Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Prognozy PRIX CLEOMEDE 23 września 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Grace de Dijon

Czternaście klaczy, dziesięć w klasie pierwszej, a reszta w klasie drugiej, zebrało się na starcie Cleomede Prix Quinte w piątek wieczorem w Vincennes. Nasz wybór padł na konkurentów do drugiej pracy. wyglądało Grace de Dijon (zdjęcie)Tym razem w kolejce boso.

11 ŁASKA DIGEONA : Polecany przez jedenaście sukcesów w 42 wyścigach. Dowód jego skuteczności. Po wyeliminowaniu z zawodów od kwietnia do sierpnia ma teraz dwa kursy, rail, w nogach. Tutaj znajdziesz Vincennes z pierwszorzędną szansą. Zwłaszcza, że ​​na tym torze miała najlepszy czas w peletonie.

12 zwycięzców Missloise : Nie zalecane dla pacjentów z sercem. Wciąż w serii trzech kolejnych dyskwalifikacji. Udowodniła jednak, że w takim towarzystwie należy się z nią liczyć i tym razem będzie boso. Mądra, potrafi grać główne role.

14 Wielki Tygrys : Nie powinieneś był dosłownie brać jej dwóch ostatnich okrążeń, w Ecommoy i Châteaubriant, gdzie jechała po przerwie wiosennej. Aby być liczonym z czasem 1’13„ 5 w proponowanym przebiegu i rozcieńczonym w stanie ostrym, należy go ponownie omówić w partii.

13 zielona dziewczyna : Trzeba przyznać, że od maja 2021 roku nie przekroczyła pozycji na szczycie. Wykazała się jednak godną pochwały konsekwencją w takich turniejach. Ma też trzy miejsca w wielu cieśninach. Po tym, jak udowodniła swoją dobrą formę na Grande Piste de Vincennes, musisz ponownie walczyć o dobre miejsce.

9 niedoskonała dziewczyna : Podobnie jak poprzednie imię, wciąż szuka swojej pierwszej wygranej w tym roku. Jednak tutaj odnajduje swoją niedawną ścieżkę sukcesu i staje w obliczu intrygującego zaangażowania w ramach perspektywy czasu. Co zyskało zwolenników na tym spotkaniu.

5 Galia Soto : Tego lata była pełna pewności siebie, wygrywając zwłaszcza w Chinon, a ostatnio w Tours, ponownie na murawie. Ma jednak również kwalifikacje do robienia na piasku. Korzystając z tego pozytywnego wiru, Vincennes zaczął od pretekstów. rezerwujemy.

READ  Pękanie sieci społecznościowych, bolesny restart Marsylii

8 Filipolów : Nie powinna być pochopnie skazana za swój ostatni nieudany występ na trawniku w Landivisiau. Zwłaszcza po tym, jak wcześniej ukończyła wyścigi, aby zająć piąte miejsce w dobrze uformowanym europejskim wyścigu, w zeszłym miesiącu w Vincennes. Atrakcyjna zabójcza zabawa.

2 Gloria Gwen Odniosła dobry wskaźnik sukcesu, zajmując 15 podium, w tym sześć zwycięstw w 31 pokazach publicznych. To prawie 50% sukcesu wśród pierwszych trzech. Nawet jeśli brakuje mu odniesień do Grande Piste de Vincennes, nikogo nie zdziwi, jeśli wkroczy na końcu.

W przypadku braku wrogości: 3 GLOIRE DE FLEURY

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
11 Błogosławieństwo Dijon
12 Zwycięzca MESLOISE
Regularne kursy
14 wielki tygrys
13 Dale zielona dziewczyna
9 dziewczyna z kopyt
na zewnątrz
5 Galia Soto
8 Vololipolis
2 Gloria Gwen

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
11 – Dijon Grace

cios w serce
12- Zwycięzca Mizloe

szalony moment
14 – Wielki Tygrys

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


GRACE DU DIGEON POWYŻEJ TON

W tym wydarzeniu poświęconym płci pięknej, która jest dla nas wsparciem Wydarzenie Z5, gra główna ZeturfDrugi poziom wydaje się nieunikniony. niepokonany w dwóch meczach bez żelazek w proponowanym przebiegu, Błogosławieństwo Dijon Dobrze wycelowany rzut wolny dla Erica Ravena przed rzutem. w czystej klasie, wielka tygrysica Wydawało się bardziej prawdopodobne, że będzie w stanie uczepić się ogona. Zwycięzca Misslewis, jeśli zaczniesz od właściwego faceta, ona jest również poważnym klientem. teraz w chmurze, Galia Soto Przeciwko niemu tylko odkryć kłus świątynny. W przeciwieństwie do wielu konkurentów klasy podstawowej, Dziewczyna Hofort Zostało to potwierdzone na dużym ringu. Dale zielona dziewczynaPotwierdzone na tym poziomie, jej skóra znów będzie drogo sprzedawać się w różnych miejscach. Vololipolis A Gloria Gwen On uzupełni naszą selekcję.

READ  Charlotte Gainsbourg opowiada o swojej bardzo trudnej relacji z matką Jane Birkin

Wybór ZEturf.fr

numer. koń kierowca
11 Błogosławieństwo Dijon Ravvin E.
14 wielki tygrys Robin B.
12 Zwycięzca MESLOISE Beloch P.
5 Galia Soto Marcina J.
9 dziewczyna z kopyt dobry dr.
13 Dale zielona dziewczyna HESLOUIN CH.
8 Vololipolis SENET JF
2 Gloria Gwen Luquinox Dr.

Prognoza Genybet.fr


Hipodrom w Vincennes nadal gości Quinté + (top 5 na genybet.fr) w piątek wieczorem o 20:15. Średniopoziomowy test rozwagi jest oferowany graczom, którym jest 14 klaczy w wieku 6, 7 i 8 lat, które wyruszą na tor o długości 2850 m dużego toru. Prawda musi być w drugiej kolejności z dwoma rywalami drugiej kategorii. Powiązany z Ericiem Ravenem, Łaska Dijon (11) Po dwóch oddzielnych wyścigach okręgowych jest ponownie prezentowany bez buta czworonożnego. Bez „butów” na kopytach odniosła 7 zwycięstw i 2 wicemistrzostwo w 14 występach. Nie ma wątpliwości, że ten wyścig jest tutaj celem i oczekuje się, że będzie trudny do pokonania, pamiętaj, że wygrał 5 razy na dużych torach wyścigowych między listopadem a kwietniem. Zwycięzca Missloy (12) Nadal może go trzymać wysoko. Świetnie zaczęła startować tego lata w Enghien, trzy razy się myliła. W swojej klasie może wygrywać, ale przede wszystkim musi być mądra. Na tę okazję jest boso i to mogło być osiągnięcie z jej strony… wszystko albo nic.
Dziewczyna Hofor (9) Odkrywa doskonałe wejście w pierwszej klasie i może zajść daleko i zapewnić sobie miejsce w zwycięskiej kombinacji Quinté +. zielona dziewczyna (13) A Tygrysy (14) Dwa rodzaje klaczy są wysokiej jakości i mogą tu dobrze wykonać swoją pracę. Pierwsze imię jest w dobrej formie, drugie powinno uspokajać. Ale Tygrysy (14) Ma wystarczająco dużo do walki, aby wygrać w dobry dzień. Na tym 2850 m Grand Track mam 1 zwycięstwo i 1 zasięg w 3 wyjazdach. Nieufność…
Galia Soto (5) Nadal chodzi na dobre spacery po powiatach i wydaje się, że przydaje się mała nisza, tak jak Chwała Fleury (3)co może uatrakcyjnić raporty. Vololipolis (8) Nie każdego dnia, ale jeśli tak postanowimy, można znaleźć się w pierwszej piątce. Lepiej nie wyrzucać go w rozbudowanej kompozycji.

READ  Główna runda mistrzostw Europy do lat 19 w futsalu: Chorwacja, Francja, Włochy, Polska, Portugalia, Rumunia i Ukraina dołączają do Hiszpanii w finale

Genybet.fr . wybór

numer. koń kierowca
11 Błogosławieństwo Dijon Ravvin E.
12 Zwycięzca MESLOISE Beloch P.
9 dziewczyna z kopyt dobry dr.
13 Dale zielona dziewczyna HESLOUIN CH.
14 wielki tygrys Robin B.
5 Galia Soto Marcina J.
3 ptak chwały werwa m.
8 Vololipolis SENET JF
1 Galilea pasja Tom i.
2 Gloria Gwen Luquinox Dr.
4 Gulois Dorsey j.
10 Florales Dotho Lou Beller T.
7 Szmaragdowa atmosfera MASSCHAELE PH.
6 zabójczy kwiat Navard F.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
11 Błogosławieństwo Dijon Ravvin E.
12 Zwycięzca MESLOISE Beloch P.
14 wielki tygrys Robin B.
13 Dale zielona dziewczyna HESLOUIN CH.
9 dziewczyna z kopyt dobry dr.
5 Galia Soto Marcina J.
8 Vololipolis SENET JF
10 Florales Dotho Lou Beller T.
4 Gulois Dorsey j.
2 Gloria Gwen Luquinox Dr.