Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Single Day 2022: Najlepsze oferty na żywo w Chinach w Czarny piątek

Single Day 2022: Najlepsze oferty na żywo w Chinach w Czarny piątek

Temu smartfonowi z wyższej półki, który ukazał się na początku roku, nie brakuje argumentów, zaczynając od mocy, jaką zapewnia jeden z najpotężniejszych układów 2022 roku, Snapdragon 8 Gen 1. Podłączony jest tutaj układ kompatybilny z 5G. z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci.

Ale główna zaleta Xiaomi 12 w swoim aparacie. Ten ostatni ma 50-megapikselowy czujnik główny połączony ze stabilizatorem optycznym, 13-megapikselowy szerokokątny i 5-megapikselowy telemakro. Przechwycone obrazy są dokładne i zoptymalizowane przez część oprogramowania pełną zaawansowanych funkcji, w tym Xiaomi ProFocus, który odpowiada za automatyczną poprawę ostrości.

Źródło: Anthony Zwycięzca – Frandroid

Xiaomi 12 ma 6,28-calowy wyświetlacz AMOLED FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz, a także zapewnia dobrą autonomię dzięki baterii o pojemności 4500 mAh. Ten ostatni obsługuje szybkie ładowanie 67 W, ale także ładowanie bezprzewodowe 50 W i ładowanie wsteczne.

Zwykle jest oferowany za około 620 euro, na pojedyncze dni i jest dostępny na AliExpress pod adresem 445 EUR Dzięki kodowi promocyjnemu SDXFR11.

READ  „Jesteśmy w bardzo symbolicznym show” – potwierdza specjalista