Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Oczekiwanie na nagrodę CABINET DES CLOUETS 16 listopada 2022

Diagnostyka Canalturf.com


Przyjdź przywitaj się obrazku

The Nagroda Cabinet des ClouetsWednesday Quintet w Chantilly zmierzy się ze sobą szesnaścioro dzieci w wieku od 4 lat. Sześć z nich wzięło udział w Prix de la Galerie des Batailles, pod koniec września w ogrodzie w Cannes. czwarty w tym wyścigu referencyjnym, Chodź się przywitać (zdjęcie) To będzie nasz ulubiony.
9 Chodź się przywitać : potwierdzony w takim towarzystwie, z jednym zwycięstwem i trzema miejscami w pierwszej piątce w piętnastu kolejnych wyścigach. Pod koniec września w Chantilly zajął również czwarte miejsce w modelu referencyjnym i właśnie udowodnił swoją dobrą formę w Dieppe. Nasz ulubiony.
7 CICCIO chłopiec : Podczas swoich ostatnich czterech sesji trzy razy stawał na podium, i to w piątym handicapie. Z drugiej strony jest skuteczny na piasku i zdobył pięć miejsc na podium, w tym dwa trafienia, podczas siedmiu jazd na proponowanym torze. Istnieje wiele wyników, które dają mu tutaj pierwszą szansę.
6 Góra Roberta : Jasne, wciąż szuka swojego pierwszego zwycięstwa w tym roku. Niemniej wyraźnie potrzebujemy dowodów godnej pochwały wytrwałości. Ponadto sprawdził się na piaszczystych szlakach. Nawet jeśli zostało to potwierdzone przez jakiś czas dłużej, wciąż zajmuje miejsce od trzeciego do piątego na torze, mniej więcej w tym samym czasie w zeszłym roku. Jestem zmuszony w to uwierzyć.
10 mgła : Ten mieszkaniec Jean-Marie Bigigny będzie tutaj w swoim 14. miejscu, po zwycięstwie i sześciu miejscach. Trzecie miejsce na piątym miejscu, w zeszłym miesiącu w Paris Longchamp, trzecie także w innej imprezie, w maju na tym torze, gdzie dominował Ciccio Boy, ma kartę do zagrania.
14 brawurowo : Ten 6-latek trenował za Renem i odniósł szczęśliwe zwycięstwo tego lata w Vichy. Od tego czasu występował w utrudnieniach tego samego rodzaju i niezasłużenie zajął ostatnie miejsce, zajmując ósme miejsce pomimo dużej grubości. Zasługuje na pozytywną opinię.
12 zakazanych tajemnic : Ostatni mecz tego 4-latka zakończył się zwycięstwem z tym samym PSF z Chantilly. Nawet jeśli tego dnia był to kłopotliwy wyścig, ma też przewagę w postaci wygrania zeszłorocznego handicapu na interesującym nas torze. Dominuje nieufność.
4 koczowników : Nie wolno nam zbyt szybko potępiać go za nieudany występ w zeszłym miesiącu, w spornym handicapie na piaskach Deauville, kiedy wtedy wracał do wyścigu po ponad sześciu miesiącach nieobecności. Sądząc po jego drugim miejscu na 5. miejscu na początku marca na tej trasie, może pomieszać karty.
3 MUCHA ASPE : W takim towarzystwie nie ma pola manewru i wciąż nieudany wypad 5-go zeszłego miesiąca na ParisLongchamp. Znalazł jednak piasek, powierzchnię, której nie brakowało mu jako punktów odniesienia. W tej odsłonie zainteresuje fanów Righteous Strangers.

READ  Kierowca Kamil Pawłowski wygrywa finał Ferrari Esports Series

W przypadku nie startującego: 15 MONA LISA KLAXON

Uniwersytet Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU – zagraj w ten wyścig


Wybrany przez Stefana Davy’ego

Baza
9 Przyjdź się przywitać
7 Cicio chłopak
Regularne kursy
6 Roberta Mounta
10 mgła
14 Waleczne serce
na zewnątrz
12 zakazany sekret
4 koczownicy
3 Fly d’aspe

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
9 – Chodź się przywitać

cios w serce
7 – CICCIO CHŁOPIEC

chwila szaleństwa
10 – mgła

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


No chłopie!!!

Miłośnicy niespodzianek znajdą tego, czego szukają tej jesieni na piaskach Chantilly. W rzeczywistości w programie zarejestrowanych jest pięć utrudnień rozłożonych na milę, nie wspominając o dwóch wyścigach zarezerwowanych dla nieopublikowanych dwulatków, które mogą zapewnić duże wygrane tym, którzy mają szczęście wygrać.zibitory„Kto znajdzie odpowiednie kombinacje. Dla nas.”Zdarzenie Ze5”, który jest „pierwszym podzielonym testem HCP”, który został zachowany, z kilkoma mocnymi punktami wsparcia, takimi jak Sisio Chłopakjak zasłużyłeś, mgłai najlepsze, co dzieje się w czasie, i Roberta Mountanajlepiej wzięte ze skali ich wartości, które utrzymają linię, ale dla reszty trzeba będzie trochę pogrzebać, aby znaleźć dobrych nieznajomych.

Zatem, beduin, który naprawdę potrzebował biegania w połowie października w Deauville, wróci na swoje ulubione tory z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Broniąc interesów potężnego szefa, należy wymienić, jak Jedź do Hollywooduktóry przyjeżdża na to wydarzenie z dużą świeżością, biorąc pod uwagę, że ma tylko dwa wyjścia w roku, oraz Przeniesiony testktóry miał jeszcze dwieście metrów do wykazania się, ukończył na tej samej trasie niedaleko naszego ulubieńca z początku roku.

za, południowy wschódktóry wiele zrobił w tym sezonie i ma swoją wagę, będzie miał tę przewagę, że dobrze radzi sobie na piaszczystych torach i znajdzie się wśród godnych outsiderów, takich jak Przyjdź się przywitaćw którym wszystko będzie kwestią dobrej wiary.

READ  Babcia Stephanie z Monako: pierwsze zdjęcie córki Louisa i Marie Ducruet, ekskluzywne imię

Wybierz ZEturf.fr

numer. koń oszukać
7 Cicio chłopak Benoista G.
10 mgła Bachelot T.
6 Roberta Mounta Barzalona m.
4 koczownicy Journiak H.
2 Jedź do Hollywoodu Guitraud C.
5 Test adaptera Musa J.
1 Nordest Guyon m.
9 Przyjdź się przywitać LEMAITRE a.

Prognoza to Genybet.fr


To właśnie tor z włóknistego piasku na torze wyścigowym Princes de Condé w Chantilly gości w środę Quinté + (top 5 na genybet.fr). Mają 16 lat, aby wystartować na trasie 1600 metrów. Peleton tworzą znani zawodnicy, a my preferujemy doświadczonego konia pełnej krwi w kategorii High Handicap: Roberto Góra (6). Ten koń Rodolphe Collet wrócił do swojej najlepszej formy po dwóch doskonałych wyścigach z okazji powrotu do szkoły i znajduje interesującą wagę przy wartości 37. Odniósł już 1 zwycięstwo i 1 zasięg w jednym wyjeździe w tej wartości. jest naszym ulubionym.
Sisio Boy (7) Nie musisz już go przesyłać. Ten koń, przyzwyczajony do klasy z dużym handicapem, trafia na tor, na którym radzi sobie prawie bardzo dobrze. W 7 startach na tym włóknie Chantilly ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 86% skuteczność w pierwszej piątce. Nie powinien zawieść.
odważne serce (14) Nie próżnował podczas swojej ostatniej wycieczki i może znaleźć drogę do klasy z ciężkimi utrudnieniami. Mgła (10) Po kilku mroźnych wyprawach wznowiła marsz naprzód. Uwielbia pole z piaskiem włóknistym i ma opinię na temat miejsc. Zakazany sekret (12) Właśnie wrócił do sukcesów w zawodach, jest w świetnej formie pod względem wagi i wygrał podczas swoich dwóch występów na torze. Może zajmować miejsce w atrakcyjnych perspektywach. Beduin (4) Wrócił do rywalizacji i tym razem może pokazać się z jak najlepszej strony. W marcu na tym dystansie zdobył doskonałe drugie miejsce za Quinté. chodź się przywitać (9) Nie był już serwowany i pokazał całą swoją konkurencyjność w tej wadze ciężkiej w dużych handicapach. Znów może pełnić pożyteczną rolę.Wiek Mona Lisy (15) Niedawno skończyła dobrze się uczyć i może dobrze wystartować w tego typu zajęciach. Możliwa niespodzianka.

READ  Półfinały odbędą się w Culturebox w dniach 9-11 maja 2023 r

Wybierz Genybet.fr

numer. koń oszukać
6 Roberta Mounta Barzalona m.
7 Cicio chłopak Benoista G.
14 Waleczne serce Lecovery C.
10 mgła Bachelot T.
12 zakazany sekret Pani A.
4 koczownicy Journiak H.
9 Przyjdź się przywitać LEMAITRE a.
15 Mona Lisa Claxon Filon ML M.
5 Test adaptera Musa J.
3 Fly d’aspe Weron F.
13 Prezent od G Mendizabal.
1 Nordest Guyon m.
11 CHOP VAL Christos A.
2 Jedź do Hollywoodu Guitraud C.
16 Jesienny zmierzch Biles Panna L.
8 AGAPI MIA Picone T.

Wybór prasy

Każdego dnia Canalturf zaprasza do udzielania porad Wyścig Quinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
6 Roberta Mounta Barzalona m.
7 Cicio chłopak Benoista G.
10 mgła Bachelot T.
9 Przyjdź się przywitać LEMAITRE a.
1 Nordest Guyon m.
14 Waleczne serce Lecovery C.
5 Test adaptera Musa J.
4 koczownicy Journiak H.
11 CHOP VAL Christos A.
13 Prezent od G Mendizabal.