Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Niefortunne”, „Boli uszy”, „Przeciążyłem dyskusję”: internauci są zdumieni tą sekwencją walk byków

Interwencja Solveig Halloin w TPMP wprawiła internautów w osłupienie.

W najbliższy czwartek, 24 listopada, Touche pas à mon poste otwiera dyskusję na temat walk byków z Cyrilem Hannonem w prezentacji. Solveig Halloin, aktywistka walcząca z walkami byków, powinna porozmawiać o torreadorze i dziennikarzu, który podziwia tradycje. Ale dyskusja zmienia się całkowicie, gdy włącza się aktywistka. Internauci są całkowicie zdumieni tą sekwencją.

Dyskusja powinna być zabawna. Aby omówić zakaz walk byków, aktywistka Solveig Halloin, opisana przez Cyrila Hanounę jako „energiczna aktywistka”, została zaproszona w czwartek 24 listopada na Touche pas à mon poste, a jej przeciwnikami jest Yannis Azadi, dziennikarz pasjonujący się walkami byków i matador Marc Serrano. Wszystko zaczyna się od wskazówki dotyczącej wiadomości: fakturyEmeryk Karon Aby zakazać tej tradycji, w której mężczyzna i byk kłócą się, co kończy się zabiciem zwierzęcia.

W grupie felietoniści głosują: trochę „nie” kontra „tak” na pytanie „Czy powinniśmy zakazać walka byków Mark Serrano na planie ubolewa nad końcem tradycji drogiej mieszkańcom Południa. Solveig Halloin w pozie podnosi rękę pokrytą sztuczną krwią, aby pokazać, że się nie zgadza. Historycy twierdzą: „To bitwa, w której nie wszyscy są równi”. Aktywistka chodzi wokół grupy, wyglądając poważnie, z wciąż uniesioną ręką. Gość matador wyjaśnia, że ​​zwierzę „zasłużyło na godną śmierć”, „narażając swoje życie” i Jill Verdez Deklaruje, że chce „całkowitego zakazu”, nazywając Maroons „zabójcami”. Jean-Marie Bigard Mówi, że faktycznie poszedł na program i mówi, że „zwymiotował na to”. Kiedy jego przeciwnicy ponownie próbują mówić, Solveig Halloin próbuje ukryć ich przed kamerą, stając z przodu.

Minuta Cyryla jest czuła

Doskonale wiedział, co robią z jego zaproszeniem.

Aktywistka, która chodzi po planie, nie pozwala nikomu mówić. Warczy na publicystów i gości: „Jestem tu rzecznikiem męczenników (…) Uwolnić męczenników!” potępiać. Dyskusja zostaje przerwana, gdy nikt nie może rozmawiać z powodu Solveig Halloin. Jego zachowanie powoduje zarówno zmęczenie, jak i zabawę schody. W obliczu zachowania przeciwnika torreador postanawia opuścić show.

READ  Globalna sieć dostarczania aplikacji, badania rynku, wielkość branży, analiza trendów do 2021 r. i prognoza wzrostu do 2031 r. | Systemy Citrix, sieci F5, Radware

Internauci na Twitterze byli zszokowani tą sceną. Wielu z nich ten gość psuje niezbędną dyskusję. Uważają zaproszenie Solveig Halloin za pomyłkę i doskonale służą sprawie.

wideo. Ta zawartość może Cię zainteresować