Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Słuchawki premium Bose Headphone 700 są znacznie tańsze podczas wyprzedaży

Chcesz rozpocząć rok 2022 od wspaniałych słuchawek bezprzewodowych na uszach? Słuchawki Bose Headphones 700 wyglądają idealnie. To dobrze, na Cdiscount znajdziemy tylko 269 euro.

Słuchawki premium Bose Headphone 700 są znacznie tańsze podczas wyprzedaży

Wraz z Sony WH-1000XM3 i WH-1000XM4 słuchawki Bose 700 są również jednym ze standardowych słuchawek konsumenckich. Amerykańska marka oferuje wraz z tym modelem jednego z najlepszych na rynku redukatorów hałasu. Nadszedł czas, aby z niego skorzystać, ponieważ jest on obecnie dostępny Z 130€ mniejszą sprzedażą.

Słuchawki Le Bose 700 w 4 punktach

  • Jedna z najlepszych redukcji hałasu
  • Doskonała jakość dźwięku
  • Bardzo dobra niezależność
  • Wielopunktowy Bluetooth

Zamiast 399 euro w momencie premiery, ale teraz sprzedawane za 299 euro w większości sprzedawców, słuchawki Bose 700 są obecnie dostępne w 269 ​​euro na Cdiscount na sprzedaż zimową.

Praktyczne słuchawki…

z 700. słuchawkiBose unowocześnił swoją ofertę słuchawek w najpiękniejszy sposób. Jeśli było QC35 II Już było bardzo dobrze, marka oferuje lepszą wersję z przemyślanym designem przede wszystkim.

Kask nabrał elegancji, przegub nie znajduje się już na poziomie ramion, ale dzięki systemowi osi, który reguluje wysokość i nachylenie. Ten głośnik nie zajmuje wszystkich fizycznych przycisków starego modelu i pozostawia miejsce na dwie powierzchnie dotykowe.

…i napakowane technologią

Jeśli jego poprzednikowi coraz trudniej jest konkurować ze słuchawkami Sony pod względem redukcji szumów, Bose Headphones 700 po prostu stają się lepsze i zapewniają doskonałą wydajność dzięki systemowi, który można dostosować do 11 poziomów. Wszystko można konfigurować za pomocą aplikacji Bose Connect Dostępne na iOS i Androida. Jakość dźwięku jest sygnowana przez firmę Bose i dlatego jest wysokiej jakości, bez niespodzianki, że bas jest bardzo obecny, dzięki czemu widmo dźwięku jest znacznie cieplejsze.

W aplikacji są też inne ciekawe funkcje, takie jak konfiguracja Asystenta Google lub Amazon Alexa, czy wybieranie akcji przytrzymujących na powierzchni dotykowej. Najciekawsza jest bez wątpienia wielopunktowa technologia Bluetooth, umożliwiająca jednoczesne połączenie z różnymi urządzeniami (smartfon, tablet, PC itp.).

READ  Prasa już uważa, że ​​GOTY 2022, zauważa

Wreszcie, słuchawki Bose 700 mają wygodną autonomię około trzydziestu godzin z aktywną redukcją szumów. Słuchawki ładują się też bardzo szybko dzięki portowi USB-C, 15 minut wystarcza na 3,5 godziny słuchania.

Po więcej informacji zapraszamy do konsultacji Nasza recenzja słuchawek Bose 700..

9 / 10

Bose 700. słuchawki

Nie przegap więc niczego z zimowej wyprzedaży 2022 r.

Aby nie przegapić żadnego dobrego planu na to wydarzenie, oto kilka reakcji, które należy przyjąć teraz, aby nie przegapić promocji, które zalecamy:

  • Śledź nas na naszym koncie na Twitterze Umieść tweeta Tylko dla dobrych ofert (pamiętaj, aby aktywować dzwonek, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym)
  • Pobierz plik Aplikacja Frandroid (Dostępne na iOS i Androida) Aby włączyć powiadomienia w kategorii „Dobre oferty”, a tym samym otrzymywać w czasie rzeczywistym nowe artykuły związane z Czarnym Piątkiem
  • Zapisz się do naszego newslettera Bons Plans, aby upewnić się, że otrzymujesz podgląd ofert (nie więcej niż jeden e-mail dziennie, rezygnacja z subskrypcji jednym kliknięciem, brak dystrybucji do stron trzecich):

Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.