Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sony blokuje wydanie tej długo oczekiwanej gry w Rosji

Sony blokuje wydanie tej długo oczekiwanej gry w Rosji

ten wojna na Ukrainie To nie tylko wojna w terenie, to także wojna polityczna i gospodarcza z każdym krajem i Spółka Kto powinien wybrać – lub nie – swój obóz. na rzecz kraju najechalija’Ukrainaw odpowiedzi na jej szefa Wołodymyr ZełenskiOd comp ogłosić Wdrażanie sankcji gospodarczychJak na przykład Sony z ostatnim Zabawka.

Ukraina: Sony zajmuje stanowisko

To nie Dziesięć dni po ataku prezydenta Rosji Władimira Putina na Ukrainę. Od początku operacji wojskowej świat był między nim a nim podzielony Ci, którzy wspierają Ukrainę lub Rosję. W ten sposób wiele krajów wyraża dezaprobatę dla rosyjskiej ofensywy i wycofuje się z kraju w celu odcięcia gospodarki państwa rosyjskiego. Zachęca się również firmy do wycofania się z terytorium w celu nałożenia surowych kar. Wśród nich możemy już wymienić Gigant BP, Volvo, ExxonMobil lub gigant gazowy Eni. Ale nie są jedynymi, bo inni, którzy bardziej skupiają się na kulturze i rozrywce, również ogłosili sankcje wobec Rosji, np. Sony.

Faktycznie, Wielu Rosjan było rozczarowanych, gdy zobaczyli ten mecz Gran Turismo 7 Nie był dostępny w sklepie Playstation. Nawet jeśli Sony nie zakomunikowało jeszcze na ten temat, łatwo wyobrazić sobie reakcję japońskiego giganta na wojskowe decyzje Władimira Putina. Gra jest dostępna na całym świecie od 4 marca 2022 roku., w wersji fizycznej lub cyfrowej. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski osobiście poprosił Sony Interactive Entertainment o wycofanie się z rynku rosyjskiego. w tym momencie, Gran Turismo 7 Wydaje się, że to jedyna gra, która trafiła na półki sklepowe w kraju. Decyzja, która, jeśli nie wpłynie bezpośrednio na front ukraiński, będzie miała konsekwencje dla rynku rosyjskiego Jeśli Sony zdecyduje się rozszerzyć zakaz na inne gry, a nawet na cały Playstation Storechoć w tej chwili jest to mało prawdopodobne.

READ  Pilne: Niskie rezerwy ropy w Stanach Zjednoczonych! Ropa naftowa testuje poziom 82 dolarów.

Śledź inne firmy zajmujące się grami wideo

Sony nie jest pierwszą firmą produkującą gry wideo, która jest jej właścicielem Przyjął zaproszenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Apelował także do innych przywódców tego rodzaju, takich jak: Gry Microsoft i Riot. Prezydent League of Legends A odważny Tak więc powiedział, że Każdy dostał pieniądze z jego walki Waleczność, legendy RuneterryA TFT A dzika szczelina Jak również pieniądze otrzymane od Bee Skins w dniu śmiać się głośno Zostanie przekazany na pomoc humanitarną na Ukrainie Poprzez trzy stowarzyszenia: Międzynarodowy Korpus Medyczny, Lekarze Bez Granic i Polski Czerwony Krzyż. Inni szybko wyrażali swoje opinie poprzez kary, takie jak: Electronic Arts zawiesiło sprzedaż w kraju i wycofało rosyjskie drużyny z FIFA lub CD Projekt Red, który też zaciągnął zasłony I platforma GoG na terytorium Rosji. Firma Pokémon przekazała również 200 000 $ na GlobalGiving.aby przekierować te środki na wsparcie rodzin dotkniętych kryzysem.

Niedawna inwazja na Ukrainę wprawiła nas, naszych przyjaciół i sąsiadów, w szok i gniew.

W solidarności ze wszystkimi ofiarami tego aktu agresji grupa CD PROJEKT postanowiła wesprzeć pomoc humanitarną przekazując 1 mln zł na Umieść tweeta (1/2)

25 lutego 2022

Nasi przyjaciele i sąsiedzi, nasi przyjaciele i sąsiedzi byli zszokowani i oburzeni niedawną inwazją na Ukrainę. W solidarności ze wszystkimi ofiarami tego aktu agresji grupa CD PROJEKT postanowiła wesprzeć akcję humanitarną przekazując stowarzyszeniu 1 mln zł Polska Akcja Humanna (polska pomoc humanitarna)

I dlatego , Świat kultury porusza się przeciwko Rosji, nakładając maksymalne możliwe sankcje, usuwając to, co jest możliwe z rynku rosyjskojęzycznego. Trudno powiedzieć, czy będzie to miało realny wpływ na wojnę, ale wpisuje się to w politykę wysychania rosyjskiej gospodarki. w tym momencie, Rosyjskie banki spodziewały się większości z tych ograniczeńtakich jak wyłączenie europejskiego systemu bankowego, z Karty bankowe Visa i Mastercard, które przestały działać na danym terytoriumOgłoszenie końca tego tygodnia, aby pojechać do Chin, aby wydrukować nowe karty bankowe Korzystanie z systemu płatności UnionPayA Jest już dostępny w 180 krajach. Kino ogłosiło też sankcje i przygotowaliśmy dla Was artykuł o wszystkich filmach, które nie zostaną pokazane na rosyjskiej ziemi.

READ  Biogospodarka: Francja może lepiej wykorzystywać swoją biomasę w sposób zrównoważony

pic.twitter.com/49Gy0ku3wp

3 marca 2022