Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Puchar Świata 2022 – Francja-Polska: Jeśli Lewandowski jest jednym z najlepszych strzelców świata, to dzięki… Lewandowskiemu!

Puchar Świata 2022 – Francja-Polska: Jeśli Lewandowski jest jednym z najlepszych strzelców świata, to dzięki… Lewandowskiemu!

Podstawowy
W niedzielę 4 grudnia The Blues zmierzą się z Polakami i ich potężnym napastnikiem (rozpoczęcie o 16:00) o miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Świata FIFA w Katarze. Zawodnik swój sukces zawdzięcza w dużej mierze obecności u swego boku żony, która opracowała precyzyjny program dnia, tak aby ciało piłkarza stało się zwycięską maszyną.

Anna Lewandowska nie należy do osób pozostających w cieniu. Na pewno nie tak jak jej mąż, piłkarz Robert Lewandowski, jeden z najlepszych napastników piłkarskich na świecie. 34-letni napastnik Barcelony poprowadzi Polskę, której jest kapitanem, w sobotę 4 grudnia w 1/8 finału Pucharu Świata przeciwko obrońcy tytułu Francji.

A jeśli Robert Lewandowski jest dzisiejszym Robertem Lewandowskim, to wiele zawdzięcza… Lewandowskiemu! Anna Lewandowska, jego żona, 34 lata Niedzielna gazeta Opowiada o tym, jak wielką rolę odgrywa w sukcesie męża.

Przeczytaj także:
Mundial 2022 w Katarze: Przeciwko Polsce Blues chcą udowodnić, że są w gronie faworytów turnieju

Bardzo wysoki poziom karateki, w pierwszym życiu była wicemistrzynią świata i obładowana medalami aż do końca kariery w 2016 roku. Od tego czasu wykorzystuje swoje umiejętności w dochodowym przedsięwzięciu nastawionym na „fitness” i „dobre samopoczucie”. Dziś ma majątek netto wynoszący 6 milionów osób, dzięki swoim programom, a zwłaszcza kanałowi youtube.

Tuńczyk na śniadanie

the Dynar Opowiada, jak zainwestowała swoją wiedzę w karierę swojego męża, zwanego dziś „Ciałem”, który na początku swojej kariery był tak chudy, że jeden z jego pierwszych trenerów obawiał się, że jego konkurenci „połamią mu chude nogi”.

Przeczytaj także:
Mistrzostwa Świata 2022 – Francja-Polska: Emmanuel Macron spodziewa się, że Blues wygrają 3:1

Jednym z kluczy jest dieta: u Lewandowskiego jest to „dieta odwrotna”, w której wszystkie posiłki zaczynają się na końcu.

READ  Puchar Świata | Meksyk – Polska: Robert Lewandowski nie wykorzystuje rzutu karnego, remisując Polska i Meksyk

Na śniadanie bez chleba i płatków, ale… tuńczyk! Przed meczami idealnym rozwiązaniem jest miska kremowego ryżu. A kiedy w menu pojawia się „makaron”, jednym małym sekretem jest skosztowanie tuż przed nim małego kawałka czekolady. Strona regeneracyjna: warzywa i awokado.

Przeczytaj także:
Mistrzostwa Świata 2022: Przeciwko Polsce Blues powinni przyjąć ten sam skład, w jakim grali przeciwko Danii

„Wiek biologiczny Roberta jest znacznie niższy niż wiek kalendarzowy” – mówi Anna Lewandowska, która również jest absolwentką wychowania fizycznego. Nauki, której jej mąż ufa tak całkowicie, że zgodził się założyć z nią biznes fitness.