Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Predictor Award 20 marca 2022 r.

Quinté PMU – Predictor Award 20 marca 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Leona Claremonta

Quinté + niedziela w Auteuil z pierwszym wyścigiem dzielonym z handicapem w płotkach na poziomie składu (ref. +6 +8), powyżej 3900 metrów, dla wszystkich koni w wieku 5 lat i starszych, które biegały od 1 stycznia zeszłego roku. Teren został uznany za lepki (4.2) przez France Galop. Leona Claremonta (Nasze zdjęcie), w dobrym stanie, powinno odgrywać pierwszoplanową rolę.

PN : 15 Ogród Korgon

5 Leona Claremonta : trzecia w Quinté + 28 stycznia w Pau i druga w Quinté + 28 lutego w Auteuil, która może służyć jako punkt odniesienia, ta konsekwentna 8-letnia juta powinna wykorzystać swój wspaniały kształt, aby odgrywać wiodącą rolę nad i jeszcze raz.

4 Pani Pieniądze : Ta 5-letnia klacz poleca do pokonania przeszkód w Auteuil zwycięstwo na liście 7 listopada i trzecie miejsce w trzeciej grupie 28 listopada. Jego jakość jest niewątpliwa. Kiedy wraca, wygląda świetnie.

3 WSPANIAŁE OD TAJSKIEJ : Piąty 21 lutego na przeszkodach w Angers, na swój powrót, ten 6-latek ma wyraźną szansę w wydarzeniu, biorąc pod uwagę jego czwarte miejsce w Quinté+ 20 listopada na przeszkodach w Auteuil.

1 ROZMIARY BONAPARTE : Pojawiając się rzucająco w oczy w wydanym 28 lutego Quinté + Standard, zakończył się bez zmian. Wracał tego dnia i zasłużył na zbawienie. Mocno potwierdzony poważnymi utrudnieniami w Auteuil, 20 listopada zajął trzecie miejsce w Quinté+.

8 stóp Foley 6. miejsce na Quinté+ 7 listopada w Auteuil, pokonując 4300 m przez płotki, ten 7-latek udowodnił swój poziom, wygrywając po powrocie, 28 lutego w Auteuil, na torze 3600 m. To dobra okazja.

16 wewnątrz Monteliux : Została w czterech dobrych rundach przez płotki, ostatnio 13 lutego w Angers, udowadniając swoją formę. 19 czerwca 2021 wygrał handicap w Auteuil na 3600-metrowym torze. Z wartością 57, ten 5-letni eunuch nie powinien zostać przeoczony.

7 ECLAIR DU MAFFRAY : 3. miejsce w Quinté+ 29 grudnia na 4,000m Cagnes Hurdles, ten 8-latek nie stracił nic ze swoich zasobów. We wrześniu 2020 roku zdobyła nagrodę Quinté+ za miotły w Auteuil. Jest ważnym słabszym.

READ  Co oglądacie w ten weekend? „Raven” na Arte.tv i „La Traque dans le sang” na Netflix

9 słowo po słowie : Ten 5-letni eunuch ścigał się tylko siedem razy. Rekomenduje szóste miejsce w Quinté+ 21 października na 3600m torze przez płotki Auteuil. Bardzo idealne, warto się jej wystrzegać, przynajmniej w małym miejscu.

Jeśli się nie uruchomi : 6 Kervani


Wybór Nicolasa Laborasa

Oparte na
5 Leona Claremonta
4 Pani Mooney
Regularne kursy
3 WSPANIALE OD TAJSKIEJ
1 ROZMIARY BONAPARTE
8 pełne stopy
na zewnątrz
16 Wewnątrz Monteliux
7 ECLAIR DU MAFFRAY
9 słowo za słowo

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
5- Leon Claremont

cios w serce
1 – Skaling Bonaparte

szalony moment
9 – słowo po słowie

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Wybór ZEturf.fr

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez prasę główną do prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
5 Leona Claremonta Nabit K.
3 WSPANIALE OD TAJSKIEJ Charon C.
1 ROZMIARY BONAPARTE Rivellego ok.
4 Pani Mooney Duburg ur.
8 pełne stopy DESOUTTER PANNA N.
6 Kervani LEFEBVRE PAN C.
10 Eliksir Perła Jana O.
11 złota wiedźma Farkenad M.
9 słowo za słowo de Giles F.
2 pułkownik Dumont Zerouru ok.