Diagnostyka Canalturf.com

Zdjęcie użytkownika Fabulous Dream

Prix ​​du Pont de l’Alma, Quente w tę środę w Enghien, zgromadziła czternaście kłusów, z których wszystkie są dobrze znane w tej wspólnocie. Nawet jeśli mądrość nie jest jedną z jego podstawowych cech, wspaniały sen (zdjęcie) Bez wątpienia ma środki, aby wszyscy się zgodzili.

4 wspaniałe marzenie : Trzeba przyznać, że został zdyskwalifikowany pięć razy podczas ostatnich siedmiu publicznych występów. Jednak udowodnił, że ma dużą liczbę takich przysłów. Mądrze, to nie powinno być dalekie od prawdy, zwłaszcza, że ​​jest dobrze zlokalizowane za automatyką.

9 ELMAGNIFICO DE LOU : Wyświetla zwycięstwo i miejsce na wielu prostych ścieżkach. Co więcej, za swój wyścig powrotny po ponad sześciu miesiącach nieobecności, pod koniec lipca na tym torze zajął drugie miejsce w wyścigu z 5 nagrodami, Dominic Savary. Oczekiwanie na potwierdzenie.

13 Dębowa dziewczyna : Jeśli nadal szuka pierwszego zwycięstwa w piątym, to ma trzy miejsca w dziewięciu próbach. I tak zajęła trzecie miejsce w kwintecie, 23 lipca na tej trasie, a szóste miejsce w kwintecie referencyjnym tydzień później, nie korzystając z dobrego kursu. Strzeż się końca.

1 FOKTROT BEZPOŚREDNI : Jego ostatnie dwa okrążenia zaowocowały podium w lipcu na murawie. Dowód dobrej kondycji fizycznej. Jeśli chodzi o jego powrót na piasek, to warto go odnotować, zwłaszcza że będzie miał przewagę startu na linii frontu.

ogień za 7 dolarów : Podchodzi do tej konkurencji z pełnym posiadaniem środków. Dowód: wciąż ma na koncie dwa zwycięstwa, z których ostatnie zostało zdobyte pod siodłem, na tym torze w Engin. Po drugie, na swojej ostatniej przejażdżce na tym torze będzie miała logicznych odbiorców.

2 Evita Madryt Zwycięzca kwintesencji, rozpoczynający rok w Vincennes, właśnie udowodnił swoją formę, zajmując pod koniec lipca trzecie miejsce w teście kwintesencji, Prix Dominique Savary, na tym torze, znacznie przed pięcioma konkurentami. Nieufność.

READ  Daniel Prevost: ciało jego żony zostało znalezione martwe, dramat w pełnym filmie

6 Francuski styl życia : Wprawdzie nie wygrała od czerwca 2021 roku. Ma jednak trzy miejsca na podium w czterech przejazdach z rzędu. Po dwóch wyścigach odnowień, w których była na torach, może sprawić, że ludzie znów będą o niej mówić w tym wyścigu.

5 DIEGO DU HOULET : Ważne jest, aby nie zajął dosłownie dziewiątego miejsca, które zajął w 5. edycji Reference Prix Dominic Safari, pod koniec lipca na tej trasie, ponieważ nigdy nie znalazł pasa, na którym by skończył, kończąc swoją podróż z zasobami. Wznowienie.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).