Porady kosmetyczne często znajdujemy na portalach społecznościowych, ale dzisiaj porozmawiamy o skórce od banana. Ostatnio na TikToku wielu internautów wciera go w twarz, aby zwalczyć zmarszczki. Najwyraźniej byłby to nowy naturalny botoks, który nie ma ryzyka skutków ubocznych, jak inne produkty przeciwstarzeniowe.

Porady kosmetyczne na TikTok

W rzeczywistości użytkownikom TikTok nie brakuje wyobraźni i dzielą się swoim odkryciem ze swoją społecznością. Skórka banana staje się gwiazdą kosmetycznych porad z wykorzystaniem naturalnych produktów Te ostatnie tygodnie.

W tym sensie codziennie na tej platformie znajdujemy również nowe porady dotyczące egzotycznego piękna. Niektóre mogą być niebezpieczne dla naszej twarzy i ciała. Istnieją jednak prawdziwe sztuczki, które pozwalają nam zaoszczędzić czas.

wydaje się, Niektórzy użytkownicy nazywają te skórki bananowe nowym naturalnym botoksem. Posiadają wiele właściwości takich jak przeciwzaczerwienieniowa i super nawilżająca ale przede wszystkim przeciwzmarszczkowa. Hashtag #bananabotox ma ponad 2 miliony wyświetleńTa sztuczka wydaje się podobać internautom. Ten pozorny sukces zachęca nas do dalszej analizy tego twierdzenia jako nowego naturalnego botoksu.

Skórka banana: naturalny botoks

W rzeczywistości domena TikTok sugeruje, że skórka banana jest naturalnym lekarstwem na oznaki starzenia. Jest również bardzo łatwy w użyciu, Wystarczy nałożyć go na twarz na 30 minut. Ten gest redukuje zmarszczki i usuwa oznaki starzenia na skórze twarzy.
Ale, Nie ma badań naukowych, które mogłyby udowodnić korzyści przeciwstarzeniowe Skórka banana. Banany nie zawierają żadnych aktywnych składników, które mogłyby pomóc w walce z wiotczeniem skóry.

Uznają to jednak eksperci Właściwości oczyszczające przydatne w przypadku zaczerwienień, stanów zapalnych i innych niedoskonałości. Bogaty w minerały i witaminy A, B i C owoc ten może być używany do robienia domowych maseczek.
Dlatego pocieranie twarzy skórką banana nie zastąpi sesji wstrzyknięcia botoksu. Przed nałożeniem pamiętaj o dokładnym umyciu twarzy..

READ  Nowe warianty pokonują przeciwciała monoklonalne