają wymiary w ostatecznej bitwie i dlaczego Electro i Lizard walczą z niewidzialnymi wrogami (Fałszywe pytania)? do swoich teorii!

?

?

Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Zrobione przez John Watts Został wydany we Francji 15 grudnia 2021 roku z Tom Holland (Peter Parker/Spider-Man), Zendaya (Michelle Jones), Jakub Batalon (Ned Leeds), Tony Revolori (Flash Thompson), Marisa Tomei (maj Parker), Benedykt Cumberbatch (Stephen Strange/Doktor Dziwny), Jamie Foxx (Max Dillon / Electro) i inni Alfred Molina (Otto Octavius ​​/ Doktor Octopus).

READ  Główni odbiorcy: „Miłość jest na łące” w liderze M6 z 4,1 milionami – „Joséphine” w TF1 został również pokonany przez film telewizyjny France 2 – Arte i W9 przed dokumentem France 3