Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – SAINT-CENERI-LE-GEREI Perspektywa przyznania nagrody 27 grudnia. 2021

Canalturf.com prognoza


Zdjęcie Royaumonta

Quinté + poniedziałek w Deauville z pierwszym dzielonym testem handicapowym, poziom 2 (odniesienie +19 +19), ponad 1500 m psf, dla pełnych koni, kojarzeń i klaczy w wieku 3 lat i starszych, które ścigały się od 27 stycznia 2021 r. włącznie. Roymont (Nasze zdjęcie) Musisz walczyć o najwyższe pozycje.

4 Roymont : 4. w Quinté + wydany 26 października na psf w Chantilly, 2. 23 listopada na PSF w Deauville i 2. 7 grudnia na PSF w Chantilly, ten 4-latek ze szkolenia Fabrice Chapitt Bardzo blisko sukcesu na tym poziomie.

1 Mój szkocki chłopak : 5. w Quinté + 18 września w Saint-Cloud, 5. 23 października, nadal w Saint-Cloud i 3. 23 listopada w Deauville, za krótką szyją Romont, od mieszkańców Stefana Wattela Zasługuje również na wielkie uznanie.

10 Anioł Nocy : 3. miejsce w Quinté+ 16 sierpnia w Clairefontaine-Deauville i 4 23 października w Saint-Cloud, jego szczęście pojawiło się w tym wydarzeniu, zwłaszcza, że ​​23 listopada ledwo udało mu się wygrać w handicapie na torze, który ma dla nas znaczenie.

12 duży dym : W handicapie 23 listopada na tym torze zajął dobre trzecie miejsce. Podczas kolejnej rundy potwierdził swój poziom, zajmując trzecie miejsce 7 grudnia w handicapie na PSF Chantilly. Inną dobrą możliwością jest ten 5-letni eunuch.

7 Przyjdź się przywitać : 2 miejsce w Quinté+ 23 października w Saint-Cloud i 4 miejsce w kategorii niepełnosprawności 2 23 listopada, o którym mowa powyżej, ten mieszkaniec Marcos Negi Ma też dobrze ocenioną opinię.

2 Greków : Drugie miejsce w Quinté+ 26 października w Chantilly i zwycięzca wyścigu głównego 23 listopada na tym torze ma teoretyczny margines poniżej 39,5, ale jak na to miejsce jest to dalekie od niemożliwego.

13 Futrena : Czwarty w Quinté+ 16 grudnia przy 1300 mpsf w Deauville, ten dobry projektant mógł tylko zyskać na zwiększeniu dystansu. Jest ważnym intruzem.

11 musi : 3. miejsce w Quinté+ 16 grudnia, z krótką przewagą VotrainTen przeciętny 5-latek też ma sposób na sukces.

READ  Georgina Rodriguez w pełnej skórze: pierwsze oficjalne wydanie od czasu utraty dziecka: pokaz slajdów

W przypadku braku wrogości : 5 Inesi


Wybór Nicolasa Laborasa

baza
4 Roymont
1 mój szkocki przyjaciel
Zasady dotyczące możliwości
10 nocny Anioł
12 duży dym
7 przyjdź i przywitaj się
na zewnątrz
2 Grecy
13 Votrain
11 musiałem

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
4 – Rojomun

cios w serce
12 – Wielki dym

szalony moment
11 – musi

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


ROYAUMONT WARTO!

Spotkanie rozpoczynamy w Deauville od Wydarzenie Ze5, Zawodnik w słynnym pełnoletnim koniu niepełnosprawnym. Pod koniec swoich trzech ostatnich prób na tym poziomie, Romont Za każdym razem upadł na kość, ale to pokazało, że miał taki wylew w nogach. Dobrze zapakowane w pudełka i potraktowane odrobiną pikanterii, a może trochę mniej, to dzień ich końca.
Doskonałe wykończenie i potwierdzenie tej wartości, chodź się przywitać Poprowadzi opozycję z grecki, który właśnie wygrał tutaj pod koniec listopada, w wyścigu o wyciągnięcie do niego ramion. Oczywiście koń został ukarany, ale kocha piasek i pokonał już większość swoich przeciwników, musimy mu zaufać tak jak pamiętamy musiałem, może mieć większy wpływ na krótszy kształt, ale jego kształt jest niewątpliwie mój szkocki przyjaciel, Jeśli z tego numeru podstępu, Anioł o północy, kto może skorzystać z rytmicznego wyścigu, aby zakończyć wyścig z mocą lub Jenisejktóra nieustannie przesuwa swoje granice. szybko na nogach, duże buty Z pewnością zrobi to, co chce w swoim umyśle, dzięki czemu może zajść bardzo daleko w tym kontekście.


Wybór ZEturf.fr

numer koń oszukać
4 Roymont Basker S.
7 przyjdź i przywitaj się Capri ok.
2 Grecy GUEDJ-GAY G.
11 musiałem Christos A.
1 mój szkocki przyjaciel Delandi m.
10 nocny Anioł SEGUY V.
5 Inesi Mangyun R.
8 duże buty Pani A.

Naciśnij Wybierz

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favourite, Turf Matin, Presse Océan).

READ  Leticia Hallyday w najgorszym stanie, w niebezpieczeństwie, jej przyjaciółka Sandra Sisley biegnie jej na ratunek
numer koń oszukać
4 Roymont Basker S.
1 mój szkocki przyjaciel Delandi m.
10 nocny Anioł SEGUY V.
2 Grecy GUEDJ-GAY G.
12 duży dym VALLE SKAR MLLE F.
11 musiałem Christos A.
16 nic Baku Panna C.
7 przyjdź i przywitaj się Capri ok.
5 Inesi Mangyun R.
6 ogień miłości Bisnier H.