Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Podpisz nagrodę ECURIE VIVALDI (NAGRODA LEOPOLDA D’ORSETTIEGO) 4 lipca 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie San Petroni Corso

Quinté + W poniedziałek w Clairefontaine-Deauville z Leopoldem d’Orsetti odbyła się pierwsza podzielona bieg z przeszkodami (ref. 1 z zeszłego roku włącznie. Teren został uznany za bardzo płynny (4,1) przez France Galop. Saint Petron Corso (Nasze zdjęcie) ma potencjał do odegrania roli lidera.

6 Saint Petron Corso : Ten 9-latek ma na koncie 12 zwycięstw i 19 miejsc w 39 wyścigach. W trzynastu próbach w biegu przez płotki osiągnął trzy zwycięstwa, pięć wicemistrzów, trzecie miejsce, dwa czwarte i piąte miejsce. Jej forma jest pewna, o czym świadczy jej super łatwe zwycięstwo 19 czerwca na płotkach Sables-d’Olonne. Przy 58,5 wartości ten mieszkaniec w Francois Nicole Zasługuje na szerokie uznanie.

11 Polorius : Dobry koń z handicapem w biegu z przeszkodami, zajął drugie miejsce w Quinté+ 4 czerwca na 3700m biegu z przeszkodami w Auteuil. To teoretyczna pierwsza okazja.

10 praglorów : Po ponad sześciu miesiącach nieobecności w Quinté+ 4 czerwca wszystko idzie dobrze, zajmując trzecie miejsce. Biorąc pod uwagę jego potencjał, jeśli dobrze wyzdrowieje, powinien również odegrać dobrą rolę.

13 MOTU FAREONE : zwycięzca 6 długości w wyścigu w dobrze przygotowanych warunkach 22 maja na torze z płotkami 4400 m w Otwell, mieszkaniec David Cotten Przedstawia się w tym wydarzeniu wyraźna okazja o wartości 54.

1 plik : Ten 7-letni eunuch, dobrze znany z tego typu niepełnosprawności na zodiaku, zajął czwarte miejsce w znaku Quinté+ 4 czerwca w Auteuil. Dzięki regularności metronomu ten wysokiej jakości ptak, który ceni sobie płynne obroty, ma swoją przemowę pomimo większej wagi 71,5 kilograma.

4 szwan : Dobre trzecie miejsce 24 czerwca w Grand Steeple-Chase of Dax, ścigając się w warunkach klasy 2, ten mieszkaniecArnaud Chaillé- Chaillé Wydaje się być konkurencyjny, aby uzyskać dobrą pozycję w tym handicapie z wartością 59,5.

12 letnich derbów 20 czerwca, w wyścigu w warunkach Klasy 2, na torze z płotkami o długości 3900 metrów w Clairefontaine-Deauville, ten 9-latek nie powiódł się głową do zwycięstwa. Przy wartości 55,5, w zamian za swoją niepełnosprawność, ma słowo na małe miejsce.

READ  Dylan Robert: młody aktor, który był już uwięziony, został oskarżony w sprawie o podwójne morderstwo ...

5 Anzoria : Podczas ostatnich pięciu rund ta 8-letnia klacz odniosła trzy zwycięstwa w wyścigach przez płotki na torach wyścigowych Dieppe, Strasbourg i Nîmes. Ze względu na swoją formę i możliwości zadaje niezły cios szaleństwu.

Jeśli nie zaczynasz : 3 POLINUIT

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Nicolasa Labora

Baza
6 Saint Petron Corso
11 Polores
Regularne kursy
10 Praglor
13 MOTU FAREONE
1 plik
na zewnątrz
4 Xuan
12 letnie derby
5 Anzoria

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
6- Saint Petron Corso

cios w serce
13 – MOTU FAREONE

szalony moment
5 – Anzoria

naciśnij wybór

Każdego dnia Canalturf zaprasza na konsultacje Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
10 Praglor Rivellego ok.
11 Polores Nabit K.
1 plik RE G.
6 Saint Petron Corso Zuliani A.
13 MOTU FAREONE De Chitrai A.
4 Xuan Duburg ur.
12 letnie derby DESVAUX
5 Anzoria Philipbron L.
2 żołnierz podążaj za mną łosoś śr.
7 Brix Jana O.