Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Predict PRIX DE LA FORET DE CHANTILLY 3 maja 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Almacado Gree

Wymagany odpowiedni strój. 16 kandydatów zmierzy się w piątym we wtorek Prix de la Forêt de Chantilly na dystansie 3000 metrów. 2., 3., 4. i 5. kolejne księgowanie w przypadku tego samego rachunku, w ostatnim miesiącu na tej ścieżce, Belgijski Książę, Model, Deauville Port I Goya Senora Odnajdują się tutaj z ambicjami, nawet jeśli muszą się bać ALMACADO GREE (zdjęcie)Kto ma taki test na nogach.

5 ZIELEŃ ALMAKADO : W wyścigu powrotnym po długiej nieobecności zajął trzecie miejsce w wyścigu warunkowym w zeszłym miesiącu w Saint-Cloud. Po zajęciu dwóch miejsc na drugim miejscu i jednego na czwartego w największej liczbie piątych, stwierdził, że handicap jest mocny.

3 Belgijski Książę : Jeśli nie wygrywał przez około rok, wyraźnie wykazuje godną pochwały konsekwencję. Tym samym zapewnił sobie sześć miejsc na podium w ostatnich ośmiu wyścigach. Ten ostatni jest na drugim miejscu w piątym referencji, na tym utworze wygląda fenomenalnie.

11 Próbka : zaleca siedem podium, w tym dwa zwycięstwa w dziewięciu wyścigach. Proponowany dystans i ostatnia tercja na sygnale Quinté została podkreślona na tym torze w Cantilienne i jest jedną z priorytetowych opcji dla tego wyścigu.

6 PORT DEAUVILLE : Po dwóch nieudanych występach w tym roku na tym poziomie rozgrywek, ten podwójnie piąty zwycięzca pokazał wyraźne odrodzenie statusu, zajmując czwarte miejsce w referencyjnym piątym Prix des Grandes Fontaines w zeszłym miesiącu. Oczekiwanie na potwierdzenie.

4 Goya Senora : Jasne, wciąż szuka swojego pierwszego zwycięstwa w piątym miejscu. Jednak w siedmiu próbach zdobył już cztery miejsca. W ten sposób zajął drugie miejsce w zawodach zakwestionowanych w marcu na Cantlie Sands, zanim zajął piąte miejsce w formie referencyjnej. rezerwujemy.

14 Św. Mikołaj : Ten 7-latek nie musi się już sprawdzać w takim towarzystwie, odnosząc zwycięstwo i sześć miejsc w szesnastu kolejnych wyścigach. Z drugiej strony miał już okazję poznać proponowaną odległość. Tutaj zainteresuje miłośników prawych nieznajomych.

READ  Początki SVOD w grach wideo we Francji

10 Zawsze jesteś mile widziany : Wykazuje godną pochwały konsekwencję w turniejach tego typu. Nawet jeśli po wygranej z handicapem Cagnes nie ma już żadnej swobody, w styczniu musi ponownie walczyć o honorowe miejsca.

7 od strony ogrodu : Tak długo był poza zawodami, od września 2021 do kwietnia 2022 roku, w zeszłym miesiącu w Lyon-Barelli zajął drugie miejsce w swoim powrocie. Ponadto udowodnił swoją zdolność do proponowanej odległości. Oto potencjalne narzędzie do rozwiązywania problemów.

W przypadku braku wrogości: 2 birkan


Wybór Stephena Davy’ego

stacjonujący
5 ZIELEŃ ALMAKADO
3 belgijski książę
Regularne kursy
11 Próbka
6 PORT DEAUVILLE
4 Goya Senora
na zewnątrz
14 Święty Mikołaj
10 zawsze jesteś mile widziany
7 od strony ogrodu

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
5 – Szary Almacado

cios w serce
3 – Belgijski Książę

szalony moment
14- Św. Mikołaj

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


TEMPLARZ szuka swojego skarbu!

Otwieramy bal na to nowe spotkanie w Cannes z dużym handicapem długoterminowym, ponad 3000 metrów, który będzie Wsparcie dla wydarzenia Ze5 we wtorek.

Handicap podobny do handicapu z 4 kwietnia. Wspaniale mieć ją z powrotem tego dnia, tumblrjeśli czuje się również dobrze na dobrym gruncie, może bardzo dobrze wygrać, ponieważ styl był raczej mdły miesiąc temu i tym razem może dominować belgijski książę który stara się ścigać go ze świetną aplikacją i nadal będzie bardzo widoczny, ale także makado biegać, Kto wraca na ten poziom z wielkimi ambicjami po długiej nieobecności i przekonującym powrocie w ciekawej dziedzinie? Pan Ninozaładowany, ale nie można go naprawić.
Berkane powinien mieć ten dystans i będzie w dobrej formie na podium Senora Goya którzy wydają się cieszyć tym chipem i nadal będą się bardzo dobrze bronić, port Deauville, Jest częścią linii odniesienia i nadal ma logiczną szansę PerijakTo idzie w górę piętro z pewnymi ambicjami. Możemy przytoczyć kilka innych.

READ  Ega Świątek opisuje komentarze Amelie Mauresmo jako „rozczarowujące”

Wybór ZEturf.fr

nie. koń oszukać
11 Próbka Mojżesz ok.
3 belgijski książę Joyon M.
5 ZIELEŃ ALMAKADO Somilon C.
1 Pan Nino Mendizabal.
2 Birkan Piccone T.
4 Goya Senora DEMURO C.
6 PORT DEAUVILLE Hardwin H.
12 Perijak Russella.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +I Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

nie. koń oszukać
3 belgijski książę Joyon M.
11 Próbka Mojżesz ok.
5 ZIELEŃ ALMAKADO Somilon C.
4 Goya Senora DEMURO C.
2 Birkan Piccone T.
1 Pan Nino Mendizabal.
10 zawsze jesteś mile widziany Barzalona m.
7 od strony ogrodu Fillon ml m.
8 Camis Justum M.
6 PORT DEAUVILLE Hardwin H.