Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samotna trójka dzieci na Manhattanie

Samotna trójka dzieci na Manhattanie

3 czerwca 2018 r. te filmy familijne, które pokazały dzieciństwo potomka dobrze prosperującej i potężnej dynastii w napisach końcowych nowej serii, postawiły pytanie: Który z synów Logana Roya zastąpi go na czele jego grupy?

Pięć lat i cztery pory roku Dziedziczenie Odpowiedź nadeszła później, w nocy z 28 na 29 października, pod koniec długiego finału (półtorej godziny), koszmaru złożonego z szczerych pojednań i impulsywnych zdrad, które rzuciły dzieci Roya Kendalla (Jeremy Strong ), Chef (Sarah Snook) i Roman (Kieran Culkin) między nieszczęśliwym i nieszczęśliwym dzieciństwem a niespokojną żądzą władzy i pieniędzy. Ta przejażdżka kolejką górską skończyła się jak każda kolejka górska: tam, gdzie się zaczęła. Kane, Chief i Rom nie przejęli mocy, którą Logan na zmianę przejmował. Oczywiście nadal są tak samo bogaci, ale bardziej nieszczęśliwi.

Waystar-Royco, medialne i rozrywkowe imperium zbudowane przez ich ojca, zostaje sprzedane, zgodnie z wolą twórcy i wbrew woli jego spadkobierców, Lukasowi Matssonowi (Alexander Skarsgard), szwedzkiemu przywódcy cyfrowego imperium. Dla Jessego Armstronga, twórcy serii, The Dziedziczenie To nie była dynastia, to było historyczne. Serial można czytać jako kronikę ostatnich dni anachronicznej formy kapitalizmu, współczesnego odpowiednika, gdy potentaci stali i kolejnictwa zostali zastąpieni przez potentatów naftowych.

poszczególne tory

Ale nie patrzymy Dziedziczenie Jeśli chodzi o makroekonomię, więcej niż jedna osoba przeczytałaby Williama Szekspira, aby poznać historię Anglii czy Danii. Ważne są tutaj poszczególne utwory, ten tragiczny, irytujący upór, z jakim dzieci Roya stawiają czoła własnym ograniczeniom. Konfiguracja, którą zostawiliśmy pod koniec poprzedniego odcinka, zawiera tylko kilka sekwencji. Schiff sprzymierzył się z Mattsonem po tym, jak ten ostatni obiecał mu kierownictwo wykonawcze grupy. Kendall stara się zebrać wystarczającą liczbę członków zarządu, aby zablokować sprzedaż. Aby wyrwać się z autodestrukcyjnej spirali, w którą wpadł od pogrzebu ojca, Roman przyjmuje schronienie u ich matki, Lady Caroline Collingwood (Harriet Walters), w kolonialnym domu na Barbadosie.

READ  Pułkownik Riel wścieka się na rządy Francji i Argentyny z bardzo szczególnego powodu

Bez wiedzy Shiva, Mattson oferuje obiecaną pracę mężowi Shiva, Tomowi Wambsgansowi (Matthew Macfadyen), w tym samym czasie, gdy oboje wsiadają do prywatnego odrzutowca na Barbados, aby sprowadzić Romana z powrotem do ich obozu. Tam Shiv dowiaduje się o niewierności Kendalla Mattsona, którą ujawnił kuzyn Grega (Nicholas Brown). Starszy uważa, by nie zdradzić młodszej siostrze tożsamości rywala. Gdy niewierna żona pozna swoich braci, trio może liczyć na większość w radzie dyrektorów, a do rozstrzygnięcia pozostaje kwestia, kto będzie przyszłym liderem.

Masz do przeczytania 47,41% tego artykułu. Poniższe informacje są przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.