Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sophie de Wessex: Płaszcz pełen symboli i niekontrolowanych łez przed trumną Elżbiety II

Sophie de Wessex: Płaszcz pełen symboli i niekontrolowanych łez przed trumną Elżbiety II

Ale jeśli jego wygląd zrobił duże wrażenie na masach, to tak jest Jej łzy sprawiły, że ludzie zaczęli rozmawiać : Szczególnie wzruszony, w latach pięćdziesiątych, żonaty z księciem Edwardem (młodszym bratem nowego króla Karola), spędził ceremonię w opactwie westminsterskim z chusteczką w ręku, nie mogąc przestać płakać. Co więcej, jej mąż nie był w lepszej sytuacji: Wylądował też przed trumną swojej matkiMoże złagodzić stres związany z długim tygodniem żałoby.

Gdyby szybko doszedł do siebie, by zająć miejsce u boku swoich braci i siostry (Charlesa, Anny i Andrzeja) w procesji za trumną, do Sophie de Wessex dołączą inne kobiety z rodziny, zwłaszcza żona królowej Camilla i dwie siostry . -Lau Kate Middleton i Meghan Markle, z twarzami bardzo wzruszonymi emocjami opuszczającymi imprezę.

Co nie przeszkodziło jej położyć rękę na ramieniu młodego księcia Jerzego, ani pocieszyć dwójki swoich dzieci, Lady Louise (18) i wicehrabiego Jamesa (14), których dzielnie wspierała podczas czuwania książęcego. Wykonywali ze swoimi kuzynami. Ale bez nich samochód jechał potem długą kawalerką do Windsoru. Zgodnie z protokołem została faktycznie umieszczona w samochodzie z Meghan Markle, co z pewnością pozwoliło im przedyskutować i złagodzić niektóre potencjalne napięcia.

READ  Nowa zasada gry planszowej