Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – PODPISANIE NAGRODA CEREALISTY 29 października 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Obraz świętego męża

Quinté + z sobotnich płotków w Compiègne z handicapem w płotkach (ref. +9,5), powyżej 3600 metrów, dla wszystkich 5-letnich koni, które biegały od 1 stycznia zeszłego roku. Ziemia została uznana za lepką (4.3) przez France Galop. Mąż świętego (Nasze zdjęcie) powinien odgrywać wiodącą rolę mimo swojej wagi 72 kilogramów.

1 Mąż świętego : 5 lat szkolenia eunuch H&G. Lageneste i Macarius, syn Saint des Saints wygrał z przeszkodami (płotki i przeszkody) z czterema zwycięstwami, trzema drugimi miejscami i trzema trzecimi miejscami. Właśnie wygrała wyścig przez płotki klasy 1 w Auteuil i wcześniej ukończyła na miotłach górskich Mortemart dobre trzecie miejsce w klasie 2. A przy 62,5 wartości tego handicapu, biorąc pod uwagę jego formę i możliwości, zasługuje na szerokie uznanie;

8 szczyt : 3 miejsce w Quinté + przez płotki 6 marca w Auteuil i trzecie 16 września przez płotki w Nantes na Grande Course de Haies d’Automne (wyścig klasy 1), Joel Boisnard Ma jasne środki. Z wartością 60 w tym handicapie wydaje się być bardzo konkurencyjny o miejsce na podium.

6 balonów Cezara : Pierwszy w handicapie na tym polu w dniu 8 marca i trzeci w handicapie wymienionym na poziomie 22 maja na Auteuil Hurdles, ten motyw wysokiej jakości potwierdził swoją formę, wygrywając wyścig z przeszkodami 16 września z Mills. Na papierze jego szczęście jest jasne.

12 EXIMIA : 3. miejsce w Quinté+ 19 kwietnia na płotkach w Auteuil i 3. 27 września na płotkach w Compiègne, na dystansie ponad 3800 m, ta 5-letnia klacz jest obowiązkowa w tym wydarzeniu.

14 Chichi de la Vega : Na 3900m torze przez płotki Auteuil zajęła 4. miejsce w Quinté+ 28 czerwca i 3. 15 października. Kierunkowskazy (australijskie) będą noszone po raz pierwszy. Dbałość o normalne i potwierdzone konie z tego typu niepełnosprawnością.

3 Dexter : Pod koniec sezonu letniego 2021 wygrał handicap na przeszkodach i warunkowy wyścig z przeszkodami w Clairefontaine Deauville. Został wtedy długo aresztowany i nie dokończył swojej podróży, gdy wrócił 9 października w Otwell. Być może nie wrócił do swojego najwyższego poziomu, ale biorąc pod uwagę jego potencjał i sukces kultywacji, nadal powinien być wobec niego ostrożny.

READ  Napaść na chirurga Sidneya Ohana: Jill Verdes twierdzi, że groziła mu świta dziennikarka Melody Stevenson oskarżona o przemoc, a następnie zaalarmowana o ryzyku dla jego bezpieczeństwa, opuszczając „TPMP” - WIDEO

4 Horty Jest w dobrej formie, o czym świadczą zwycięstwa 6 października przez płotki w Bordeaux-le-Boscat i 9 września nad przeszkodami Compiegne. Przeszkolony również wcześniej Francois NicoleMa dobrą kartę do zagrania.

7 szczęśliwy sen : W kwietniu 2021 r. zademonstrował jakość, wygrywając przez płotki Compiègne i zajmując drugie miejsce w dobrym polu na miotłach Auteuil. Ósmy za jego powrót 29 września w Otwell, z pewnością awansuje w najbliższą sobotę. Dobra nitka, to dobry cios w szaleństwo.

Jeśli nie zaczynasz : 9 HOPI DU MATHAN

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Nicolasa Labora

Regularne kursy
6 Balon Cezara
12 EXIMIA
14 Chiche de la Vega
na zewnątrz
3 Dexter
4 Huerta
7 szczęśliwy sen

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
1 – Mąż świętego

cios w serce
6 – Balon Cezara

szalony moment
7 – Szczęśliwy sen

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


Niepełnosprawność zawsze pożądana, Cerealist Award, nasze wsparcie Wydarzenie Z5, gra główna ZEturfzebrałem ciekawą grupę skoczków, wśród których preferujemy najwyższą wagę święty mąż, Chodzi po wodzie i udowodnił, że potrafi pokonywać wagę. Cesar de Ballon Stracił swoich przeciwników w drodze do ponownego pojawienia się w Moulins i będzie starał się zachować swoją zdolność do stawiania oporu w Compiègne. Eximia Pokazała w teście referencyjnym na tym torze, że uprawiała ten rodzaj seksu w nogach. Chiche de la Vega Zagra kartę doświadczenia. Huertana dziewiątym obłoku i potwierdzony w Compiègne, ma środki na utrzymanie tempa. Mathan Hopi Zawsze opiera się na ogromnej stabilności i może być zapamiętany dla naszej dobrej pamięci. aura w ogniu rośnie w siłę. szczyt Ma mocne strony w swojej grze i jest ważnym słabszym graczem.


Wybór ZEturf.fr

numer. koń oszukać
1 Mąż świętego Zuliani L.
6 Balon Cezara Lestrade ur.
12 EXIMIA Charon C.
14 Chiche de la Vega Philipbron L.
4 Huerta Sheffelard T.
9 HOPI DU MATHAN Duburg ur.
10 cześć w ogniu Obeda re.
8 szczyt MASURA G.
READ  Ukraina wygrywa 66. Konkurs Piosenki Eurowizji

Prognoza Genybet.fr


To tor wyścigowy Compiègne i spektakl Quinté + (top 5 na genybet.fr) w sobotę z Prix Céréaliste, wyścigiem przez płotki przeznaczonym dla 5-latków. To jeden z jego ulubionych konkurentów kategorycznych: Święty Niedźwiedź (1). Hector de Lagenst/Guillaume Macaire interesuje się tandemowo, ten sportowy ptak właśnie wygrał wyścig przez płotki w Auteuil i wraca na miotły w Le Putois, gdzie spotyka się na wyciągnięcie ręki. Ma wysoką wartość, ale nie przywiązuje wagi do rywali i odniósł wielki sukces na przeszkodach Compiègne, w dwóch meczach, obliczając jedno zwycięstwo i jedno drugie miejsce. Może sprawić, że wszyscy się zgodzą. Byłoby to preferowane Eksmia (12). Ta wyszkolona przez Mickaëla Sérora klacz właśnie zajęła doskonałe trzecie miejsce w dużym handicapie, który był rozgrywany na tym torze iw tej dyscyplinie. Zapowiada się konkurencyjna opcja dla naszego faworyta. Jest specjalistką od przeszkód Compiègne, ma na swoim koncie 1 zwycięstwo i 4 drugie miejsce w 5 występach. pierwsza szansa.
César de Ballon (6) Wkrótce nadejdzie. Aktorka Luisa Carbery nadal dobrze sobie radzi i właśnie triumfalnie powróciła do Moline. Daje pewne gwarancje, zauważ, że w 2 rundach handicapowych ma 2 wygrane i 2 trafienia. To jest poza podejrzeniem.
szczyt (8) To bezpieczny zakład, jego nisza znów się kończy. Chiche de la Vega (14) Od pewnego czasu powtarza swoją najlepszą wartość. Możemy co najmniej powiedzieć, że udowodnił całą swoją konkurencyjność w 57, jeśli weźmiemy pod uwagę tę wagę, wykazał 71% wskaźnik sukcesu wśród pierwszych 4 lotów z 7. Warto wiedzieć.
Dexter (3) Nie mógł dokończyć swojej drogi powrotnej do zawodów, ale bez wątpienia osiągnął lepsze wyniki i jest znacznie lepszy. W klasie netto jest jedną z pierwszych szans i reprezentuje interesy François Nicole. Szczęśliwy sen (7) Ma podobny profil do Dexter (3) I potrafi znaleźć drogę do tego poziomu konkurencji. Witaj w ogniu (10) Trasy mają dobre zakończenie wyścigu i, jeśli zostaną potwierdzone, mają prawo do zajęcia pierwszych miejsc w tym bardzo otwartym wydarzeniu.

READ  Trumna królowej jest wystawiona przez 24 godziny w Edynburgu

Genybet.fr . wybór

numer. koń oszukać
1 Mąż świętego Zuliani L.
12 EXIMIA Charon C.
6 Balon Cezara Lestrade ur.
8 szczyt MASURA G.
14 Chiche de la Vega Philipbron L.
3 Dexter Zuliani A.
7 szczęśliwy sen De Giles F.
10 cześć w ogniu Obeda re.
9 HOPI DU MATHAN Duburg ur.
2 HURRICK DES OBEAUX Jana O.
15. ogień obręczy RE G.
4 Huerta Sheffelard T.
5 Caruso de Grosci da Silva ok.
16 Jahja RIOU C.
11 Santo Domingo Ferreira przy ul.
13 Husaville Rivellego ok.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
1 Mąż świętego Zuliani L.
12 EXIMIA Charon C.
14 Chiche de la Vega Philipbron L.
6 Balon Cezara Lestrade ur.
4 Huerta Sheffelard T.
3 Dexter Zuliani A.
8 szczyt MASURA G.
9 HOPI DU MATHAN Duburg ur.
7 szczęśliwy sen De Giles F.
10 cześć w ogniu Obeda re.