Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PROGNOZA GRAND NATIONAL DU TROT 23 listopada 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie: Goeland D'haufor Arrival Quinté + Pmu Prix de Brionne 2022 w Vincennes

wersja 2022 r Wielki Narodowy Canter Stopniowo dobiega końca. Tak było przed finałem w Vincennes w przyszłym miesiącuTor wyścigowy Rowana Macwinchiego Witamy w najbliższą środę, etap 14 toru. Szesnastolatki, które ustawiły się na starcie tego spotkania, zostały podzielone na trzy poziomy. Nasz wybór padł na pierwszą odskocznię, aw szczególności na 6-latki Żel Howfor i Gra Eton.

4 żele hoefor (zdjęcie) : W swoim debiucie w GNT 2022, ten podwójny zwycięzca pięciu na stronę zdobył dobre drugie miejsce na scenie w Nantes na początku miesiąca. Utalentowany iz przewagą startów w pierwszej klasie, jest jednym z priorytetowych wyborów w wyścigu.
3 GAMAY Z ITON : Trzeba przyznać, że od lutego nie przekroczył linii mety jako zwycięzca. Jednak na początku roku uznano go za godnego startu w Prix de Selection (Gr.I) i właśnie udowodnił swoją dobrą formę, zajmując drugie miejsce w finale Prix Médusa w Vincennes. pierwsza szansa.
7 Falco Dihavarush : W rozegranych dziesięciu piątkach padły dwa zwycięstwa i cztery miejsca. O dobrym poziomie formy świadczy również jego niedawno zdobyte drugie miejsce w nowoczesnym i dobrze skomponowanym Prix d’Argentan. Wyprostowana, boso i dobrze ustawiona w pierwszej klasie, wygląda groźnie.
6 EDY DU POMMEREUX : Ta 8-letnia klaczka ma pięć miejsc w pierwszej piątce w ośmiu kolejnych wyścigach. Z drugiej strony, podczas ostatnich czterech publicznych występów, zdobył trzy trzecie miejsca. Trzeci w Prix d’Argentan, za Falco d’Havaroche, chciałby tutaj zająć nowe miejsce.
13 biegów Doyle’a kisa: wciąż bystra w wieku dziewięciu lat. Zobacz jego dwa ostatnie miejsca na trzecim miejscu, to, które niedawno zajął w Vincennes. Wysłany na 10. miejscu w tym wyścigu dwa lata temu, w 2020 roku, wygląda na to, że w tym roku może być jeszcze lepszy. I to pomimo występu na odległość.
5 boskich monceau : wydaje się, że jest tu przede wszystkim zabronione. Jest jednak odważna i w zeszłym miesiącu w Normandii zajęła trzecie miejsce w Prix de la Ville de Caen (grupa trzecia). Spektakl, który pozwala mu tu żywić pewne nadzieje. Atrakcyjna zabawa w zabijanie.
1 FRAGONARD DELO : Jest najmniej zamożny z rasy i nie ma pola manewru w takim społeczeństwie. Jednak właśnie zajął trzecie miejsce na etapie w Nantes 9 listopada. Z godną pochwały regularnością i ponownie boso, spróbuj zrobić to po raz ostatni. Nieufność.
2 kwiaty Magalo : Jeśli nadal szuka pierwszego zwycięstwa w piątej rundzie, ma pięć miejsc w dwunastu próbach. Zajęła znacznie szóste miejsce w przełożonym etapie GNT w kwietniu. Pozostając na serii trzech platform i wyświetlając je bez ramek, Quinté Reports może ekscytować.

READ  Na TF1 premiera Game of Talents przyciąga internautów (dużo) do interakcji

W przypadku nieuczestniczącego: 10 DJANGO DU BOCAGE

Graj 4 – Nawras Asfour Po kursie 3,2/1 w grze pojedynczej PMU.fr

Uniwersytet Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU – zagraj w ten wyścig


Wybrany przez Stefana Davy’ego

Baza
4 Żel Howfor
3 GAMAY DE L’ITON
Regularne kursy
7 Falco Dihavarush
6 Eddy’ego de Baumereux
13 POJEDYNCZY GERS
na zewnątrz
5 Boski Monceau
1 FRAGONARD DELO
2 Kwiatek z Magalo

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
4 – Nawras Asfour

cios w serce
3 – GAMAY DE L’ITON

chwila szaleństwa
6 – Eddie de Pomeraux

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


GAMAY DE L’ITON osiągnął szczyt w samą porę!

Ostatni regionalny etap GNT 2022 przed finałem rozegranym 4 grudnia w Vincennes, to spotkanie może uśmiechnąć się do nowicjusza w turnieju dzięki Jamai z Eton, ponownie na szczycie po załamaniu, który czeka na korzystne wejście. Pierwszą teoretyczną szansę na jego wartości z zeszłej zimy znajduje Gabriele Gilormini, z którym tworzy idealny tandem i wydaje się zdolny do uderzenia, nawet jeśli musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby mieć nadzieję na dominację. Norweski Hooveraktóry pomimo niesprzyjającego toru ledwie zdominował poprzedni etap w Nantes i który byłby przeciwko niemu tylko po to, by nie czuć się nieswojo, oraz Falco d’Havarochezawodnik w pełnym rozkwicie, zdolny do wszystkiego na trasie i grający z pełną energią. Eddiego de Pomero Właśnie deptał po piętach wspomnianemu pretendentowi na wielkim torze, już cieszącym się uznaniem na tym GNT, zasługuje na uznanie za miejsca takie jak Magalowy kwiat, klacz, która odzyskała wszystkie czucia i która z pewnością „wzmocni się” niedawnym przejazdem pod siodłem. w formie i zaprezentowane w najlepszej konfiguracji sprzętowej, Pojedynek namiotów Najwięcej szans ma z 25 metrów Django du Bocage, zwycięzca imprezy w 2020 roku, który właśnie udowodnił swoją formę w Feurs. ze wszystkich bitew Fragonard Delo Spróbuje ponownie ustawić się na końcu ukrytego cyklu.

READ  Recenzja, która wędruje bez lokaja na Amazon

Wybierz ZEturf.fr

numer. koń kierowca
3 GAMAY DE L’ITON Gilormini c.
4 Żel Howfor Gołąb CH. c.
7 Falco Dihavarush Ravin E.
6 Eddy’ego de Baumereux Tom i.
2 Kwiatek z Magalo bariera
13 POJEDYNCZY GERS abervard m.
1 FRAGONARD DELO Nevard F.
10 Django Du Bocage Otwórz F.

Prognoza to Genybet.fr


Ostatnie spotkanie przed finałem, zaplanowane na pierwszą niedzielę grudnia w Temple of the Trot, 14. etapie Grand National du Trot Paris-Turf, czeka nas w środę 23 listopada na upragnionym torze Rouen-Mauquenchy. Obsługa zakładów pay-per-view. Na trzech poziomach szesnaście osób w wieku od 5 do 10 lat będzie walczyć na torze o wysokości 2850 metrów. Przed jej niedawnym sukcesem w Nantes, „Bigeon” Żel do odkurzacza (4) Teraz ma za sobą wiele wyścigów i powinien tu przyjechać w szczytowej formie fizycznej. Znajduje wygodne miejsce w rankingach i może stosować różne taktyki. Nawet jeśli tym razem będzie miał wpływ na swoich poprzedników, jest potencjalnym zwycięzcą. Falco de Havaroch (7)reprezentujący słynny tandem Eric Ravin / Jean-Michel Baudouin, wyraźnie nie wyjdzie pokonany z góry… Jamie Z Eton (3) Właśnie ujawniła swoją prawdziwą twarz po skomplikowanym okresie. Utalentowany, zdecydowanie oczekujący potwierdzenia. Sprzęt do pojedynków (13) Ostatnio było zimno i prawdopodobnie w środę będziemy nosić okulary przeciwsłoneczne. Jeśli tak, może być bardziej podekscytowany. bądź ostrożny ! Choć ma 9 lat, Boski Monsu (5) Nigdy nie mów nigdy. Może śledzić wszystkie pociągi i ma środki, aby wyprzedzić więcej niż jednego zawodnika w ostatnim etapie tej grupy 3 dzięki wyraźnemu wyścigowi. Eddie Pomero (6)w bezpiecznej formie i powierzone Davidowi Thominowi, będą przechowywane przed nim Izabela Delo (1)i dobra trzecia dla etapu Nantes, i Django Du Bocage (10)na jego świeżość.


Wybierz Genybet.fr

numer. koń kierowca
4 Żel Howfor Gołąb CH. c.
7 Falco Dihavarush Ravin E.
3 GAMAY DE L’ITON Gilormini c.
13 POJEDYNCZY GERS abervard m.
5 Boski Monceau LAGADEUC FC
6 Eddy’ego de Baumereux Tom i.
10 Django Du Bocage Otwórz F.
1 FRAGONARD DELO Nevard F.
2 Kwiatek z Magalo bariera
11 Freyja du Pont Bazir n.
8 Donna Viva luquinox d.
16 Delia de Pomeraux Roger S.
12 Dębowa gotówka SENET JF
9 Epoka Heliosa Harrell F.
15 Dąb Fado PLOQUIN P.PH.
14 Zwykła Gladys Rochard ur.
READ  Quinté PMU - Prognozy na PRIX DE SEDAN 2 marca 2022

Wybór prasy

Każdego dnia Canalturf zaprasza do udzielania porad Wyścig Quinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
4 Żel Howfor Gołąb CH. c.
7 Falco Dihavarush Ravin E.
13 POJEDYNCZY GERS abervard m.
3 GAMAY DE L’ITON Gilormini c.
6 Eddy’ego de Baumereux Tom i.
1 FRAGONARD DELO Nevard F.
10 Django Du Bocage Otwórz F.
2 Kwiatek z Magalo bariera
5 Boski Monceau LAGADEUC FC
11 Freyja du Pont Bazir n.