Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja Bose Frames Soprano: okulary akustyczne do lepszego słuchania

Recenzja Bose Frames Soprano: okulary akustyczne do lepszego słuchania

Uwaga może wydawać się oczywista, ale zróbmy podobny punkt wyjścia: ze względu na bardzo szczególny charakter okularów audio, mierzymy wrażenia słuchowe, biorąc pod uwagę specyfikę tego produktu. Oczywiście nie należy oczekiwać takich samych wrażeń, jak w przypadku tradycyjnego mobilnego zestawu słuchawkowego, a nawet zestawu słuchawkowego na przewodnictwo kostne, chociaż nie jesteśmy bardzo daleko od zwykłego wyniku tego drugiego….

Bose Frames Soprano wyraźnie nie zachwyca reprodukcją dźwięku. Pomimo stosunkowo dobrego balansu dźwięku, aw każdym razie pewnej harmonizacji w pobieraniu, oczywiście nie należy oczekiwać, że będziesz w stanie docenić swoją muzykę. Sygnatura dźwiękowa jest przeznaczona przede wszystkim do odtwarzania dźwięków i ogólnie treści audio (audycje radiowe, podcasty itp.), z pewnym poszanowaniem ich gwarantowanej barwy i czystości.

Poza tym ćwiczeniem, Frames Soprano szybko okazało się niewystarczające, po pierwsze z powodu całkowitego braku tonów niskich i wysokich, co daje nieco wąski, a nie wciągający dźwięk, a ponadto całkowity brak izolacji dźwiękowej (co jest z pewnością najlepiej brzmiącym celem ). W rezultacie jesteśmy prawie zmuszeni do podkręcenia głośności, aby uzyskać jak najwięcej informacji, ryzykując, że zaczniemy łaskotać sąsiadów w biurze lub sąsiadów w drodze, a agresywne sterowanie głośnikami ma swoje granice. ..

Aby niczego nie poprawić, poziom wierności jest bardzo przeciętny, nie mówiąc już o złym, gdy treść staje się trochę zbyt bogata w źródła, aby ją odtworzyć. Podwójny efekt świetnego pocałunku, moc jest bardzo ograniczona, a dynamika sygnału jest coraz bardziej miażdżona w miarę zwiększania głośności, z dodatkową korzyścią brzydkich efektów pompowania.

Z ścisłego punktu widzenia surowego brzmienia (wygoda słuchania i wrażenia z noszenia to dwie osobne kwestie), więc trudno powiedzieć, co skłoniłoby nas do wybrania tego modelu okularów zamiast słuchawek na przewodnictwo kostne. Nawet biorąc pod uwagę kompaktowe rozmiary głośników wbudowanych w ramiona okularów, spodziewaliśmy się co najmniej bardziej hojnego rozszerzenia basu, którego Frames Soprano po prostu nie może zapewnić. Wynik, który jest jeszcze bardziej rozczarowujący, gdy dowiadujesz się, że ich siostrze, The Frames Tempo, udaje się to robić tak skutecznie… że są zarezerwowane na okazjonalne dodatkowe odsłuchy, a przede wszystkim na treści audio.

READ  W praktyce możesz liczyć na 5000 dolarów za RTX 5000 Ada!