Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skorzystaj z ekranu Xiaomi 1C za mniej niż 100 euro!

Ta promocja na wyświetlacz Xiaomi 1C nie będzie trwać wiecznie w tej niesamowitej cenie!

Jeśli szukasz monitora komputerowego lub monitora pasującego do twojego PS5 (lub serii Xbox), Xiaomi Redmi 1C jest obecnie w sprzedaży w szalonej cenie! Xiaomi jest na tym rynku już od kilku miesięcy i świetnie sobie radzi z kilkoma bardzo przydatnymi funkcjami w bardzo niskiej cenie. Co więcej, jeśli zamierzasz zrobić konfigurację z dwoma lub trzema ekranami, ta promocja jest w sam raz! W rzeczywistości Xiaomi 1C jest obecnie wyświetlany na AliExpress. za 97 euro zamiast 299 euro używając kodu MI21. W tym VAT i dostawa z Europy.

Przyjmuję ofertę

Xiaomi Mi 1C bez dodatków

Przede wszystkim wiedz więc, że ekran komputera Xiaomi nie ma rozdzielczości Ultra HD, panelu OLED i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Nie, musisz zadowolić się panelem IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. To oczywiście podstawowe parametry, ale są one doskonale zarządzane dzięki doświadczeniu, które Xiaomi zdobyło w ostatnich miesiącach i latach ze swoimi smartfonami.

Xiaomi Mi 1C lub Redmi 1A – dla chińskiej wersji rozmiar panelu to 23,8 cala z polem widzenia 178 stopni. Połącz dwa dodatkowe ekrany po każdej stronie, a uzyskasz ekscytujące wrażenia z gry i biura. Co więcej, dla osób, które spędzają dużo czasu za ekranem, ekran komputera Xiaomi Mi 1C został wyposażony w filtr przeciw niebieskiemu oświetleniu w celu zmniejszenia degradacji wzroku podczas patrzenia na ekran.

Krótko mówiąc, cech jest niewiele, ale są one doprowadzone do perfekcji, aby dostarczyć produkt, który przetrwa w czasie. Przy okazji nie zapominaj, że Xiaomi Mi 1C (lub Redmi 1A) jest obecnie w ofercie na AliExpress. za 97 euro zamiast 299 euro używając kodu MI21 ! Zrób to szybko, zanim zrezygnujesz z tak dobrego planu!

READ  Switch przekroczył próg 6 milionów sprzedaży we Francji

Skorzystaj z oferty na AliExpress