Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eurowizja Junior: Lisandro z „Och mamo!” będzie reprezentować Francję

Przechodząc do The Voice Kids w 2020 roku, 13-letni Lissandro wystąpi jako „Oh Maman!” Aby bronić kolorów Francji na Eurowizji Junior, dziecięcej wersji konkursu piosenki, który odbędzie się 11 grudnia w Erewaniu, po zwycięstwie Armenii nad 14-letnią Maliną w zeszłym roku.

Francja stawia na rock w nadchodzących Mistrzostwach Eurowizji Juniorów. Młody Lisandro, 13 lat, będzie bronił tricolora. Młody piosenkarz, który odszedł w 2020 roku z „The Voice Kids”, gdzie wykazał pewien talent, zaśpiewa „Oh Maman!” , tytuł rockabilly napisany przez Barbaro Bravey, który zajął drugie miejsce w dorosłej wersji Eurowizji w 2021 roku z „Voilà”.

Ta piosenka to „pyszna kombinacja Bruno Marsa i Elvisa, która wpłynie na Europę” – skomentowała Alexandra Red Amell, szefowa francuskiej delegacji na Eurowizja oraz Director of Variety we France Télévisions w komunikacie prasowym.

„Jestem bardzo dumny i zaszczycony, że mogę reprezentować Francję swoją piosenką, która pochodzi ze świata popu i rocka, który zawsze kochałem!” , powiedział chłopiec, który zapewnił, że zrobi wszystko, co w jego mocy. Aby kolory Francji błyszczały.

Eurowizja Junior, która będzie 20. edycją, jest zarezerwowana dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat. W przeciwieństwie do Eurowizji dla dorosłych, możesz głosować na swój kraj. Połowa zostanie ustalona w głosowaniu publicznym, a druga połowa w głosowaniu jury krajowego. Publiczność będzie mogła głosować na junioreurovision.tv od piątku 9 grudnia.

W tym roku udział bierze 16 krajów: Albania, Armenia, Hiszpania, Francja, Gruzja, Irlandia, Włochy, Kazachstan, Macedonia Północna, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Serbia i Ukraina. W 2021 r Armenia kto go wygrał.

READ  Kirchberg przybiera formę dobrze ugruntowanego obozu