Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PRIX DE CHATEAUGIRON PROGNOZA 30 STYCZNIA 2023

Quinté PMU – PRIX DE CHATEAUGIRON PROGNOZA 30 STYCZNIA 2023

Diagnostyka Canalturf.com


Fotka Jasona

Quinté + w poniedziałek w Vincennes z Prix de Châteaugiron, europejskim wyścigiem zaprzęgów na poziomie D, ponad 2850 m na dużym torze, dla 4-letnich ogierów i nie do wygrania klaczy hodowlanych 38 000 €. Jasona (Nasz Obraz) powinien wykorzystać swój wygląd, aby odegrać wiodącą rolę.

13 Jasona : dobre trzecie miejsce w wyścigach D w Vincennes w ciągu ostatnich dwóch Tourów i wystartował w zawodach dzięki zaufaniu swojego trenera Pierre’a Levesque’a, syna Love You, który powinien odgrywać kluczową rolę. To nasz ulubiony.

5 mały przyjacielu : syn Śmiałego Orła, to mieszkaniec Lauren Abrevard Ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwa wicemistrzostwa w zaledwie pięciu wyścigach. 5 stycznia, debiutując w Vincennes, zajął drugie miejsce w biegu E na dystansie 2100 metrów na długim torze. Szacunek i wyszukany, godny uznania.

2 Doktor Geo : Wprowadzenie przez Aleksandra GuchiadoroMa sześć zwycięstw i siedem dyskwalifikacji w trzynastu próbach. Więc wszystko albo nic z włoskim kłusem. W jej pierwszych krokach we Francji wskazane jest, aby uważać na nią.

4 Doktorze wystarczy : W szesnastu meczach ten drugi Włoch dwanaście razy kończył w pierwszej trójce, odnosząc w szczególności cztery sukcesy. Właśnie udowodnił swoją formę, wygrywając 8 stycznia w Mediolanie. Może zaprezentować się z ambicjami na debiut we Francji iw Vincennes.

8 CZCIONKA DYLANA DOG : Ten Włoch z łatwością wygrał w Mediolanie 12 stycznia i 31 grudnia. Jego drugie miejsce 21 grudnia na wysokości 2700 metrów, wciąż w Mediolanie, dowodzi, że ma siłę. Na tym 2850-metrowym torze wielkiego toru prawdopodobnie będzie w stanie odegrać dobrą rolę.

6 Dingo 21 grudnia w Mediolanie z pulą nagród 13 200 euro na dystansie 2700 metrów zajął trzecie miejsce za Czcionka Dylana Dog Przed nim powrót 20 metrów. Regularnie na ogół zaleca się na to uważać.

7 DIAMENTOWYCH FKS : w Neapolu na 1600 metrów zajął drugie miejsce z nagrodą w wysokości 12 100 euro 8 stycznia i trzecie z nagrodą w wysokości 13 200 euro 11 listopada. Trudny do złożenia, po raz pierwszy może zaskoczyć we Francji iw Vincennes.

READ  Na pomoc uchodźcom zebrano ponad 10 miliardów euro

11 Dakar : Syn cracku poleca Varenne wygrać nagrodę w wysokości 10 450 euro 8 grudnia w Neapolu. Trudno to też zlokalizować, potencjalny przypływ szaleństwa.

w przypadku nie uruchomienia : 9 Dopiero w południe


Wybór Nicolasa Laborasa

Regularne kursy
2 geolog
4 Doktorze wystarczy
8 Linia Dylana Douga
na zewnątrz
6 Dingo
7 DIAMENT FKS
11 Dakar

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
13- Jazon

cios w serce
4 – Doktor Kawa

chwila szaleństwa
11 – Dakar

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


Wybierz ZEturf.fr

Prognoza to Genybet.fr


Pozostaniemy obok Paris-Vincennes w Quinté + w poniedziałek 30 stycznia z Prix de Châteaugiron, który ostatecznie został wybrany jako wydarzenie towarzyszące dla selektywnych stawek. Spryt graczy zostanie wystawiony na próbę, gdy dziewięciu włoskich rywali zmierzy się z sześcioma Francuzami na torze o długości 2850 m, a to oznacza wiele niewiadomych. Zdecydowaliśmy się zaufać „Francuzom” Młody przyjaciel (5)Wygląda na to, że jej przeznaczeniem jest świetlana przyszłość. Po nieudanym początku swojej kariery, syn Bold Eagle (w tej roli Koel Cobain) miał bardzo dobry powrót na początku stycznia, zanim nagrał pierwszy shutout w swojej (krótkiej) karierze. Tutaj znajdzie długoterminową ścieżkę do swojego pełnego komfortu i wydaje się, że jest w stanie uporządkować rekordy, chociaż wciąż trzyma żołądek. między sojuszem włoskim, Doktor Geo (2) Wydaje się być tym, który ma największe zalety i jest z nim prosty od pierwszych kroków: pierwszego lub niewykwalifikowanego. Ma duże doświadczenie, nie powinien przejmować się wydłużaniem dystansu, a Alessandro Guchiadoro nigdy nie przyjeżdża do Vincennes jako kierowca, by robić statystów. Mądrze wprowadzony przez Pierre’a Levesque’a, Jason (13) Ma fajną kartę do gry, na przykład Samo południe (9)który obecnie wydaje się być dobrze przygotowany i spróbuje to potwierdzić. Dr Kawiarnia (4) Właśnie pojechał do Włoch, potem po raz pierwszy boso i może kontynuować swoją passę w tej formacji. Dakar (11) I Dylan Dogfont (8) Wydaje się, że ma nieco podobny potencjał; Pierwsze miasto, które właśnie przeprowadziło wyścig konserwacyjny, aby osiągnąć ten cel. na swoją jedyną wizytę w stolicy, głupkowaty (6) May miała dość dobre czwarte miejsce tej wiosny, w trzecim secie.

READ  „Teraz musi powiedzieć tak”: Léa Seydoux leci na ratunek Danielowi Craigowi po kłopotliwym pytaniu

Wybierz Genybet.fr

numer. koń Kierowca
5 mały przyjaciel Abbrevard A.
2 geolog Jocciadoro A.
13 Jasona życie b.
9 Dopiero w południe Otwórz F.
4 Doktorze wystarczy Gubellini P.
11 Dakar DiNardo A.
8 Linia Dylana Douga Gilormini c.
6 Dingo Porcjo Geo.
14 Myszoskoczek klonowy Tom i.
12 Don Geo Noble Maisto i inni
7 DIAMENT FKS Minopoli Junior Mar.
15 jegov abervard m.
1 Tata Del Ronco Bazer Jm
10 JACOMO DES BOTS Mutair m.
3 Dantego Griffa D’Alessandro J.

Wybór prasy

Canalturf codziennie zaprasza na konsultacje Wyścig Quinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń Kierowca
13 Jasona LEVESQUE P.O.
5 młody przyjacielu Abbrevard A.
9 Dopiero w południe Otwórz F.
8 Linia Dylana Douga Gilormini c.
14 Myszoskoczek klonowy Tom i.
2 geolog Jocciadoro A.
15 jegov abervard m.
4 Doktorze wystarczy Gubellini P.
11 Dakar DiNardo A.
6 Dingo Porcjo Geo.