Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pułkownik Riel wścieka się na rządy Francji i Argentyny z bardzo szczególnego powodu

Pułkownik Riel wścieka się na rządy Francji i Argentyny z bardzo szczególnego powodu

Porażka Francji w finale Mistrzostw Świata 2022 przeciwko Argentynie nie poprawia sytuacji pułkownika Riela. 15 grudnia, dzień po tym, jak The Blues pokonali Maroko w półfinale mistrzostw świata (2:0), artysta zasłynął przede wszystkim tytułami. Dlatego do ciebie napisałemi Każda noc i O’Reilly Na początku 2010 roku ogłosił na Twitterze, że jest gotowy do wyprodukowania piosenki na cześć Team France: „Jeśli Vegedream się nie zdecyduje, ja zajmę się nowym hymnem dla bluesa– oznajmił, wskazując na tubę Vegedream Przynieś puchar do domu.

Dopiero wtedy Francja zdobyła swoją trzecią gwiazdkę, w przeciwieństwie do Argentyny. Wystarczająco, by wybić pułkownika Riela z zawiasów, który obwinia sędziego meczu, skoku o tyczce Simona Marciniaka: „Miałem rozpocząć karierę od kultowego tytułu, który przywróciłby miliony wyświetleń, ale ten łysy facet wszystko zepsuł.Wydaje się, że 38-letnia piosenkarka nie zgadza się z decyzjami urzędnika, który nie był jednomyślny, bo gazeta drużyna Na przykład 2/10 daję występowi Szymona Marciniaka.

Ze swojej strony Fiji Dream powinien uruchomić nową tubę na cześć drużyny Francji, pomimo porażki The Blues. Raper, który przygotowywał się już w studiu przed porażką EDF, zapowiedział, że zamierza zmienić tekst, dziękując trójkolorowym zawodnikom za wyjazd do Kataru.

Nie