Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PRIX DE SILLE-LE-GUILLAUME PROGNOZA 24 LISTOPADA 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie z balu Venus Pmu Prix Varenne 2020 w Paris-Vincennes

The Cena Sillé-le-Guillaume, quinté w ten czwartek, w Vincennes, zmierzy się ze sobą szesnaście wieków koni. Nasz wybór padł na najbogatszego z nich. jego nazwa : kula kwiatowa.
16 kulek kwiatowych : Nie powinieneś oceniać jej na podstawie ostatnich czterech obrotów, kiedy grała na słupkach. Biorąc pod uwagę jej przewagę zeszłej zimy, podczas której odniosła cztery zwycięstwa i szła boso, aby osiągnąć ten cel, nie powinna być daleka od prawdy.
7 Falco Berry : Wykorzystanie pełnego potencjału tego wyścigu. Zobacz jego ostatnie zwycięstwo odniesione pod siodłem w Nantes. Jeśli chodzi o jego powrót do Vincennes i Sulky’ego, to jest on opcją priorytetową na te rozgrywki.
13 Jodła Ranchval : może pochwalić się piątym miejscem na początku czerwca w wyścigu Grande Beste de Vincennes. Aby zasłużyć na ostatni wspaniały wysiłek w ostatnim Prix d’Argentan, w bardziej wyrafinowanym towarzystwie, znajduje tutaj doskonałą okazję, aby ludzie znów o nim mówili.
12 gwiazdek quizów : Jeśli nie zdobyłeś pole position przez około rok, a dokładniej od 29 listopada 2021 r., daty zwycięstwa osiągniętego piątego, właśnie zdominowałeś pięciu dzisiejszych rywali Grand Prix. Solak. Oczekiwanie na potwierdzenie.
3 Erolina : Po dwukrotnym zwycięstwie z rzędu tego lata, zostało to potwierdzone dwoma miejscami na podium w Vincennes i Strasburgu. Ma dobrą prędkość końcową, gdy może skorzystać z ukrytego kursu, który może zmylić karty.
ul.Santo Hovor 5 : Aby odnaleźć ślady jego ostatniego zwycięstwa, musimy cofnąć się do 12 stycznia 2021 r., Data zwycięstwa osiągniętego 5 stycznia i tak dalej. Nie głupie w ostatnim biegu Meduzy, miejsce wydaje się być w swoich wątkach.
15 kg guanoisu : W ciągu ostatnich czterech wyścigów zdobyłem dwa drugie miejsca na południowym wschodzie. Dowód jego dobrego stanu. Tutaj, z okazji jej powrotu do Vincennes, nie można jej przeoczyć. A fortiori z Ericem Ravenem za sterami.
9 Elio Smart Został uznany za godnego udziału w Critérium des 5-ans w 2019 roku. Od tego czasu jest zawieszony w zawodach od grudnia 2021 do października 2022. Ma teraz trzy kursy w nogach. Dominuje nieufność.
W grupie non-runner: 14 ESPOIR D’ELPHIGNY

Graj 16 – kula kwiatowa; Po kursie 3,6/1 w grze pojedynczej PMU.fr

Uniwersytet Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU – zagraj w ten wyścig

READ  Rynek systemów informacyjnych i rozrywkowych w Europie i Ameryce Północnej - Analiza branży i ocena możliwości do 2030 r

Wybrany przez Stefana Davy’ego

Baza
16 kula kwiatowa
7 Falco Jagoda
Regularne kursy
13 Ranchval wer
12 gwiazda quizu
3 Erolina
na zewnątrz
5 El Santo Hovor
15 CAGNOISE D’AGON
9 Elio Smart

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
16 – kula kwiatowa;

cios w serce
7 – Falco Berry

chwila szaleństwa
12 – gwiazda quizu

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


To D-Day dla FLOWER BALL!

Często płonące na tym torze podczas zimowego spotkania 2021/2022, kula kwiatowaBoso po raz pierwszy od swojego letniego powrotu, logicznie rzecz biorąc, nie powinien być daleki od prawdy w wyścigu Prix de Sillé-le-Guillaume, który posłuży jako przygotowanie do dzisiejszej imprezy ZE5. To oni będą głównymi konkurentami naszych faworytów Quesny gwiazdana dobrej drodze, o czym świadczy jego występ 3 listopada tutaj, Wróżka Ranchivalktóry w dobrze sformowanym gronie podejmuje jeszcze ciekawy wysiłek końcowy, Erolinacztery miejsca na podium w ostatnich pięciu wyścigach (w tym na tym torze 14 października) oraz El Santo Hauforco bylibyśmy bardzo ostrożni, biorąc pod uwagę jego dwie ostatnie oferty. Falco Jagodapo jego sukcesie pod siodłem w Nantes i Cagnoise d’Agonwciąż dzielny dziesięciolatek, nigdy nie powiedział ostatniego słowa o miejscu, więcej niż Ulubiony Etontrochę mniej intensywny od roku, ale był dobry na tym kursie kilka razy w przeszłości.


Wybierz ZEturf.fr

numer. koń kierowca
16 kula kwiatowa Mutair m.
12 gwiazda quizu Tom i.
13 Ranchval wer abervard m.
3 Erolina Martens C.
5 El Santo Hovor Gołąb CH.
7 Falco Jagoda Bazir n.
15 CAGNOISE D’AGON Ravin E.
1 Ulubiony Eaton Nevard F.

Prognoza to Genybet.fr


Wróć do popiołów Vincennes na dobrze uformowane Quinté + (top 5 na genybet.fr) w czwartkowe popołudnie. Mają 16 lat do startu na głównym kursie 2850 m, a wiele solidnych baz wydaje się wyróżniać, gdy czyta się początek. kula kwiatowa (16) Jest oferowany ponownie bez żadnych zobowiązań i powinien oferować najlepszą wartość. W ciągu 7 wyjazdów na tym torze quadów odniosłem 5 zwycięstw i zająłem 4. miejsce. Odniosła 4 zwycięstwa na ostatnim zimowym spotkaniu iw ten czwartek złapała trochę cebulowego zobowiązania za mniej niż 2000 € limitu zarobków i przeciwko swoim seniorom. Nie powinno to być dalekie od prawdy.
Jagoda Falco (7) To może mu utrudnić życie. I podobnie jak podstawowy Jean-Michel Bazier, właśnie wrócił do zwycięstwa na torze wyścigowym w Nantes. Podawany ponownie bez żelazka może posunąć się za daleko i martwić o naszych ulubieńców.
Quesny Gwiazda (12) Nadal zajmuje świetne czwarte miejsce i może ponownie walczyć o pierwsze miejsca, jeśli wykorzysta dobrą jazdę. Schodząc z 4 stóp, ma 6 zwycięstw w 12 występach i 83% wskaźnik sukcesu wśród swoich pierwszych 4. Ma środki, aby dobrze sobie radzić na boisku. Prom Ranchval (13) Ukończyła dobrze na dobrym polu podczas swojego ostatniego występu, jest w świetnej formie i ma na celu ten wyścig. miejsce na końcu.
El Santo Hovor (5) To nadejdzie wkrótce. Ten aktor wyszkolony przez Christiana Pigeona nie ma żadnych dodatkowych grzywek, ale zagrał dobrze tylko w kilku przypadkach i może urozmaicić związek. Dagon Cajuna (15) Odbywa długą podróż z pewnymi ambicjami. Jest spokrewniona z Erikiem Ravenem i nie powinna być rozdzielana w rozszerzonej grupie. Aerolina (3) Jest pretendentką do 4 i 5 miejsca, jest wysportowana i sprawdziła się już na tym samym poziomie. Esalio Smart (9) Lepszy niż jego ostatni występ. Na koniec dobrej podróży nie jest to wykluczone.

READ  Banijay i Betclic wchodzą w piątek na giełdę w Amsterdamie

Wybierz Genybet.fr

numer. koń kierowca
16 kula kwiatowa Mutair m.
7 Falco Jagoda Bazir n.
12 gwiazda quizu Tom i.
13 Ranchval wer abervard m.
5 El Santo Hovor Gołąb CH.
15 CAGNOISE D’AGON Ravin E.
3 Erolina Martens C.
9 Elio Smart LAGADEUC FC
1 Ulubiony Eaton Nevard F.
14 Nadzieja Finneya Desmotis a.
4 Pomponik Dragstera dobry dr.
10 Forum MELSOIS Gilormini c.
11 Diadem niebieski Mary J.
2 Rzeka Enza stała T.
8 SYGA szybciej ABRIVARD L.CL.
6 ECLAIR DU MIREL Pleszette b.

Wybór prasy

Każdego dnia Canalturf zaprasza do udzielania porad Wyścig Quinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń kierowca
16 kula kwiatowa Mutair m.
7 Falco Jagoda Bazir n.
13 Ranchval wer abervard m.
12 gwiazda quizu Tom i.
3 Erolina Martens C.
15 CAGNOISE D’AGON Ravin E.
5 El Santo Hovor Gołąb CH.
14 Nadzieja Finneya Desmotis a.
1 Ulubiony Eaton Nevard F.
10 Forum MELSOIS Gilormini c.