Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Wytypuj PRIX DU BOIS DU BOUC 30 czerwca 2021

Canalturf.com prognoza


Stylowe zdjęcie du Lupin

Prix ​​du Bois du Bouc, Quinte w środę w Vichy, kłusuje w wieku 7 lat i starszych. Nasz wybór padł przede wszystkim na najmłodszych w wyścigu. wyglądało ELEGANCKI ŁUBIN (Zdjęcie)regularne zwycięstwo…

13 Elegancki de Lubin Zaleca się siedemnaście sukcesów w 41 wyścigach. Dowód jego skuteczności. Poza tym nie brakuje wskazówek dotyczących lin po prawej stronie, a pojawisz się boso na czworakach. Dlatego będzie miał nasze preferencje.

4 ENDO D’AZIF : Oczywiście w ostatnich czterech rundach był trzykrotnie zdyskwalifikowany. Jednak jakości nie brakuje. Świadczy o tym jego zwycięstwo, które uzyskał 18 maja w Cherbourgu. Mądry, ma środki do walki o zwycięstwo w tym wyścigu.

11 Mysło Orzeł : Może się pochwalić, że wygrał już pięć. To było we wrześniu 2019 roku w Vincennes. Pozbawiony butów wygląd swoich poprzedników, w przeciwieństwie do ostatnich dwóch publicznych występów, wydaje się, że znów może o tym mówić.

5 w tobie mam nadzieję : To jest mieszkaniec Sylvain Gerard Dupont Wykazuje godną pochwały konsekwencję w takich turniejach. Po tym, jak udowodnił Segré swój poziom, bosy i prawicowy, powinien zająć dobre miejsce.

10 Eviji Madryt : Nie było to niezasłużone w tylu lepszych rachunkach tej zimy w Vincennes. Nawet gdyby została na rozczarowującym wycieczce w La Capelle, gdzie była wspierana w zakładach, nierozsądnie byłoby ją pochopnie potępiać.

12 Rzeka Enzo : Nie powinien być oceniany na jego ostatniej publicznej wycieczce w Cherbourgu, gdzie występował koleją. Ponadto dwanaście z jego trzynastu rekordów trafiło na tory ślizgowe po prawej stronie. rezerwujemy.

2 EDEN DE LA MOIRE : Jeśli wciąż szuka swojego pierwszego w tym roku hitu, to zajął kilka ciekawych miejsc. Z drugiej strony odniósł zwycięstwo i drugie miejsce w trzech meczach w Vichy i po raz pierwszy będzie boso. Nieufność.

7 Magna Miłość : Zbliżanie się do zawodów w dobrej kondycji fizycznej. Świadczy o tym jego czwarte miejsce zdobyte 7 czerwca na proponowanej trasie, że tego dnia znacznie wyprzedził wielu swoich konkurentów. Coś, co przyciąga miłośników prawych nieznajomych.

READ  Vladislav Ivanov, wbrew sobie, chiński bohater reality TV

W przypadku braku wrogości: 14 kadetów


Wybór Stephena Davy’ego

stacjonujący
13 elegancki de łubin
4 ENDO D’AZIF
Zasady dotyczące możliwości
11 orzeł mislo
5 w tobie mam nadzieję
10 Eviji Madryt
na zewnątrz
12 Rzeka Enzo
2 Eden de la Moire
7 miłość ojca

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
13- Elegancki de Lubin

cios w serce
4 – Endo Dazeef

szalony moment
5 – Mam nadzieję w tobie

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Endo Dazhev wyciąga pazury!Pozostawiając na tym kursie głębokie żale swoim prezenterom, Endo Dazef, koń wysokiej jakości, zastaje Davida Thommina w swojej posępnej postawie przy okazji ZE5-Event i od tego czasu, będąc w stanie zrobić wszystko na torze, w bliskiej pozycji, musi zajść daleko i wyprostować rekord. W przypadku zaniedbania z jego strony, elegancki łubin Obecnie jest w pełni w posiadaniu swojego potencjału, na co wskazuje jego muzyka, Kadet który właśnie wysadził ekran w odpowiedniej fabule na Hippodrome d’Enghien i Rzeka Enzo, przygotowany na to spotkanie przez swego wykwalifikowanego nauczyciela, będzie z niego korzystał. Delph de Chamant Po prostu biegł lepiej niż wskazuje 5 miejsce, lepiej podzielić się nim z perspektywy czasu, może zrobić numer na boisku; Nieufność! W tobie życzę których nie możemy za bardzo winić, miłość od magni Znakomity czwarty w swoim ostatnim występie i Didji du MessiPoważny i bosy dopiero po raz trzeci w swojej karierze, w wieku ośmiu lat, spróbuje stonować relacje z tego zabawnego spotkania studyjnego, ale otworzy wystarczająco dużo miejsc.


Wybór ZEturf.fr

numer koń Kierowca
4 ENDO D’AZIF D. THOMAIN
13 elegancki de łubin za. Wells
14 Kadet Który. Kruk
12 Rzeka Enzo D. nawrócony
8 DILF DE CHAMANT El Garcia
5 w tobie mam nadzieję bariera
7 miłość ojca Zay Fornegolt
6 DIDJI DU MESSI S. Peltier
READ  Christian Quesada: Były kandydat na "12 Midi Coup" ucieknie i sabotuje

Quinté BetClic.fr PrognozyQuinté BetClic.fr Prognozy


Prix ​​du Bois du Bouc, Quinté w najbliższą środę, w Vichy, obejrzy starych wykopalisk w wieku od 7 lat. Dzięki pełnemu cyklowi kłusa ENDO D’AZIF Może sprawić, że wszyscy się zgodzą.


Znajdź wszystkie prognozy BetClic na środę, 30 czerwca 2021

BetClic Blog

Naciśnij Wybierz

Każdego dnia Canalturf oferuje Ci konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favourite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń Kierowca
4 ENDO D’AZIF D. THOMAIN
13 elegancki de łubin za. Wells
14 Kadet Który. Kruk
5 w tobie mam nadzieję bariera
10 Eviji Madryt do. Abrivard
12 Rzeka Enzo D. nawrócony
11 orzeł mislo M. Podwójny
7 miłość ojca Zay Fornegolt
9 bolerko z KLEPSYDRY B. Tomasz
6 DIDJI DU MESSI S. Peltier