Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eurowizja 2023: Nasi Eurostars są w drodze na trasę koncertową!

Eurowizja 2023: Nasi Eurostars są w drodze na trasę koncertową!

Po kąpieli w blasku fleszy Eurowizji 2023 uczestnicy edycji wznowią służbę w najbliższych miesiącach. Aby po raz kolejny zabawiać nas swoimi utworami, większość z nich wyruszy w trasy koncertowe po swoich krajach i całej Europie. Część przejedzie przez Francję. Gwiazdy euro blisko Ciebie! W Waszych kalendarzach…

Loreen ogłosiła kilka dat w Wielkiej Brytanii i Europie. Zwycięzca Eurowizji 2023 powiedziała, że ​​jest zachwycona możliwością udziału w tej trasie i zaproszeniem publiczności do swojego świata. Ta seria koncertów będzie pierwszą od dawna europejską trasą koncertową artysty. Szwedzka gwiazda muzyki pop jest podekscytowana powrotem na scenę i ponownym spotkaniem ze wszystkimi, którzy wspierali ją w Liverpoolu. „Tattoo Tour” rozpocznie się 7 listopada w Dublinie, a następnie przeniesie się do Wielkiej Brytanii i całej Europy: Holandii, Belgii, Niemiec, Polski, Norwegii i Danii. Lotaryngia przejedzie przez Francję: coś, co podoba się francuskim Europejczykom! Wystąpi na koncercie 5 grudnia w paryskim teatrze w Alhambrze. Daily Eurovision będzie numerem jeden.

Po rozczarowującym, ale niezasłużonym 16. miejscu, La Zarra dołączy do swoich fanów na początku czerwca. Francuski aktor weźmie udział w koncercie w Paryżu w Salle Pleyel 15 czerwca (Miejsca dostępne i objęte promocją). La Zarra wyruszy w letnią trasę po całej Francji: Marsylia, Lille, Le Mans, Amiens, Biarritz, Grand Champs, Rennes, Clermont-Ferrand, Saint-Etienne, Tuluza, Bordeaux, Strasburg, Nancy, Le Havre i Lyon. Zostanie pokazany 2 lipca w Montreux (Szwajcaria) w ramach Jazz Festival, w Brukseli (Belgia) 13 października i w Esch sur Alzette (Luksemburg) 16 grudnia.

Z pewnością fani Lord of the Lost już kupili bilety! Niemiecka trupa wystąpi w Europie i we Francji. Jeśli chcesz z bliska docenić sylwetkę Bey i usłyszeć dudniący głos Chrisa nieco głośniej, Lord of the Lost oferuje randkę na Hellfest (Clisson) 15 czerwca. Niemiecka obsada wystąpi później w Savigny-le-Temple (Seine-et-Marne) 12 października oraz w paryskim Theatre of the Elysees Montmartre 2 kwietnia 2024 r.

READ  Will Smith rezygnuje z Akademii po spoliczkowaniu

Po zajęciu czwartego miejsca na Eurowizji 2023, Marco Mengoni rozpocznie od 17 czerwca wielkie tournée po stadionach we Włoszech: Bibione Pineda, Padwa, Salerno, Bolonia, Bari, Turyn, Mediolan, Rzym i Werona. Następnie włoski aktor spotka się z międzynarodowymi fanami podczas swojej „European Tour” (składającej się z 18 koncertów w ośmiu krajach). Po swoim koncercie w La Cigale w maju ubiegłego roku, Do Francji wróci 25 października w Zenith w Paryżu. Będziemy musieli zapełnić 6800 miejsc w La Villette! Nawet książka molto presto.

Włóżcie korony na głowy! Od stycznia 2024 roku Alessandra Meili rozpocznie „Queen of Kings Tour” z około dwudziestoma koncertami w Europie: Estonii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Niemczech, Polsce, Włoszech, Szwajcarii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii. , Irlandia. Norweski aktor weźmie udział w koncercie w La Maroquinerie (Paryż) 12 lutego 2024 roku. Wreszcie, Voyager zostanie pokazany jesienią przyszłego roku we Francji. Australijska grupa przeniesie się na odcinek specjalny Paris Stars (10. dzielnica) 15 października.

na bok…

Daddy Freire zapewnił sobie finałową przerwę wraz z byłymi uczestnikami konkursu: wystąpi na jednym koncercie we Francji. Islandzki aktor (2020 i 2021) wystąpi na paryskiej scenie Trianon 22 listopada. Cofnij się o dziesięć lat z Cascadą, aby przeżyć najbardziej nostalgiczne spotkanie : niemiecka grupa będzie destylować swoją muzykę elektryczną na „Delta Festival”, który odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia na plażach Prado w Marsylii (Przejście dnia).

Wykorzystaj w pełni gwiazdy Euro na scenie! Rezerwacje są dostępne na zwykłych platformach i punktach sprzedaży.

Źródło zdjęcia: Lauren Talhawi | Muzyka uniwersalna