Quinté PMU — przewidywanie wielkiej przeszkody dla nowej ścieżki 1 maja 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com

Zdjęcie Rocka Blanca

Quinté+ w niedzielę w ParisLongchamp z pierwszym dzielonym handicapem, Poziom 1 (ref. +15,5), nowym torem o długości 1400 m, dla całych koni, kojarzeń i klaczy w wieku 4 lat i starszych, które ścigają się od 4 listopada 2021 r. grunty zostały ogłoszone na Są dobre od miękkich do dobrych przez France Galop. Związany na wysokości 8 metrów. bardzo dobry biała skała (nasze zdjęcie) wygląda na zdolnego zwyciężyć.

3 biała skała : Wysokiej jakości 5-letni eunuch, z sześcioma zwycięstwami i trzecim miejscem w ostatnich dziewięciu meczach. Często błyszczał przy dużych utrudnieniach i wygrał wyścig klasy 1 na tym polu 13 maja 2021 r. Brzmi fenomenalnie.

8 francuska opowieść : drugi w tyle jak skała 13 maja 2021 i dobrze 6 w Quinté+ 12 września, także na tym dystansie, to dobra teoretyczna okazja w tym wydarzeniu. Uważaj na to!

2 stopy dryblingu : Zwycięzca Quinté + Level 2, 30 maja na 1300 m na nowym torze ParisLongchamp, wykazał się dużą regularnością w wyścigach wysokiej jakości, od 38,5 do 43,5 w wartości. Zatrzymał się na drugim miejscu w wyścigach z klasą 2 na psf z Cagnes-sur-Mer i Chantilly. W tym handicapie musi walczyć o pierwsze miejsca.

4 po prostu gwiżdże 31 marca, za swój powrót, wygrał wyścig w warunkach klasy 3 na 1300 m z psf Chantilly. Następnie 21 kwietnia zajął trzecie miejsce w wyścigu w warunkach klasy 1 na interesującym nas torze. Potwierdzony dużymi handicapami, ma pierwszą szansę na 43 wartości.

10 palników : 3. miejsce w Quinté+ na ponad 1300 m na nowym torze w ParisLongchamp 10 czerwca 2021 r., wygrał wyścig Quinté+ 1 marca, za swój powrót, ponad 1300 na PSF w Chantilly. Ten 4-letni eunuch ścigał się tylko dziewięć razy i zdecydowanie nie osiągnął jeszcze limitu. Musisz być bardzo ostrożny.

15 mgła : Dobry specjalista od łyżwiarstwa na ParisLongchamp, udowodnił to ponownie, zajmując trzecie miejsce w konkursie Quinté+ 10 kwietnia. Jego kształt jest pewny. Po dobrym wyścigu jest w stanie ukończyć w Quinté+.

READ  Odcinek • 1/2 podcastu o getcie warszawskim, Archiwum Emanuela Ringelbluma

9 bądź moim dniem! : Po słabym powrocie 19 marca w Saint-Cloud, następnie awansował, o czym świadczy szóste miejsce w Quinté+ 10 kwietnia. Idąc konno, może zajść bardzo daleko dzięki dobremu numerowi (1) liny.

11 milionów pól : 2. miejsce w Quinté+ 19 marca w Saint-Cloud, a następnie wygrał drugi split event 10 kwietnia na tym kursie. Od wieku dziewięciu lat nadal jest inteligentny i odważny. Jak na małe miejsce to taka możliwość.

Wsparcie Z5 Event, wiodący zakład Zeturf

Ta przeszkoda dla ulotek może wpaść w ręce rezydenta Jerome’a ​​Rennera drybling stopą, który pokazuje doskonałą formę i odziedziczył dobrą liczbę w boksach startowych; Zrzucony na kilogramy przez stylistę i związany z Michałem Barzaloną, potrafi doskonale wygrywać od początku do końca! Będziemy się mu głównie przeciwstawiać pod opieką Romana Le Drin Deleuze jak skałazmniejszony o jeden kilogram przez trenera ręcznego po niezbędnym wyścigu powrotnym na wsporniku PSF, oraz Wodospad, ukarany kilogramami po zwycięstwie w marcu z Chantilly. Powinieneś być ostrożny finansowanie społecznościowez powrotem do niepełnosprawności z solidnymi roszczeniami, i Jeździmy po świecie, który opiera się na stabilnej formie i właśnie zabłysnął na PSF w Marseille-Vivaux. Nie możesz zapomnieć bądź moim dniem? Po prostu atrakcyjnydopasowane i wygodne w tym kursie, nie Sheremeredobrze ustawiony w boksach startowych po niezbędnym wyścigu z ponownym wejściem, i nie srebrny kwarc, który znajduje się na 42 wartości. Żałować, zacytujmy wreszcie Zatoka Oazyktóry wciąż bierze udział w dwóch dobrych wyścigach na Mont-de-Marsan i Fontainebleau, oraz Millfieldukarany po swoim ostatnim zwycięstwie i lepszy na bardzo miękkim podłożu.

READ  A w Polsce mało prawdopodobny sukces sesji parlamentarnych na żywo

Wybór ZEturf.fr

nie. koń oszukać
2 drybling stopami Barzalona m.
3 biała skała PESLIER O.
10 wodospad Basker S.
5 finansowanie społecznościowe Piccone T.
1 Jeździmy po świecie Christos A.
9 bądź moim dniem LEMAITRE
4 Po prostu uderz Mojżesz ok.
12 chiremere Joyon M.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).