Reims zaskakuje Ludwika II i topi Monako

to koniec ! Monako z powrotem do domu!

Skończyło się na Ludwiku II! Wielkie rozczarowanie dla Monako, które przegrało u siebie 2-1 z Reims! Monegasques utrzymał mecz z Benem Yedderem (najlepszym strzelcem L1), ale stracił kontrolę pod koniec meczu, zdobywając dwa gole w krótkich odstępach czasu. Jean Lucas również został zwolniony.

BUUUUUUT MBUKU JEST NIESAMOWITE!

Reims zwycięży pod koniec suspensu! Dombia bawi się z Desisi i Jacobsem przed przedstawieniem Zinelli! Cudownie daje to Mboko, który kończy pustą bramkę, niewiarygodnie!

Kolejny strzał na bramkę Mpoko

Ogrzewanie trwa przed bramką Noble’a po strzale Mpoko z wąskiego kąta! Bramkarz Monako dobrze śpi.

Jean Lucas zwolniony!

Po straconej okazji Jean Lucas całkowicie traci kontrolę i bierze drugiego żółtego za paskudny gest w stronę obrońcy Reims.

CSC VOLLAND, REIMS równa się!

Kevin Volland ma w tym pecha! Rzut wolny jest świetnym strzałem, a Voland przecina tor i oszukuje Noble’a, atakując go. 1 do 1, Reims wyrównany!

Monako było takie gorące!

Teraz zaczyna się ze wszystkich stron ogromnym ruchem Mboko, który potyka się na Noble’a za ostrą prawą nogą!

Jane Lucas tęskni za kadrem!

Co za wspaniała okazja dla Monako i Jeana Lucasa, aby odzyskać piłkę przed powierzchnią przeciwnika! Mocno forsuje strzał z lewej strony i nie trafia w bramkę.

Bez kary dla Monako!

Kara czy nie dla Monako? Sofiane Diop upada w regionie, ale rząd nie waha się!

Desisi znajduje na swojej drodze Rajkovica

Rzut wolny dla Monako zagrali dwukrotnie z Jeanem Lucasem i Diopem! Ten ostatni uderzył piłkę w daleki słupek, aby strzelić głową w Desasiego, ale Rajkovic trafił!

Kontratak Reims udaremniony

Nieco słabo rozegrany kontratak na Reims! Mpoko może strzelić w bramkę, ale wybrał krzyż w kierunku… Nikt!

Monako przejęło

Oczywiste jest, że gracze Monako mają przewagę w grze i mają mnóstwo szans dzięki nieuniknionym Volandowi i Benowi Yedderowi!

READ  Roland Garros 2022 Runda druga Gregoire Barry kontra John Isner Czarna bestia gry w Challenger

Ben Yedder jest w BUUUUUT!

Cóż za praca z Monako z cudownym posunięciem, które zakończył Ben Yedder! Diop znajduje go jednym dotknięciem w polu karnym, a reprezentant Francji staje się obrońcą! Od 1 do 0!

Vigil Rajković

Monako naciska na bramkę Rajkovica, ale bramkarz Reims zachował się dobrze, rzucając się na dośrodkowanie Diopa!

To połowa czasu!

To przerwa w Stade Louis II! Monako i Reims opuszczają 0:0 po 45 minutach gry, pierwsza połowa była nieco nudna z logicznym golem w bloku Gelsona Martinsa i świetną szansą, którą van Bergen nie wykorzystał dla Reimsa.

Szansa Bena Yeddera!

Znaleziony przy wejściu na dach, Ben Yedder próbuje zadać cios Rajkovicowi! Niezła interwencja bramkarza Reims!

Monako robi się gorąco

Podejrzewany rzut karny dla Reims z powodu piłki ręcznej Maripana, ale sędzia nic nie daje. To było gorące!

Ruch Van Bergena!

Zaczynając ze środka pola, Van Bergen zmierzył się z Nubelem i zmusił się do strzału, ale to już za dużo dla bramkarza Monako!

Głowa Van Bergena!

Wreszcie Reims wychodzi z obozu i robi to dobrze! Wyprzedzanie i dośrodkowanie Hornby’ego na główkę Van Bergena, ale trafia bezpośrednio na Noble!

brakuje rytmu

Obie drużyny zneutralizowały się nawzajem w meczu, nawet jeśli Monako miało przewagę. Reims odwraca się plecami.

Monako wywiera presję

Róg dla Monako po strzale Jacobsa! Dla ludzi Philipa Clementa stało się to jaśniejsze!

Sofiane Diop jest nie do utrzymania

Super przez Diopa, który gra w obronie i przecina daleki słupek do Gilsona! Portugalczycy chybiają prowadzenia!

Bramka pozbawiona Gelson Martins!

Świetna piłka od Diopa dla Gelsona Martinsa na dalekim słupku! Jest świetny, a Portugalczyk strzelił głową… Gol nie dopuszczony!

Dobre Centrum Martins

Super piłka od Fofany w wyścigu Gelson Martins i portugalski środkowy obrońca! Podaje przed wszystkimi!

READ  Rolex Paris Masters - Carlos Alcaraz odpadł w drugim secie, Holger Ron w półfinale.

posiadanie Monako

Pierwsze piłki u stóp graczy Monako! Jean Lucas dotyka wielu piłek, napastnicy wykonują dużo sprintów.

Reims wróci 5 minut spóźniony

Prezydent Reims Jean-Pierre Caillou zdecydował się na powrót swoich piłkarzy z 5-minutowym opóźnieniem, aby wesprzeć Ukraińców. Symboliczny akt Rémois!

Klemens stara się znaleźć swój rytm

Philippe Clement wygrał tylko dwa z sześciu meczów Ligue 1 z Monako.

Monako może przynajmniej liczyć na doskonałą formę u siebie, która ożywi europejskie ambicje. Są teraz niepokonani w ostatnich 10 meczach na Stade Louis II (7v, 3d).

Reims bez Ekitike

Trener Monako Philippe Clement pozbawiony zawieszonych Chomini i Caio Henrique.

Po stronie Reims Oscar Garcia musi skomponować Dona Abdulhamida w zawieszeniu, La Phuket, Gravelon, Cadjust, Kasama, Ikitaki, Tori, Doni i Berisha, wszyscy ranni.

I skonfiguruj Reims!

Rajkovic – Bossi, Monetsi, Weiss (c), Loko – Phillips, Matusiwa, Lupe, Konan – Van Bergen, Hornby

Skonfiguruj ASM!

Wissam Ben Yedder trzyma dziś razem ze swoim przyjacielem Volandem. Sofiane Diop i Gilson będą wspierać atakujących.

Szlachetny – Vanderson, Desasi, Maripan, Jacobs-Martins, Fofana, Lucas, Diop-Volland, Ben Yedder (c)

Monako w okresie rekonwalescencji

Monako straciło punkt do Bordeaux w zeszły weekend i spadło do liczbowo najniższego poziomu, zdobywając punkt, aby wejść do trzeciego niepokonanego meczu w Ligue 1. A jeszcze trudniej jest Reimsowi, który wygrał tylko jeden ze swoich ostatnich siedmiu meczów, nawet jeśli klub Champagne wciąż żyje. Ma niewielką przewagę nad strefą lądowania.

Rozpoczęcie Monaco-Reims rozpocznie się o godzinie 13:00!

Witam wszystkich i witamy w RMC Sport, które będzie można śledzić 26 dnia Ligue 1. Szóste miejsce w turnieju, Monako zmierzy się z Reims i chce ponownie uruchomić maszynę po dwóch losowaniach. Wyjazd o 13:00!