Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Astrologia: Horoskop na tydzień od 27 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022

Co tydzień nasz astrolog wyjawia Ci, co gwiazdy mają dla Ciebie w sklepie!

Nadchodzi ostatni tydzień roku! Mamy nadzieję, że sylwestrową noc będziecie mogli zjeść obficie i nasycić czekoladą jak nigdy dotąd, ale zawsze szanuj gesty bariery oczywiście! (W przeciwnym razie 31 grudnia wszyscy utknęlibyśmy w domu, co oczywiście byłoby naszą winą…)

na ten sam temat

Daleko od nadmiaru zostanie!

Lub masz nadzieję skorzystać z okresu rabatowego na Wenus Aby zrozumieć mechanizmy stojące za różnymi sytuacjami, które istnieją w Twoim życiu? Ten tydzień zaczyna się od ostatniego lądowiska księżyca w stosunku do słońca i jest to ostatnia szansa, aby dowiedzieć się, co pojawi się podczas pełni księżyca 12/19. Pamiętajcie, w tym procesie Wenus w połączeniu z Plutonem zamieniała się w stację wsteczną. Są to energie, które zostaną aktywowane bezpośrednio między wtorkiem a środą, kiedy Księżyc znajdzie się w kwadracie z tymi planetami i Merkurym dodatkowo. Jest to kompozycja, która przynosi zrozumienie, ale też ogromną intensywność psychiczną i emocjonalną, której należy jak najlepiej pilnować, aby nie przeżyć tego okresu nadmiernie. Jowisz w tym czasie wejdzie w znak Ryb na boku, co oznacza jego znak w nadchodzącym roku.

Zanim zajdziemy tak daleko, będziemy musieli po raz ostatni w pełni wykorzystać 2021 rok, starając się spędzić wieczór 31-go w miejscu tak prostym i wygodnym, jak to tylko możliwe! Ponownie, niebezpieczeństwo dzisiejszego wieczoru jest przesadne: gdy Księżyc wraz z Marsem i Węzłem Południowym są w pozycji prostopadłej do Jowisza, konieczne będzie obserwowanie jego zachowania, a także jego konsumpcji na przykładach, jeśli zaplanowałeś, że skończysz gruby. .. Ale dorastasz i robisz, co chcesz! Życzymy Wam wspaniałych uroczystości na zakończenie roku, do zobaczenia w 2022 roku! Dokładniej w 1/2 pierwszego nowiu w roku!

———————–

Przeczytaj także:

Panna 2022: Oto, co gwiazdy mają dla Ciebie w sklepie w tym Nowym Roku!

Horoskop 2022 Bliźnięta: Oto, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w tym nowym roku!

READ  Laurent Maitret zdobywa miejsca i ratuje Claude'a Dartois! Ugo został wyeliminowany