Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozwiązania 30: Współpraca z Orange Polska rozszerzona na region warszawski – 22.07.2022 godz. 09:42

(AOF) – Solutions 30 zostało wybrane przez Orange Polska w ramach nowego wieloletniego kontraktu na świadczenie usług instalacji i utrzymania sieci miedzianych i FTTH na terenie Warszawy. Od 1 listopada 2022 r. rozwiązania 30 będą funkcjonować na obszarze „najgęstszym i najbardziej umiarkowanym w Polsce”.

„Ta umowa wzmacnia nasze partnerstwo z Orange i pozycjonuje nas w strategicznych operacjach związanych z utrzymaniem istniejących instalacji klienckich, wdrażaniem i obsługą sieci światłowodowej” – powiedział Wójcik Pomikała, Dyrektor Zarządzający Solutions 30 Poland.

AOF – Dowiedz się więcej

Maksymalna rotacja pracowników

Firmy z branży usług IT w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy straciły ponad 20% swojej siły roboczej. Tendencja ta nie jest niczym niezwykłym w branży, ale dzięki silnemu wzrostowi i dobrej dynamice rekrutacji osiąga bezprecedensowe poziomy. Dodatkowo pracownicy mają nowe potrzeby i aspiracje. Głównym kryterium jest elastyczność pracy i sposób jej realizacji w organizacji. Amerykańsko-indyjska firma Cognizant odnotowała, że ​​35% z 330.000 inżynierów opuściło firmę w ciągu roku. Capgemini, która skupia 32 000 francuskich pracowników, niedawno stanęła w obliczu pierwszego strajku od 2008 r., z żądaniem podwyżki płac.

READ  Seine-et-Marne: Podróż dwóch ratowników Fryard w Polsce (1/4)