Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spędziła 100 lat „w harmonii” ze swoim „młodszym” kochankiem

Przeżywszy długie życie, bogate w emocje i nagrody, Danielle Dario wycofała się 17 października 2017 r. Skończyła swoje dni z młodszym o dwadzieścia lat chłopakiem Jackiem.

Danielle Dario to wciąż legenda francuskiego kina. Z ponad 100 filmami na swoim koncie aktorka i modelka odcisnęła swoje piętno na francuskim kinie. W wieku ponad 90 lat perfekcyjnie wykonywała swoje role. W końcu opuściła ten świat po swoich setnych urodzinach.

Powrót do podróży po tym pomniku francuskiego kina i jego ostatnich dni ze swoim towarzyszem Jacquesem Jenverinem.

Aktorka Danielle Dario. ІŹródło: Getty Images

Daniel Dario, który przewidział wieści o swoim zmarłym synu, obchodził swoje setne urodziny i podróżował z ukochaną „młodą” towarzyszką

Danielle Dario była znaną, ale bardzo tajemniczą kobietą. Pokazałeś to ponownie podczas tego 100 lat. Chociaż jest to wyjątkowy dzień, wiele osób nie ma na tyle szczęścia, by wiedzieć, że Perennial nie chciała specjalnej uroczystości, ale była szczęśliwa.

Jego krewni rozmawiali w mówić :

„Jest delikatna, ale nic jej nie jest. I jest tak poruszona wieloma przesłaniami czułości, jakie otrzymuje”.

Danielle Dario była kobietą o silnym charakterze. Miała trudne dzieciństwo, naznaczone śmiercią ojca, gdy miała zaledwie 7 lat. Trzeba powiedzieć, że od najmłodszych lat ocierała się o świat piosenki. W rzeczywistości jego ojciec był okulistą i znakomitym pianistą-amatorem. Jej matka była polską piosenkarką.

Zdjęcie Daniela Dario.  ІŹródło: Getty Images

Zdjęcie Daniela Dario. ІŹródło: Getty Images

Kiedy zmarł jej towarzysz, matka Danielle musiała przerwać jej karierę. Swoje rzeczy złożyła w Paryżu, gdzie została nauczycielką śpiewu, aby móc wychowywać trójkę swoich dzieci.

Danielle odziedziczyła po rodzicach pasję artystyczną: pewne ucho i piękny głos. Nie widziała jednak siebie jako artystki. Była zafascynowana medycyną. Kiedy skończyła 14 lat, jej życie się zmieniło.

READ  Energia: Francja nie odbiera już rosyjskiego gazu rurociągiem

Przyjaciele matki mówią mu, że producent poszukuje nieznanej twarzy do nadchodzącego filmu fabularnego: Le Bal. Danielle Dario ustępuje miejsca grze, a dla niej to tylko zabawa. Wcale nie spodziewała się tego, co nastąpi później: film odniósł sukces i mimo woli pchnął ją do sławy.

Następnie reżyserzy złapali młodą piękność, która wiązała różne mistrzowskie role w kilku komediach romantycznych. Mimo sukcesu Danielle nadal nie chciała zostać profesjonalną aktorką, dlatego odmówiła uczęszczania do szkoły teatralnej.

W 1934 poznała człowieka, który zmienił zdanie: Henry’ego DeQuinna. 17-letnia dziewczyna i 44-letni reżysersympatyczny Entuzjastycznie.

Pobrali się w następnym roku, a Henry DeQuinn dał swojej żonie kilka niestandardowych ról, takich jak „Niebezpieczne gry”, „Nadużycie zaufania”, a nawet „Powrót na dół”. Następnie Danielle została światową gwiazdą.

Aktorka Danielle Dario.  ІŹródło: Getty Images

Aktorka Danielle Dario. ІŹródło: Getty Images

Niestety, w 1941 roku rozwiodła się z Henrym DeQuinnem, aby się w to wpakować Mąż Z Porfirio Ruberosa, którego poślubiła w 1942 roku. Niestety, po odkryciu niewierności męża, Danielle złożyła wniosek o rozwód w 1947 roku.

W 1948 poznała scenarzystę George’a Metsenkidesa, w którym zakochała się do szaleństwa. L ’Aktorka Wyszła za niego i żyli w dziewiątej chmurze.

„Byłem jego jedyną troską (…) Umiał pisać, co więcej, wmówił mi, że pisze swoją pracę po śmierci. Wtedy urodziło się nasze dziecko. George był wyjątkowy. Po prostu kochał Mateusza i mnie,

czy ona ma zaufanie W paryskim meczu.

Syna Matteo adoptowali w 1957 roku. Ten ostatni przyniósł aktorce wielkie szczęście, ale też nieznośny smutek. Zmarł w 1997 roku, pozostawiając dwoje dzieci. Miał zaledwie 40 lat.

Wdowa od 1991 roku, Danielle po raz kolejny zostaje dotknięta przemocą losu. Gdy zbliżyła się do siebie i uwierzyła, że ​​nie ma już prawa do szczęścia, napotkała spotkanie, które zmieniło jej życie.

Młodszy od niej o dwadzieścia lat muzyk Jacques Jennifer przywrócił jej uśmiech i chęć do życia. W ostatnich latach życia gwiazda dużo podróżowała, z którą z miłością opisywała ją jako anioła¨. Pływali głównie między Morbihan a Normandią.

Nie może spełnić swoich ostatnich pragnień

W 2011 roku, kiedy miała 93 lata, Danielle Dario miała marzenie: ponownie włączyć telewizję. Ekscytacja osiągnęła szczyt od tamtego roku, kiedy miała zagrać w telewizyjnym filmie Jacquesa Santamarii, C’est toi c’est tout¨. Niestety krótko przed emisją programu ogłoszono smutną wiadomość: Danielle Dario kończy karierę aktorską.

To ogłoszenie wzbudziło publiczne brwi, zwłaszcza że Danielle nie miała żadnego znanego problemu zdrowotnego. Wszyscy wtedy zastanawiali się, co spowodowało jego wycofanie się. odpowiedział w mówić :

Widzenie siebie na ekranie jest teraz bardzo frustrujące. Kiedy patrzę na moje stare filmy, w których rzeczywiście byłam piękna, mówię sobie: „Dlaczego teraz pokazujesz mi tak dużo starszego, ze zmarszczkami i pomarszczoną szyją?”.

Ta decyzja gwiazdy zasmuciła jego fanów, ale także świat francuskiego kina. Mimo że była stara i stąpała po kijach, aktorka wciąż była pełna życia. Była promienna, a radość życia dodawała jej nieodpartego uroku.

W swojej 80-letniej karierze zawsze dawała najlepsze występy, nawet przez ponad 90 lat. Jej błyskotliwa młodość była inspiracją dla nowego pokolenia. Co więcej, młoda aktorka, która zagrała razem z Danielle, opisała ją jako „kobietę pełną życia” pomimo jej setnych urodzin.

Oświadczenie gwiazdy wciąż pozostawia nadzieję na ponowne zobaczenie jej w akcji:

¨ Zawsze robię szalone plany, jakbym miała 40 lat! (…) Oczywiście, jeśli ktoś taki jak Almodovar oferuje mi coś wzniosłego… ¨,

czy ona ma zaufanie w 2006 roku.

Legendarna aktorka zakończyła życie u boku jedynego mężczyzny, którego kochała i nie wyszła za mąż. 1 maja 2017 roku z najwyższą dyskrecją obchodziła swoje setne urodziny. Po tym, jak związała wycieczki ze swoim kochankiem w łańcuchy, zrobiła to porzuć ducha 17 października 2017 r.

READ  Dlaczego Władimir Putin dąży do eskalacji z Zachodem - EURACTIV.com

Czytaj także: Daniel Prevost: jego żona została znaleziona martwa podczas strzelaniny – w żałobie rozpoczął nowe życie

Subskrybuj AmoMama na wiadomości Google !