Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PSG i Real Madryt wciąż ścigają się o Pogba

Manchester United oficjalnie ogłosił w tym tygodniu odejście Paula Pogby, którego kontrakt wygasł 30 czerwca, ale już odszedł. A w ciągu ostatnich kilku dni wielkim trendem był powrót La Pioche do Juventusu Turyn, klubu, który opuścił w 2016 roku, aby powrócić do Czerwonych Diabłów.

W ostatnim punkcie Gianluca Di Marzio dał jasno do zrozumienia, że ​​przyszły tydzień będzie decydujący w tej sprawie, Juventus Turyn ma nadzieję, że w nadchodzących dniach dojdzie do ostatecznego porozumienia z francuskim mistrzem świata. Według tego źródła i kilku innych włoskich mediów, Juventus jest pewny i przekonany, że Pogba powróci tego lata.

Pogba się nie spieszy

Trend potwierdzony w Anglii przez Codzienny TelegrafJest jednak bardziej ostrożny. Chociaż poważne angielskie media potwierdziły, że Juventus był na pierwszym miejscu, twierdziły, że Paris Saint-Germain i Real Madryt nadal są w wyścigu w tej sprawie. The Daily Telegraph dodaje, że Paul Pogba nie spieszy się z podjęciem decyzji i zamierza przestudiować oferty Paris Saint-Germain i Real przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Czołowe europejskie kluby rozpoczęły letnie przygotowania w dobrym miesiącu, a reprezentant Francji (który wraca do zdrowia po kontuzji) ma jeszcze trochę czasu według angielskich mediów. Niedawno kilka włoskich mediów potwierdziło, że Paris Saint-Germain był w stanie złożyć ciekawszą ofertę kontraktową niż Juventus. Jednak media te twierdziły, że priorytetem Pogby był powrót do Juventusu…

READ  Stany Zjednoczone otwarte | Alexander Zverev i Ashleigh Barty awansują do trzeciej rundy