Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Siatkówka: Benoit Gouncoud zawieszony przez swój klub w Kielcach

Siatkówka: Benoit Gouncoud zawieszony przez swój klub w Kielcach

Piłkarz ręczny Reunion podejrzany o usiłowanie gwałtu został zawieszony do odwołania przez polską drużynę, w której grał, ogłosił w piątek 2 lutego klub Keelz. W wieku 26 lat przestało to istnieć w jego życiu.

Mistrz Europy, przyjęty w niedzielny wieczór w Pałacu Elizejskim w poniedziałek wieczorem, we wtorek rano przebywał w areszcie policyjnym i obecnie jest zawieszony przez swój klub. Benoit Countdown miał dziwny tydzień. Gracz bronił się po tym, jak został oskarżony o próbę zgwałcenia 21-letniej kobiety w paryskim nocnym klubie. „Zdecydowanie sprzeciwia się tym zarzutom”, zaalarmował dziś swoich prawników. W komunikacie prasowym jego klub w Kielcach, w którym gra od 2022 roku, ogłasza, że ​​do czasu powrotu do zdrowia zostanie zawieszony”Do wyjaśnienia przez władze francuskie„.

Na początku swojej kariery Benoit Gouncoud miał burzliwą ścieżkę. Ograniczony kontuzjami Reunions nie zawsze był w stanie w pełni wykorzystać swój talent. Do francuskiej drużyny dostał się jako 18-latek, który nie był jeszcze profesjonalistą i nigdy nie wiedział, jak zyskać pozycję czołowego gracza. Mistrzostwa Europy, wygrane przez reprezentację Francji w ubiegły weekend, będą punktem startowym w stronę świetlanej przyszłości i igrzysk olimpijskich.

Zawodnik wszechstronny, wydawał się dobrą alternatywą na lewym skrzydle lub obronie. Problem prawny, w który jest uwikłany, może zakończyć jego młodą karierę.

READ  Blokno. Konwój na Ukrainę przez Polskę