Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – OCZEKIWANA PRIX DE LA SUISSE NORMANDE 15 gru. 2022

Diagnostyka Canalturf.com


obraz wagi.

Ćwiczenie szybkościowe, czyli 1300 PSF dla kandydatów na Szwajcarska normandzka cena, Kwintet + od tego czwartku, w Deauville (PSF). Pierwsza, trzecia i czwarta z jednej piątej tego samego rachunku, Prix Utah Beach, z 22 listopada, jest pokazana na tej trasie, Handy potrząsnął mną, odważniki i Szkocki święty spotkać się na rewanż.

6 ciężarków (zdjęcie) : Jeśli nadal szuka pierwszego sukcesu na piątym miejscu, ma trzy miejsca w ośmiu próbach. W szczególności zajął trzecie miejsce w repertuarze ostatniego miesiąca na tym utworze. Potwierdzony w Deauville PSF, zasługuje na uznanie.
8 Mały Pedro : W zeszłym miesiącu zajął trzecie i piąte miejsce w Fontainebleau. Ponadto osiągnął zwycięstwo i drugie miejsce w wielu przejażdżkach po piasku. Ponadto wcześniej występował przeciwko swoim starszym. Oczekiwanie na potwierdzenie.
10 Szkocki święty : W czterech występach quintés zdobyła trzy czwarte miejsca, w tym jedno w repertuarze Quinté Prix Utah Beach, w zeszłym miesiącu na tym kursie, gdzie miała do czynienia z liczbą na zewnątrz w straganach. Trzymamy..
7 Houghton : Ten 5-latek nie musi już sprawdzać się w takim towarzystwie, odnosząc jedno zwycięstwo i cztery miejsca w czternastu kolejnych Tourach. Gdyby nie był zdezorientowany skracaniem dystansu, mógłby wyleczyć swoje statystyki na tym poziomie.
15 przeniesionych testów : Trzeba przyznać, że nie potrafił się wyróżnić podczas swoich ostatnich występów w takim towarzystwie. Jednak na początku roku w Saint-Cloud zajął piąte miejsce i już na tym torze wygrał. Nieufność.
3 żółte : Podczas ostatnich sześciu wyścigów nigdy nie zajął więcej niż drugiego miejsca. Ma też jedno zwycięstwo i cztery drugie miejsca w tej samej liczbie meczów nad tym PSF z Deauville. Jedyny minus: jego numer jest na zewnątrz w straganach.
2 Wstrząsnąć ręcznie : On jest zwycięzcą Quinté Prix Utah Beach, w zeszłym miesiącu na tym torze. Pomimo przybierania na wadze nadal trzyma to, co mówi, przynajmniej po to, by dostać miejsce.
5 kawałków masy : Ostatnie dwa biegi 3-latka zaowocowały kilkoma interesującymi zwycięstwami, z których ostatnie wygrał w spornym handicapie na piaskach Cannes. Wydaje się, że jest w stanie wystąpić tutaj przeciwko starszym.

READ  Prognoza Quinté PMU - PRIX DE CHERBOURG 13 stycznia 2023 r

W grupie non-runner: 11 LASTRADA

Uniwersytet Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU – zagraj w ten wyścig


Wybrany przez Stefana Davy’ego

Regularne kursy
10 Szkocki święty
7 Houghton
15 Test adaptera
na zewnątrz
3 zero
2 Wstrząsnąć ręcznie
5 Cięcie Massy

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
6 – ciężarki

cios w serce
8 – Mały Pedro

chwila szaleństwa
15 – adapter testowy

Prognozy ZEturf.frPrognozy ZEturf.fr


Wybierz ZEturf.fr

Prognoza to Genybet.fr


Powrót na wybrzeże Normandii, a dokładniej na tor wyścigowy w Deauville w ten czwartek na Quinté+, który odbędzie się w Prix de la Suisse Normande, dużym utrudnieniu na 1300 m toru z włóknistym piaskiem. Trudny test do rozwiązania, ponieważ 3-latki muszą mierzyć się z trudniejszymi konkurentami. Starszy specjalista na torze Deauville i torze dziennym, Zero stresu (3) Będziemy preferować jego pierwszy handicap na naszym własnym boisku. Syn Ariona ma dwa dobre biegi w nogach, mocne linie akcentów i wygląd zdolny do pobicia nr 16 w boksach. Poprowadzi opozycję Mały Pedro (8), który ostatnim razem w Fontainebleau posunął się za daleko, przegrywając dopiero w ostatnim uderzeniu. Nie do pokonania podczas dwóch zjazdów po piasku, potężna ochrona Joëla Boisnarda zapowiada się na potężną. zwycięzca trzech handicapów między majem a lipcem, Indyko (1) Nie ma dużego marginesu w 43, ale pozostaje dobrą próbą w klasie 2 w pobliżu Pau. Z odpowiednim torem wyścigowym nadal radzi sobie dobrze, na przykładOdważniki (6), która okazała się przyciągać wzrok w rekordowym wyścigu 22 listopada. ostatnia uwaga, Szkoccy święci (10) Jednak w kioskach będziesz musiał oddzwonić na bardzo zły numer. Sklep Masa (5) Dwukrotnie utrzymał dobrą grę w handicapach zarezerwowanych tylko dla jego pokolenia. Drugi uczeń Sashy Smirchik, Arabski (9) Skończył niedawno kurs faworyzowania i nie odpuszcza z przodu, bijąc się o takie miejsce Bicie serca (16)który wygrał swój drugi turniej 22 listopada, wyprzedzając Ozila, zwolennika PSF, który od tego czasu potwierdził tutaj zwycięstwo.

READ  Śledź koncert na żywo dla „Kudy” i „Siła psa” w Konkursie na Najlepszy Film

Wybierz Genybet.fr

numer. koń oszukać
3 zero Bachelot T.
8 Mały Pedro Hough Lipoc.
1 indyk Mendizabal.
6 adhan Musa J.
10 Szkocki święty Pasquer S.
5 Cięcie Massy Bushin A.
9 arabino panna santiago dr.
16 bicie serca Trollier T.
14 dr Ron Barzalona m.
2 Wstrząsnąć ręcznie LEMAITRE a.
7 Houghton Benoista G.
4 Perl Lecovery C.
11 ostatnia rada Corallo E.
15 Test adaptera Jersey S.
12 Moiva Hardwin h.
13 regalski Guitraud C.

Wybór prasy

Każdego dnia Canalturf zaprasza Cię do udzielania porad Wyścig Quinte +i Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Equine Press (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Courses, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
3 zero Bachelot T.
8 Mały Pedro Hough Lipoc.
6 adhan Musa J.
10 Szkocki święty Pasquer S.
1 indyk Mendizabal.
14 dr Ron Barzalona m.
2 Wstrząsnąć ręcznie LEMAITRE a.
5 Cięcie Massy Bushin A.
7 Houghton Benoista G.
4 Perl Lecovery C.