Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rekord Świata: Największe lodowisko w Polsce

Kierunek Jacobane, Blisko Parku Narodowego Datraków. Pod historyczną skocznią narciarską największe na świecie lodowisko jest trochę przerażające, zdecydowanie zimne i jednocześnie magiczne. Wbrew greckiej mitologii nie ma tu minodaru, tylko śnieg i lód w zasięgu wzroku.

Podniebna skocznia „Wielka Krokiew”

Stworzony po raz pierwszy zimą 2015-2016 Snowlandia, Podłoga znajduje się pod naturalną huśtawką „Wielkiej Krokwi”. Jeśli śledzisz masowe skoki narciarskie dla prawdziwego narciarstwa firmowego w Polsce, ta nazwa może ci słyszeć.

„Wielka Krokiew” jest le Najstarsza i największa skocznia narciarska w kraju. Na jej stokach odeszli znani polscy skoczkowie, tacy jak Krzysztof Biegun (2015 – 140,5 m), Kamil Stoch (2015 – 141,5 metra), Dawid Kubacki (2019 – 143,5 metra).

Strona zostanie ponownie otwarta w sobotę 15 stycznia 2022 r.

Wyprodukowanie sztucznego śniegu i zbudowanie całej konstrukcji terenu zajmuje około miesiąca. Jest to możliwe tylko w ujemnych temperaturach. Data rozpoczęcia roku zależy od warunków pogodowych. W tym roku Snowlandia planuje ponowne otwarcie 15 stycznia 2022 roku.

3000 m2 złudzeń

Powierzchnia 3000 m2, na terenie znajduje się lodowy fort z wieżami dochodzącymi do 15 metrów, prawdziwy lodowy pałac, Można tam podziwiać rzeźby
Lody też… ale zgadliście!

Snowlandia Mini Frozen łączy wszystkie składniki, aby zachwycić fanów i miłośników pudru, a wszystko to w jednym zapierającym dech w piersiach krajobrazie. Sam zobacz:

https://www.youtube.com/watch?v=M3HGWokSeFQ

Park oferuje różnorodne zajęcia skierowane do osób w każdym wieku (zwłaszcza te związane z dziką przyrodą) oraz wszystkie informacje na stronie: www.snowlandia.pl/

Jakobin, ul. Pilsutskiko 38

+48 797 378 887

READ  Lonmasonem. Hautes-Pyrénées: Humanitarna podróż do Polski dla Taxis des étoiles