Śledź na żywo mecz przygotowawczy Les Bleues na Euro Handball

21:29

14′. Samotny w ataku Dublanc nie trafia do celu i odkłada piłkę.

21:29

13′. Tamara Horacek właśnie ruszyła do przodu. Nie nadchodzi, pozwala Nze Minko zakończyć akcję bramką! 9-5

21:28

12′. Francuzi nie byli w stanie dokończyć ruchu przeciwko przeciwnej obronie.

21:23

9′. Torlux dotyka piłki, ale ta trafia prosto do klatek.

21:23

8′. Kapitan Francji Estelle Nze Minko zaprezentowała się znakomicie. 7-4!

21:22

7′. Darlieux miał zablokowany strzał, a po kontrataku Dublanc próbował szczęścia, ale chybił celu.

21:20

5′. Niewielka luka dla niebieskiej drużyny z dwoma bramkami wcześniej. 5-3

21:18

3′. Tricolor po raz pierwszy na czele rajdu. 3-2

21:17

3′. Edwige właśnie wkroczyła na boisko jako oś.

21:15

2′. Francja otworzyła ladę z zachętą kibiców! 1-1

21:14

1′. Polska otworzyła punktację! 0-1

21:13

⏱️ Chodźmy na arenę klasową! Polska startuje.

21:12

Konkurs wkrótce się rozpocznie.

21:12

grupa francuska

Kleopatra Darloux, Laura Phillips, Grace Zadi Tuna, Estelle Enze Minko, Alicia Dublanc, Pauletta Foppa, Chloe Valentini.

21:11

grupa polska

Adriana Plasek, Monika Kopilińska, Karolina Kosaniak-Sala, Kinga Akruk, Magda Balsam, Aleksandra Oleg, Daria Michalak.

21:08

Zrób miejsce dla Les Blues do Marsylii!

21:08

Miejsce na piosenki, zaczynamy w Polsce.

21:08

Dwóch zawodników debiutuje dziś wieczorem: Camille Cisset w bramce i Audrey Dembele z tyłu!

21:07

Gracze wchodzą na boisko.

21:02

Piłkarze Francji rozgrzewają się w Césson-Sévigne.

20:53

Wielu graczy odpoczywa

Oprócz kontuzjowanych wielu francuskich piłkarzy ręcznych zostało pochowanych w piątek wieczorem. Tak więc Pauline Gotania, Lena Grandway i Florian Andre nie pojawią się w protokole meczowym pierwszego meczu Francja-Polska.

READ  Polska: Ojciec i córka aresztowani za morderstwo noworodków

20:32

Jeszcze dwie gry do zagrania

Podopieczni Oliviera Krumbolsa zmierzą się dwa razy z Polską, zanim w sobotę 5 listopada przystąpią do europejskich rozgrywek przeciwko Macedonii Północnej. Tak więc dziś wieczorem iw niedzielę 30 października w Nantes.

20:29

Bez obrazy dla Francji

Od początku przygotowań do Euro francuscy szczypiorniści dwukrotnie wygrali z Niemcami (34-31 i 30-29). Czysta runda, którą prawie przeoczyli po spanikowaniu w drodze powrotnej z szatni przeciwko swoim przeciwnikom. Mistrzowie olimpijscy zebrali się w samą porę iw ostatniej chwili wrócili na prowadzenie. Żal, że muszą utrzymać euro.