Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skandal w Holandii: fotograf z Koh-Lanta oferował kandydatom jedzenie w zamian za przysługi seksualne

Prezenter Brett Decker powiedział, że fotograf „Robinson Expedition” (holenderska wersja Koh-Lanta) rozdawał batony czekoladowe w zamian za seks.

W wywiadzie udzielonym w zeszły piątek w programie „Media Inside” NPO 3 młoda kobieta wyjaśniła, że ​​przekazuje świadectwo swojej bliskiej przyjaciółki, która wcześniej uczestniczyła w programie, kogoś, kogo nie miała. Chciała ujawnić swoje imię. chronić ją przed skandalem.

W tej chwili kanał RTL, który nadaje program w Holandii, twierdzi, że nie wiedział o takim zachowaniu. „Skontaktowaliśmy się z producentem i ta historia jest mu zupełnie nieznana. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o takim biznesie” – powiedział rzecznik firmy.

„Ale jeśli kandydat ma już takie doświadczenie, prosimy go o aplikowanie. Mamy na to obszerne protokoły i na pewno się tym zajmiemy.” Ta sama historia dotyczy reżyserów gry, którzy potwierdzili, że podczas nagrań „paparazzi nie będą sami z kandydatami”.

We Francji, podobnie jak w Holandii, testowane są żołądki poszukiwaczy przygód programów przetrwania. Ale jak daleko kandydaci chcą się posunąć, aby je wypełnić? Niezależnie od tego, czy jest to udowodnione, czy nie, historia wymiany żywności na przysługi seksualne i tak ma coś, o czym należy pamiętać, jak niebezpieczne jest oszustwo Tehury…

READ  Clara Dupont Monod wygrywa Goncourt dla uczniów szkół średnich