Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Wytypuj Grand Prix po torach 26 czerwca 2021 r.

Canalturf.com prognoza


Obraz Palus Argenteus

Quinté + sobota w Compiègne z handicapem split, konkurencja klasy 1 (ref. +20), powyżej 2800 metrów, dla wszystkich koni w wieku 4 lat i starszych, które ścigały się od 26 grudnia 2020 r. włącznie. Ziemia została uznana za lepką (4.3) przez France Galop. PALUS ARGENTEUS (Nasze zdjęcie) Poważny konkurent do zwycięstwa.

2 PALUS ARGENTEUS: drugi w Quinté + 6 maja w ParisLongchamp i drugi 1 czerwca w Strasburgu, ten mieszkaniec Christoph Escuder Nie jest już daleko od zwycięstwa. To zrozumiałe, że zasługuje na duże uznanie.

1 jakość : Ten 4-letni ogierek z treningu André Fabre wykazuje niesamowitą konsekwencję. Drugie miejsce na Quinté+ 18 kwietnia w ParisLongchamp i trzecie 6 maja, wciąż na ParisLongchamp, powinno odegrać bardzo ważną rolę w tym wydarzeniu.

10 Roca Yuu : 4 miejsce w Quinté + Test 1 czerwca w Strasburgu, pod koniec dobrego wyścigu, ta 4 klaczka potwierdziła swoje imponujące zwycięstwo 16 maja w Nancy. Patrząc na jej formę, wydaje się, że jest w stanie ukończyć w pierwszej trójce.

11 rzadko spotykany : Na Quinté+ 1 czerwca w Strasburgu, na ponad 3000 m, ten mieszkaniec Nicolas Collieri zajął szóste miejsce, ale po prostu nie udało mu się uzyskać lepszej pozycji po pomyślnym zakończeniu wyścigu. Jest to również opcja priorytetowa, zwłaszcza, że ​​została potwierdzona na Compiègne, torze, który już wygrał.

3 cygański odrzutowiec siedem : To kolejny mieszkaniec Christoph Escuder Przed wygraniem Quinté+ 24 listopada na 2500 m PSF w Deauville. Jego pięć biegów w tym roku pozwoliło mu wrócić do formy. Przy wartości 39,5 w tym handicapie wydaje się, że jest w stanie ponownie się wyjaśnić.

12 Wilantus : Ten 5-letni niemiecki eunuch, który ścigał się tylko pięć razy, zadebiutuje w handicapach w sobotę. Pokaż konsekwencję i dobre umiejętności. Uważaj na to!

5 lat tętnienia : Jest zwycięzcą Quinté + 1 czerwca w Strasburgu. Za zwycięstwo głowa została ukarana 4 kilogramami! To dużo, ale jak na miejsce na wyrobienie sobie opinii.

READ  „To było jak w bajce”

13 Inteligentne bańki : Ta 4-letnia klaczka startowała tylko osiem razy. Nadal potrzebuje poprawy i pozostaje zachęcającym drugim miejscem w handicapie ponad 3000 m w Strasburgu. Jest ważnym intruzem w małej miejscowości.

W przypadku braku wrogości : 4 tekst max

Graj 2 – Proszę, proszę W prostej rozgrywce PMU.fr


Wybór Nicolasa Labora

stacjonujący
2 PALUS ARGENTEUS
1 QOUS
Zasady dotyczące możliwości
10 Roca ty
11 rzadko spotykany
3 Cygański odrzutowiec siedem
na zewnątrz
12 Wilantus
5 REBEL D’ANS
13 sprytna bańka

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
2 – Proszę, proszę

cios w serce
3 – Brama Cygańska wrzesień

szalony moment
5 – Lata rewolucji

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Inteligentna bańka, bańka zabawy!

zbliżający się Wydarzenie Ze5 w najbliższą sobotę, Duży kontrakt, w którym wolimy być nominowani Babel Smart Zawsze doceniamy tę klasę, która przyjeżdża na to wydarzenie z wielkimi ambicjami po świetnym finiszu do Strasburga, za swój pierwszy występ na pełnym torze, udowadniając w ten sam sposób, że w tym segmencie będzie najlepszym wykonawcą przed nami . Nasz ulubiony!
skaleczenie, znakomicie ostatnio, zostanie przedłużona i będzie postrzegana jako poważna norma, ponieważ będzie trwać dalej Palus Argenteus, który musi iść daleko, zwłaszcza jeśli podłoże pozostaje bardzo miękkie, Max La Freeboy, Wciąż odważny mimo upływu lat i wciąż bardzo konkurencyjny cygański odrzutowiec siedem Kto na tym poziomie znajdzie interesujące okoliczności do ponownego omówienia?
Wilantus Tutaj rozegra swój pierwszy handicap z wagą, która daje mu szansę i zostanie wybrany na miejsca w towarzystwie roca yo, Kto dobrze ukończył wyścig tego dnia, i San Salvador, Świetny autor powrotu, któremu spodoba się ten kurs.


Wybór ZEturf.fr

numer koń oszukać
13 sprytna bańka za. LEMAITRE
1 QOUS M. Barcelona
2 PALUS ARGENTEUS za. Krastos
4 tekst max T. BACHELOT
3 Cygański odrzutowiec siedem Jim Summillon
12 Wilantus Matka. gon
10 Roca ty A. POUCHIN
6 San Salvador M. Lasy
READ  Leticia Hallyday: Nowa „wyprawa Johnny'ego” w dobrym towarzystwie, Jade i jej nierozłączny chłopak: pokaz slajdów

Quinté BetClic.fr PrognozyQuinté BetClic.fr Prognozy


Polegaj na intensywnym treninguAndre FabreA QOUS Naszym faworytem będzie Prix Au-Dela des Pistes (trzeci wyścig), wybrany w najbliższą sobotę w Compiègne.


Znajdź wszystkie typy BetClic na sobotę 26 czerwca 2021

BetClic Blog

Naciśnij Wybierz

Każdego dnia Canalturf oferuje Ci konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favourite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń oszukać
2 PALUS ARGENTEUS za. Krastos
4 tekst max T. BACHELOT
3 Cygański odrzutowiec siedem Jim Summillon
1 QOUS M. Barcelona
13 sprytna bańka za. LEMAITRE
12 Wilantus Matka. gon
6 San Salvador M. Lasy
11 rzadko spotykany Benoista
9 od strony ogrodu MLLE M. VELON
5 REBEL D’ANS Matka. Berto