Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozpłakał się przed Brucem Toussaintem (wideo)

Rozpłakał się przed Brucem Toussaintem (wideo)

To influencer Matthew Kasowitz, który przemawiał na antenie telewizji BFM w czwartek, 17 marca. W ostatnich dniach 54-letni reżyser i aktor udał się na Ukrainę do położonego kilka kilometrów od granicy z Polską Lwowa, by zainaugurować gigantyczny mural wzniesiony przez jego przyjaciela, reżysera i aktywistę J. Ukraińcy. „To, co widzieliśmy z tragedii wojny, czeka, aż uchodźcy, dzieci i kobiety przekroczą granicę i wrócą do Polski„, on dodał.

Następnie Bruce Toussaint zapytał go, jak się czuł, gdy przybył na miejsce, zaangażowany artysta, nie powstrzymujący swoich emocji i wypuszczający kilka westchnień:Jestem synem uchodźcy. Mój ojciec żył… Mój ojciec żył 39-45. To było w wieku tych dzieci, kiedy wywieziono moich dziadków. Mieszkał w getcie, tak stał w kolejce. Uciekł ze swojego kraju w wieku 18 lat w 1956 roku, kiedy Rosjanie wkroczyli na Węgry i zagrozili, że zabiją wszystkichAktor poruszył się.

Człowiek, który w 1995 roku zdobył Cezara dla najlepszej męskiej nadziei za Watch Men Fall, nie ukrywał swoich obaw o przyszłość. „To, co się dzieje, jest bardzo niepokojące. Boję się, boję się o moje dzieci, o przyszłość planety. Znajdujemy się w sytuacji, gdy mamy dzieci, które po trzech dniach oczekiwania po prostu trzeba nakarmić. Będzie coraz dłużej i mocniej i mocniej„, Ostrożny.

LT

READ  Syn Cali Cartel, Barron, będzie tworzyć program na Netflix oparty na życiu jego ojca