Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina, pochodzenie, nadawanie na M6… Wokalista Matt Pokora w końcu wyjawia, dlaczego wybrał taki pseudonim sceniczny

Rodzina, pochodzenie, nadawanie na M6… Wokalista Matt Pokora w końcu wyjawia, dlaczego wybrał taki pseudonim sceniczny

Piosenkarz ujawnił, dlaczego zdecydował się nazywać siebie Mattem Pokorą na scenie podczas swojej wizyty w France 2 zaplanowanej na niedzielę 14 maja. W obliczu Laurenta Delahuusa zwierzył się z motywów tego korzystnego wyboru.

Pseudonim, który wygląda jak rada Hakeema. gość na planie Francja 2 W konfrontacji z Laurentem Delahusem w „20:30 w niedzielę” francuski piosenkarz wyjaśnił swoją decyzję sięgającą początków swojej kariery.

Obecnie jest w trasie koncertowej po Francji i chciał ujawnić pochodzenie nazwiska, pod którym dał się poznać, oraz szansę powrotu i świętowania tego. 20 lat pracy.

? Do zobaczenia wieczorem o godz #20:30 w niedzielę aby żyć @m pokora NA @pracownik z @pracownik ? pic.twitter.com/4L2zX9T6IQ

– 20:30 niedziela (@ 20:30 niedziela) 14 maja 2023 r

Historia rodzinna

U zarania swojej muzycznej kariery Mathieu Tota dążył do innych form chwały. W 2003 roku brał udział w programie Gwiazdy muzyki pop na M6. Koncepcja programu jest prosta: musi być wspierana przez „nianię” w programie. Ten ostatni daje młodemu artyście wiele wskazówek. Wśród nich, ale nie mniej ważny: przetrwanie skromnyOn mówi.

Pewnego dnia, biorąc mnie między czworo oczu, powiedziała do mnie: Jest jedna rzecz, której nie chcę, żebyś zmieniał, a mianowicie pozostanie pokorny. Pokora jest najważniejszą wartością w tym zawodzie iw życiu. Wszystkich ludzi, których spotykasz po drodze, spotykasz w drodze na dół.

Bierzemy polscy dziadkowie, Piosenkarz zdecydował się wytatuować słowo „pokora” w języku polskim, jako ostatni hołd dla swoich przodków i niezbędna rada dla niego. Pokura w języku jego przodków oznacza pokorę.

Kiedy później rozpoczyna karierę, jest dla niego jasne: wartość, którą wyrył na swojej skórze, musi być imieniem, które będzie nosił. platforma. Jako artysta estradowy, jak wyjaśnia naszemu koledze, „nie ma innych pretensji, jak tylko wystawiać gwiazdy na oczy ludziom, którzy przychodzą” na jego przedstawienie.

READ  Piąty. Prix ​​de Sille Le Guillaume w Vincennes w czwartek 25 listopada 2022 r. - Angers Info