Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rugby – Bayonne zostało upokorzone w Northampton (61-14) w Pucharze Mistrzów

Rugby – Bayonne zostało upokorzone w Northampton (61-14) w Pucharze Mistrzów

Bayonne nie było obecne na stadionie Northampton, ponieważ Anglicy po raz pierwszy pokonali ich (61-14) i zakwalifikowali się do 1/8 finału Pucharu Europy Mistrzów w piątkowy wieczór na otwarciu trzeciego dnia rozgrywek. Wioślarze, ponownie w mieszanym składzie, nie byli w stanie nic zrobić przeciwko obecnemu, bezwzględnemu liderowi Premier League podczas jednostronnej pierwszej akcji, po sześciu zdobytych próbach i konwersji (42-0) i bez buntu pasywnych i niezdyscyplinowanych Basków.

Bayonne wciąż miało trochę nadziei

Koło Świętych nie zatrzymało się po powrocie z szatni, gdy Tom Pearson z trzeciego rzędu pozostał w centrum uwagi i strzelił hat-tricka, który był synonimem zawodnika meczu w końcówce, a filar Alex Waller strzelił swoje dwa gole, a Courtney Przepisy widziane we Francji na początku tygodnia w ramach przygotowań do następnego sezonu. Przez cały czas było to imperium w cieniu. W sumie ludzie Phila Dawsona przekroczyli linię Bayonne dziewięć razy.

Zespół Gregory'ego Patata, który na początku rozgrywek budził nadzieje po remisie z Munsterem (17-17), wykorzystał wkład ławki rezerwowych i angielski relaks po godzinie meczu, by w końcu podnieść głowę i zabłysnąć w ofensywie . Autorzy: Tom Spring i Aurelien Calendret już wkrótce. Pomimo tej bardzo ciężkiej porażki Bayonne nadal ma niewielkie szanse na zakwalifikowanie się, ale będzie to wymagało przynajmniej zwycięstwa w przyszłą niedzielę z Exeter na stadionie Jeana Dugueta i osiągnięcia pozytywnych wyników na pozostałych stadionach trzeciej grupy.

READ  Puchar Świata 2023 – Francja XV / „Jeśli się zepsuje…”: Antoine Dupont, możliwość powrotu i związane z nim ryzyko